Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ellysa
27. sep 2011

@face kde nájdem poštovné??

tyrra
27. sep 2011

@ellysa ja som tiez nevedala na ich stranke najst postovne, ale face mi zistila, ze do SR je 25libier.

face
27. sep 2011

Holky, co máte questa, jak prosím nejjednodušeji sundám ty pásy, abych tam mohla navléknout fusak? Zdá se mi to přidělané napevno, ale nějak moc jsem to nezkoumala, tak prosím poraďte 🙂 Zkoušela jsem tam dát denimového Lodgera a je to bomba a pasuje tam i fusak z bugaboo bee 🙂

bambola
27. sep 2011

@face ja davam lodgera a v pohode, normalne vyvlecies vrchne pasy z pracky, oni sa vyberaju tak blbo a je to otravne v zime ked musis navliekat a zvliekat fusak ked skladas kocik ale clovek ziska prax 😉 mne uz to ide celkm rychlo 😀
navyse chcem teraz kupit original fusak na zimu a vraj s nim sa to da aj poskladat 🙂

ellysa
27. sep 2011

@bambola a s fusakom ho neposkladáš 😕 😕 😕 😕 😕 😕 , to mi ani nevrav

face
27. sep 2011

@bambola dík moc, s tím origo se dá fakt složit, jo? jé tak to kdybych věděla, tak jsem ho asi objednala. sice se mi tak nelíbí, ale pořád to přendavat při každém skládání, to je fakt oprus 😝

bambola
27. sep 2011

@ellysa
@face baby akoze neskusala som lebo ho este nemam ale vravela mi to kamoska co ho ma a aj to tak pouzivala minuly rok tak snad je to pravda 😅
ja ho chcem za to, ze quest budem pouzivat aj v zime a keby mal maclaren cisto len nanoznik tak mi to k lodgeru staci ale nemaju tak vezmem cely fusak, on neni az taky teply ako klasika fusak tak v tej najvecsej zime tam napcham aj lodgera 😀

ellysa
28. sep 2011

@bambola tak neviem ako quest, ale v xt zložím aj s lodgerom, som to celá v panike šla rovno skúšať ráno, je možné, že predsalen tým že quest je menší, to už nepôjde, no ja si myslím, že skôr že sa nebude dať zložiť úplne do zacvaknutia, ale tak to by hádam až tak nevadilo, kebyže mám zakaždým dávať dole fusak ma drbne, to fakt ten origo radšej. A určite bude stačiť, však my už máme veľké deti, pôjdu do kočíka oblečené tak, ako aj budú musieť vonku vydržať, takže aj tenší fusak isto stačí

môj lodger som ladila ku konštrukcii, denim sa mi neľúbil, tak jedine tento, ale nie je to zlé, nie? 😀

bambola
28. sep 2011

@ellysa 😀 😀 hned si musela skusit 😀 no ja som skusala minuly rok zlozit aj s lodgerom a nejde to zacvaknut a fakt som to zakazdym davala dole 😠 chcem ten orgios aj kvoli tomu co si pisala, ze decka su uz vacsie a ak by bola zima tak pouzijem oba (vlastne ako nanoznik) 😉
inac podla mna sa farebne hodi 🙂

bambola
28. sep 2011

precitala som si svoj predposledny prispevok a zistila som, ze dookola pisem to iste 🙄 tak pardon 😅

mirka285
28. sep 2011

baby fusak na maclaren to je vlastne ten nanoznik co k tomu predavaju?ci su to dve rozdielne veci?

tilly
28. sep 2011

@almita uz mas madlo?
baby, objednala som si cez maclaren.sk madlo a organizer, ale kocik som neplanovane predala, dobierka este neprisla, nechcete to niekto??? alebo co sa stane, ak budem svina a dobierku nepreberiem? 😅

bambola
28. sep 2011

@mirka285 miri ved prave to, ze je to jedno a to iste, keby bol len nanoznik tak mi staci ten

mirka285
28. sep 2011

@bambola som si myslela...tak to nechcem,ja mam ten buggysnuggle,aspon mi to ozivi cierny koci

lodgermaniacka
28. sep 2011

@tilly už si predala? 🙂 tak kašli už na madlo, ved si mala kupcu aj s madlom, to je ich problem že im to trva 😠

tilly
28. sep 2011

@lodgermaniacka este nie, ale chce ho... dnes mi dosla dobierka, neprebrala som ju, necham to na poste a este sa rozhodnem... maju v podmienkach, ze ak nepreberiem dobierku, preplatim realne naklady na dorucenie, tak ich mozem okaslat, ak budu na tom trvat, tak im tu dobierku preplatim... ona moc to madlo nechce, tak neviem, necham ju, nech si to este rozmysli... ale organizer nechce, tak co s nim

lodgermaniacka
28. sep 2011

@tilly tak to nepreber, maš tu možnosť, prinajhoršom zaplatiš poštovne, realne nie je ani 5 eur čo si učtuju..takže tak a komunikacia s nim žial 0 bodov 😒

lodgermaniacka
28. sep 2011

@tilly a aj tak by si madlo len natlačila a s organizerom nemaš čo 😉

l.lara
28. sep 2011

babulky neviete pls ci sa da zohnat nahradna opierka na nohy na guest?

lodgermaniacka
28. sep 2011

@tilly ja som od nich tiež kupovala čierne madlo, poštovne mi dali paušalne 5 eur a na krabici bolo aj s poistením presne 3..takže neboj, minimalne ja som im to tvoje preplatila 😎

lodgermaniacka
28. sep 2011

@l.lara opierka na nohy? 😕 neviem čo myslíš

bambola
28. sep 2011

@mirka285 myslis, ze lodger ako taky na zimu staci? lebo ja som chcela ten nanoznik ako nejaky chranic alebo ako by som to napisala. proste minuly rok som mala na sportaku ked bola mala vo fusaku este aj nanoznik (aby nebol priamo ofukovany) mozno to prehanam ale tak nechcem aby jej bola zima ked bude sediet a nehybat sa 😔

tilly
28. sep 2011

@lodgermaniacka ved to, ze je to otrasny obchod.. ziadna komunikacia... nic... nepreberiem to, madlo by som jej nasilu natlacala a organizer nemam kam dat... jedine, ze by ho chcela... spytam sa jej a ked to nebude chciet, pojdem na postu, nech to poslu spat... zas 2 tyzdne mu to nechcem drzat... a hej, to postovne je vyssie... oni to rataju ako postovne a balne...

bambola
28. sep 2011

@l.lara ani ja vobec netusim co myslis 😕

lodgermaniacka
28. sep 2011

@bambola keby som mala maclaren ako jediny kočík, na 100% by som kupila ten original nanožnik, pre svoj vlastny pocit, že bude dieťa v teple, lodger je síce teply, ale ked bude snežiť alebo pršať, určite by som ešte jednu vrstvu na nom chcela mať 😉

zajo79
28. sep 2011

@lodgermaniacka @l.lara mysli dole to kde si dieta oprie nohy

bambola
28. sep 2011

@lodgermaniacka ved praaaave toto 🙂 niekedy len clovek potrebuje vediet, ze aj ini by to tak urobili 😀

zajo79
28. sep 2011

ja mam nanoznik maclaren, je super. este je kozusinovy- aj ten sa mi luuubi.

bambola
28. sep 2011

@zajo79 my chapeme co mysli 😀 ale nechapeme ako sa to moze dat dokupit ked je to len predlzenie kocika, alebo ako by som to napisala.....nie je to samostatna cast predsa 😕

lodgermaniacka
28. sep 2011

@bambola jaaa by som to kupila určite, ale mne uplne d.be, ja musim mať všetko 😀