Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

bambola
16. aug 2011

sme odbocili od temy, rychlo niekto spomente kocik 😀

katarina.banska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbora87
17. aug 2011

@katarina.banska ahojky a za kolko predavas?chcem objednat z babycare lebo je v akcii ale ked das dobru cenu tak by som mozno zobrala

mici111
17. aug 2011

@bambola aj tu ti postrazia detia, oproti je retro kids, skvela herna...ale hej, ta joga je brutal draha, hodina 8 evri..desne 😠 😠 😠

almita
17. aug 2011

neviete ako je to so zarukou,ked sa objednava z toho babycare.nl?

barbora87
17. aug 2011

@almita budeme objednavat tak ak budes chcet sa mozes pridat vyzera to na10%zlavu mozno sa dopracujeme aj na15%

almita
17. aug 2011

@barbora87 dakujem pekne. a na koho sa mam nakontaktovat?Este riesim tu otazku zaruky.Ako je to,nevies nahodou?

barbora87
17. aug 2011

@almita napis mne pn ze co by si chcela a potom ked budeme vediet sumu kolko mame tak sa dalej dohodneme...uf no neviem ako je to so zarukou :( myslim ze sa musis obratit priamo na vyrobcu

zajo79
17. aug 2011

@barbora87 mas ip.

maartinkaa
17. aug 2011

ahojte, no tak ja som si vcera objednala tie twin triumph z piestan,,,,panko mal len tie jedny a len v tej jednej farbe ☹ myslim, ze cenove je to v pohode, len som chcela hnede, alebo cierne a to mi neda spat 😢 😢
tak dufam, ze budem spokojna 😉 , uz sa ich neviem dockat, dala so si ich poslat prvou triedou, lebo som sa tu docitala, ze to posiela druhou, tak snad zajtra dorazia na postu 😉

ellysa
17. aug 2011

babule pred ievčatko, super cena http://www.just4baby.co.uk/cgi-bin/sh000099.cgi...

ellysa
17. aug 2011

baby nechcete niekto objednať fusak lodger bunker, čo ste z Ba, žeby sa podelilo poštovné

lodgermaniacka
17. aug 2011

@maartinkaa tmavomodra farba je krasna 😵 😵 😵 ja by som zase hnede nechcela ani za nič 😎 tak potom napíš ako si spokojna a kolko si platila navyše 1.triedu?

frlka
18. aug 2011

@almita Tu su udaje XT a XLR na porovnanie: (pracne zmerane 😀) Dufam, ze dobre 🙂
XLR:
110 cm od zeme po najvyssi bod rucky
35 cm sirka sedacka
49 cm vyska operadla/sedacky (po ten najvyssi bod obluku sedacky hore)
hlbka sedadla 37,5 cm ked je vyklopena na nozicky a 22 cm, ked su nozicky sklopene
XT:
celkova vyska kocika po rucky 105 cm (ked je zdvinuta rucka tak 110 cm)
sirka sedadla 31 cm
hlbka sedadla 37,5 cm ked je vyklopena na nozicky a 22 cm, ked su nozicky sklopene
vyska operadla 46 cm

Ak niektora mamicka namera inac, kludne ma opravte 😀 🙂

bambi2
18. aug 2011

baby tie podlozky co mate to su tiez od maclaren?? som to tu u nas este nikomu nevidela, zato sa pytam...

frlka
18. aug 2011

@bambi2 mas ip 🙂

bambi2
18. aug 2011

@frlka diky si poklad 🙂 ja mam v mojom XT kozusinu aj v lete, mala sa tak nepoti ked spi ale ked ju perem tak ju nechavam volne schnut a schne aj 2-3 dni, takze nieco take by sa zislo a u nas som to este nevidela...

frlka
18. aug 2011

@bambi2 rado sa stalo 😉

bambi2
18. aug 2011

a este sa chcem spytat, na mojom XT je uz ta guma na ruckach taka nepekna a ta strieborna farba je uz taka osuchana... dostat kupit nejake tie take penovo- gumove rucky ci ako to pomenovat??

maartinkaa
18. aug 2011

@lodgermaniacka no tak dnes este neprisiel a ked nepride ani zajtra, tak sa vazne naserem 😠 😠 a prvu triedu mi slubil na jeho naklady, tak cakam a cakam,,,,,,
inac tie podlozky som pozerala aj ja, ale ked mam dat za dve tolko penazi 😢 😢 😢 ved to by ma vyslo ako samotny kocik ble,,,,,

maartinkaa
18. aug 2011

@frlka kociarik je uuuuuuuzasny a ta podlozka tiez, ale ako som uz pominala,,,,skoda, ze je taka draha ☹

frlka
18. aug 2011

@maartinkaa mas ip 😉

maartinkaa
18. aug 2011

@frlka no to si ma potesila 😉 dakujeeeeeeeeem!!!!!!!

maartinkaa
18. aug 2011

uz len kociara sa dockat, potom hodim foto 😉

frlka
18. aug 2011

@maartinkaa rado sa stalo 😉

mici111
18. aug 2011

@frlka a ty uz aj XLR predavas???? 😀 😀 😀 a coze coze??

frlka
19. aug 2011

@mici111 ze dik za reklamu 😀 Kto ma zaujem, hlaste sa cez IP. 😎

barbora87
19. aug 2011

@frlka coooo?????

frlka
19. aug 2011

@barbora87 dievcata mi radili, nech kupim xt, ze nam staci, ale nedala som si povedat ☹
xlr mi pride, ze sa skor pre mensie dieta, ...ked potrebujes v zime fusak do kocika, atd. Neviem...len vymyslam, uz ma to prestava bavit ! 😖 neviem, ci ho predat, a skusit este xt, alebo s tym uz prastim, necham si xlr a koniec! 😠 ale Maclaren je najlepsi golfac aky sme mali. Lepsi asi ani nie je. Ovlada sa lahucko, aj ked tam sedi vacsie dieta. Je super. A ta farba, co mam sa mi paci najviac. Skoda, ze xt nerobi viacfarebne verzie.

kilian
19. aug 2011

@frlka hod foto,aky je. 🙂