Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

zajo79
28. sep 2011

@bambola to este pod tym, take cierne... taka guma.

lodgermaniacka
28. sep 2011

@bambola nie, asi myslia dole ten plast, ked malej visia nohy, tvoja ešte na to asi nedočiahne
@zajo79 Ivi to myslíš?

mirka285
28. sep 2011

@bambola Mati no som teraz z toho zmetena,lebo lodger budem mat prvu zimu a doteraz vsetci tvrdili aky je super teplucky a nepremokavy,neprefukavy 😔 mne vadi ze ten maclaren fusak ma aj ten zadok,proste keby to bol ln cisto nanoznik tak ho kupim,to sa mi zda prakticke,ale pchat do toho fusaku ci co to vlastne je este lodger a dieta no fakt neviem....asi by som to musela vidiet v reale...a ked pojdeme niekam na hory kde je sneh,tak ja kocik aj tak neberiem,nam stacia tie sanky,minuly rok som zobrala kocik a ani raz som ho nepouzila,iba co nam zaberal miesto v aute...

zajo79
28. sep 2011

@bambola ukni co dala ellysa fotku na tejto stranke, medzi fusakom a koleckami je take "oneee" - na nozicky

lodgermaniacka
28. sep 2011

@zajo79 tak teda guma 😎 😀 chcela som to nazvať gumou 😅

zajo79
28. sep 2011

a komunikacia maclaren.sk "uuuzas" teda fakt.... ked som chcela na quest nahradne rucky penove, po 3 tyzdnoch mi odpisali- kupte si v bicyklarstve neake, nahradne diely nedrzime. 😠 😠 😠

lodgermaniacka
28. sep 2011

@zajo79 ja už viem, len ta lara sa vyparila 😎 a nemvysvetli nič 😀

lodgermaniacka
28. sep 2011

no a teda k veci, pochybujem že sa ta spodna guma predava 😨 ja som taky nahradny diel nevidela, ale všetko je možne..možno v uk..

lodgermaniacka
28. sep 2011

@mirka285 našla si pre sestru mac?

l.lara
28. sep 2011

@bambola toto:

ellysa
28. sep 2011

@mirka285 neboj bude stačiť, však keď bude snehová metelica von nevystrčím nos, ak bude pršať tiež nie, ak by nás to ale predsa niekde chytilo, máš pláštenku , ale ja som na žiadnom kočíku nikdy pláštenku npoužila 😎 , to baby len vymýšľajú, oni musia mať všetko, že ???? 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

lodgermaniacka
28. sep 2011

@ellysa ano, poniektore aj 3 fusaky a kluče od auta v hainburgu, že? 😎 😎 😎

l.lara
28. sep 2011

mala na to stupila a neudrzalo ju to. tak sme spravili vedla povodnej dalsiu dieru a prisrobovali sme to tam. chcela som to vymenit..

ellysa
28. sep 2011

@lodgermaniacka no ale vieš ako muž zíral, keď som mu zo srandy hovoria, že mám kľúče od nového auta a že akééééééééééého 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ???

mirka285
28. sep 2011

@lodgermaniacka hodila som je link na tu stranku co mi dali baby,ale dnes rano odleteli do Rima tak som sa jej ani nestihla spytat ci ho objednala...ona si ho chcela nechat poslat kamosovi a ten dojde za tri tyzdne na SK,tak by jej ho doniesol...
@ellysa ved prave ze ja som v zivote ani plastenku k ziadnemu kociku nevybalila a nanoznik som pouzila asi dva krat v zivote ...ja som tiez taka,ze musim mat vsetko,ale ten nanoznik ma zatial nepresvecil 😀 moja dcera sa kazdu chvilu hrabe von z kocika a ja sa poznam by ma to otravovalo aj lodger a este na tom nanoznik 😝

lodgermaniacka
28. sep 2011

@ellysa a vieš ako môj? ked som mu volala kde som, otvorene auto, maly aj zaspal medzitym ako som ho skoro cele rozobrala, ked prišiel, pytal sa kde mam ten novy kočík 😀 myslel si že som zase nakupovala

lodgermaniacka
28. sep 2011

@mirka285 plaštenku som ani ja nikdy nepoužila,lebo ked som aj chcela a kym som na to prišla ako nasadiť, boli sme mokrý, ale na maclarenoch sa nasadzuje uplne perfektne 😵 😵 😵 tu využijem na 100% 😉

ellysa
28. sep 2011

@lodgermaniacka xaxa chlapi 😀 😀 😀 , ale dnes ho preveziem znova cez hranice, ešteže vám ho v noci nešlohli, by som bola prvá podozrivá 😀 😀 😀 😀 😀

@mirka285 no presne

aj keď priznám sa tiež som ráno pozerala na jeden kožušinkový, ale je hnedý, tak neviem, či by šiel k môjmu

lodgermaniacka
28. sep 2011

@ellysa mam ho v servise, až do zajtra, tak neboj 😉 🙂

mirka285
28. sep 2011

@ellysa ako vyzera ten kozusinkovy,hod link,to ma celkom zaujalo 😀

bambola
28. sep 2011

@l.lara hej hej, uz som pochopila 😀

ellysa
28. sep 2011
mirka285
28. sep 2011

@ellysa tak tento vyzera jednoznacne najlepsie 😉

lodgermaniacka
28. sep 2011

@ellysa ten je perfektny 😵

ellysa
28. sep 2011

@mirka285 majú ho aj v babymarkete, asi novšiu kolekciu, čierny a čierna kožušina a hnedý a hnedá kožušina, ale je dosť mastný, len podľa mňa toto je už seriózne fusak, do tohto by som tak max deku pchala nič iné

bambola
28. sep 2011

@ellysa baby ja prave ten kozusinkovy nechcem lebo to uz fakt mozem lodgera potom rovno predat 😠 ale je teda fajnovy, akuart, ze s tym questa fakt nezlozim 😅 ale tak to je jedno
@mirka285 mne sa mala praveze celkom rada vozi tak dufam, ze jej to vydrzi lebo niekedy nemam chut za nou behat tak sa len kocikujeme 😉

ja si pojdem ten nanozniko-fusak okuknut, a mozno aj priamo vyskusat, nazivo a podla toho sa rozhodnem 🙂
a ja nechcem mat vsetkooooo ale fakt som myslela, ze sa mi to zide 🙂
plastenku na maca pouzivam resp pouzila som uz niekolkokrat 😉 (keby som mala vlastne auto tiez asi nepouzijem 😀 )

ellysa
28. sep 2011

@bambola no jasné, to hej, my všade autom, ked nie je pekne

mirka285
28. sep 2011

@ellysa tak aspon si mi dala tip ktory kupim ked sa mi to bude zdat nutne...uz som si totizto povedala,ze dopredu nic nekupujem...inak aj vy niekedy nakupite milion hovadin,ktore v zivote nepouzijete,alebo zistite,ze to vlastne neni take dobre ako sa vam naprv zdalo??napr. ten organizer co ste spominali sa mi zdal najprv,ze aky super a ked sa mi to neho asi 4 krat prilepil rukav,tak som myslela,ze ho smrim do kosa...esteze tu je ten bazar,na tomto konovi 😎

ellysa
28. sep 2011

@mirka285 neboj sa, mám plnú skriňu hovadín, asi som sa na ten kožušinkový namotala,ale uvidím, ak ho kúpimlodger asi pôjde z domu, takže dalšia zbytočná kúpa 😀

lodgermaniacka
28. sep 2011

@mirka285 neboj, aj ja mam plno hovadin 😉 aky organizer? na maca?