Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

zajo79
1. sep 2011

@ellysa jeej. mas novy potah?

ellysa
1. sep 2011

@barbora87 no mali by ho mať všade kde aj maclaren, tak skús v nejakom leiner, alebo kočíkovom obchode, v at majú asi mac všade, alebo cez e shop, nemal by to byť problém
@pink31 sú krásne aj chlapčenské v tejto farbe (B-S) mne sa páči buď v kombinácii s modrou, ako pávie oká, alebo tie domy napríklad

ellysa
1. sep 2011

@zajo79 jj podložku 😀

zajo79
1. sep 2011

@ellysa hod link na neaky eshop.. 😉

zajo79
1. sep 2011

@ellysa jaaj, vyzera to ako oranzovy potah.. asi skresluje blesk

@barbora87 maclaren.sk ?

pink31
1. sep 2011

@ellysa objednavala si cez nejaky e-shop?

ellysa
1. sep 2011

@zajo79 myslíš e shop, kde majú podložky? táto bola kúpovaná v babymarkete ale najlepší výber je na amazone http://www.amazon.com/Maclaren-Liner-Poppies-Si...

ellysa
1. sep 2011

@zajo79 asi trochu skresľuje, naživo je tá farba trošku tmavšia-lososová

barbora87
1. sep 2011

Dakujeeem

ellysa
1. sep 2011

inak pozriete http://www.amazon.com/gp/customer-media/product... sedí aj do bgb cameleona, asi bude aj do bee, podľa mňa je krásna aj kvalitná, oproti tým pinkie

almita
1. sep 2011

@ellysa velmi pekne,ja mam tu fialovu s tymi kvetmi ,co si hodila link...uz len mac mi chyba 😀 😀 😀

julianna78
1. sep 2011

@ellysa pekný tuning 🙂 a rýchlo ti prišla podložka,ja som na nu v babymarkete čakala skoro 2mesiace

ellysa
1. sep 2011

@julianna78 mali ju na predajni, asi ich vtedy objednali viac 🙂

zajo79
11. sep 2011

objednavam kocik z malviku, dopravu mam zadara. chce niekto tie cupholdery valco?

@ellysa?

almita
11. sep 2011

@zajo79 Ten mac,co si zhanala je teraz na bazare 😉

ellysa
11. sep 2011

@zajo79 už máááááááám 😀

almita
11. sep 2011

Ahojte dievcence,tak ake su vase pocity z novych maclarenikov? 😵 😵 😵 Ja som spokojna ako vzdy ,co sa tyka macov,ale normalne som sa prichytila,ze uz sa z noveho kocila neviem ani tesit 😔 😔 😔 Som to rozbalila ako nejaku najobycajnejsiu vec,takze asi koncim moju kocikovu put a preorientujem sa na nieco ine 😀 😀 😀

ellysa
11. sep 2011

@almita a pri čom si nakoniec skončila??? ja tiež už dúfam končím, aj keď teraz stále pokukujem po stokke, ale to už bude musieť byť druhé bábo 😀

zajo79
11. sep 2011

@almita 🙂

mirka285
11. sep 2011

baby ked ten kocik zlozim,tak len sa to zahakne na boku a ten srob?trochu mi pride ten kocik po zlozeni taky velky,lebo to nedrzi po hromade alebo ako by som to povedala,proste jedna cast kocika sa oddeluje od druhej,prijala by som keby to drzalo viac na tesno... ale inak sa mi pozdava,len skoda ze v Babymarkete mali len tri druhy podloziek a z toho dve chlapcenske 😒 som nakoniec kupila tu cervenu motylikovu,to bola jedina dievcenska ktoru mali..

almita
11. sep 2011

@mirka285 to tak ma byt,quest drzi lepsie,ale to je asi vahou.Ta motylikova je pekna,ja som kupila tuto http://www.johnlewis.com/231219171/Product.aspx... podla mna su tie mac podlozky take bez napadu...

almita
11. sep 2011

@ellysa nakoniec je to kombinacia xt a questu 😎 Aj som ho chcela predat a kupit este to bee plus,ale uz som to vzdala 🙄

ellysa
11. sep 2011

@almita ja už som quest predala 🙂

ellysa
11. sep 2011

@mirka285 áno tak to je, ja ale aj tak, ked kočík nakladám do auta, chytím ho aj od spodu, tak mi to nejak nepríde 🙂

almita
11. sep 2011

@ellysa ja som ho tiez chcela predat,ale na to bee uz fakt nemam odvahu a potrebujem este nieco len tak na take rychle presuny,kde nebudem musiet vytahovat fusak,tak si ho necham. 🙂

mirka285
11. sep 2011

@almita no tak si budem musiet nato asi zvyknut,mozno som si mala kupit na neho aj tu transportnu tasku asi by to bolo lepsie na dovolenku...len som si hovorila,ze co tam budem na letisku saskovat a balit kocik do kabele 😀 ta tvoja podlozka je nahodou celkom pekna,a veru dobre hovoris take bez napadu su vsetky...ja som chcela tu co je z jednej strany ruzova a z druhej ma zelene gulicky ale asi by som dlho cakala kym by mi to prislo...a na predajni nemali uz nic dokopy,neviem ci aj ta motylikova nebola posledna...

ellysa
11. sep 2011

@almita ja už nechcem nič vymýšľať, však aj tento víkend sme kočík ani nevytiahli, malá chodila pešo, a predpokladám, že to bude čím ďalej "horšie"

almita
11. sep 2011

@mirka285 to si zvyknes,ja to aj tak chytam cele,nepouzivala ssom nikdy to ucho,co tam je nasite 🙂 ta taska je dobra vec na dovcu,ja tiez nad nou rozmyslam.Letime az 7-ho,tak mozno este nejaku vygooglim dovtedy ako sa poznam 😅 A co sa tyka podloziek,prinajhorsom dame nejake super usit 😉

almita
11. sep 2011

@ellysa ved to,preto to bee uz by bola hlupost...mne ninka uplne nervaci v kociku,ale som jej vysvetlila nech spolupracuje,lebo mamicka si chce to kocikovanie este uzit 😀 tak jej stale spievam,nech tam pekne sedka 😝

mirka285
11. sep 2011

@ellysa no aj u nas je to tak ☹ hlavne ze kociky kupujem a mala chce chodit peso 😀 ale utesujem sa,ze ide zima,tak snad sa este povozi trochu