Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ellysa
15. aug 2011

@maartinkaa twin triumph majú v predeti na košickej v BA-hnedý, potom majú veľa macov aj v eurovea v prenatal???, tá predajňa na poschodí, ale neviem isto či aj dvojičkovský, ale tam ich bolo naozaj dosť 🙂

maartinkaa
15. aug 2011

@ellysa dakujem, prave hnedy sa mi najviac paci,,,,,kupovali ste uz niektora cez ebay? ako to tam chodi, su tam dobre ceny, len neviem ako na to,,,,,

frlka
15. aug 2011

@zajo79 este som ho nerozbalila, boli sme vonku 🙂
ked mala zaspi, idem na to 😀 😀

ellysa
15. aug 2011

@frlka kde sú foto?
baby asi budem predávať ten svoj quest 😅 , keby niečo IP

frlka
15. aug 2011

@ellysa 🙂

ellysa
15. aug 2011

@frlka krásny, aké máš pocity?

frlka
15. aug 2011

@ellysa fotila som narychlo, ked mala spala. Kocik je krasny, velky 😀 😀 😀 lahucko sa s nim pohybuje, je stabilny, je perfektny. A VOBEC nelutujem, ze som kupila hnedo-modry, hoci mame dievcatko. Ten cierno-bezovy by bol pre mna smutny, aj ked elegantny. My sme skor "sporovo ladeny", nie "VIP". Takze sa tesim, je uzasny 😉

ellysa
15. aug 2011

@frlka tá podložka je prekrásna

almita
15. aug 2011

kocky neviete ci je nejaky rozdiel medzi xt a xlr,co sa tyka dlzky celeho sedadla?Myslim od hlavicky az po koniec noziciek?Je xlr dlhsie alebo len sirsie?Dakujem za odpoved.

bambola
15. aug 2011

@ellysa 😀 😀 prepac musela som sa zasmiat 😉 a preco? 😕

ellysa
16. aug 2011

@bambola ale predala som bee a ostal mi už len quest, tak rozmýšľam, či by dokázal zvládnuť zimu, asi kúpim xt a budem mať jeden kočík, inak som veľmi spokojná

ellysa
16. aug 2011

@bambola že si ty dnes bola v auparku? 😀

bambola
16. aug 2011

@ellysa ty si ma videla? 😀 😀 a neprihovoris sa 😉 keby som videla moj kocik tak hned skumam 😀

ellysa
16. aug 2011

@bambola no však práve, že som "svoj" kočík videla 😀 , sedela si v tej kaviarni čo je pri detskom ihrisku 😀 a myslím, že aj minule sme sa míňali v auparku 😀

ellysa
16. aug 2011

ale fakt je krásny, som sa rozhodla, že si ho nechám, ak tak kúpim to xt na zimu a potom ho predám, ty máš čo na zimu?

bambola
16. aug 2011

@ellysa a aj ty si bola s kocikom? no co som ja slepa? 😕 ved ja vzdy ocumujem kociky 😀

ellysa
16. aug 2011

@bambola si bola asi zabraná do rozhovoru, a ja som si nebola istá, či si to ty, ja som vychádzala von na ihrisko a potom som už šla na magio pláž, ale bola tam aj @lodgermaniacka a ona potvrdila, že si to asi ty 😀 (mimochodom ona tiež s krásnym novým questom )

bambola
16. aug 2011

@ellysa no a my sme sa akurat o vas a kocikoch bavili s @mirka285 😀
asi som bola zabrana, navyse decka tam uz mrle zrali tak sme sa ich snazili spacifikovat 😀
ja mam na zimu iba quest, dokupim iba nanoznik. v zime budeme uz v prahe tak nepredpokladam, ze by tam napadlo vela snehu, keby naaaaaaahodou tak vezmem nieco z bazaru ale predpokladam, ze si vystacim s questom

bambola
16. aug 2011

@lodgermaniacka a aky mas novy questik? 😉 ponorku? 😵

ellysa
16. aug 2011

@bambola však preto som si ten predaj rozmyslela, teraz sa mi črtá jedno xt, ak nevýde to, tak to zatiaľ nechám tak a uvidím, ak tak na zimu niečo kúpim, ale teno quest nedám, mám ho hádam radšej ako bee 😀

lodgermaniacka
16. aug 2011

@bambola @ellysa mi ťa ukazala, zdala si sa mi podla fotky, ale ja si nikdy nikoho nevšimnem, kukam si vždy na maleho, ktoremu sa aj tak pokažde niečo stane 😒 😒 😒 😒 😒 mam novy questik, otvorim ti môj album 😉 a som s nim straaašne spokojna 😵 akurat sme ho hned aj poriadne pokrstili.. a ty si bola s @mirka285 😎 😀 sranda 😉 my sme sa vtedy s ellysou akurat odpojili a ja som potom ešte bola na magio s kamoškou..

lodgermaniacka
16. aug 2011

aj @mici111 tam bola, no nenatrem ťa? 😎 daj potom vedieť ako si si pocvičila 😉 🙂

mirka285
16. aug 2011

@ellysa
@lodgermaniacka som hovorila,ze dnes je tam nejak plno 😀

zajo79
16. aug 2011

@ellysa plne chapem tvoju spokojnost. 😵

lodgermaniacka
16. aug 2011

@mirka285 ale fakt bolo dosť detí, ja som bola aj doobeda a uplne super tam bolo, celkom prazdno 😎

mici111
16. aug 2011

@lodgermaniacka hehe, no antigravity joga bola paradna..svoju velku rit som dokazala zdvihnut a zavesit sa aj dolu hlavou.. 😀 😀 😀 odporucam 😵

lodgermaniacka
16. aug 2011

@mici111 a na čo je to vlastne dobre? by som sa potom pripojila..

bambola
16. aug 2011

@mici111 bola si tam? ja sa tam chystam uz pol roka 😀 v lamaci?

mici111
16. aug 2011

@bambola nene, v retre som bola..parada..uz zacinam mat svalovicu.. 😀 😀 😀

bambola
16. aug 2011

@mici111 aj tam je to take drahe? 😔 no asi na to pojdem lebo to vyzera super 😉 v lamaci mi dokonca pocas cvicenia aj postrazia dieta 🙂