Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

lodgermaniacka
28. sep 2011

baby, ak by ste chceli super fusak, dala som teraz do inzeratov, kupila som od ellysy, ale podla mna je to dievčenska farba, je červeny, ale ide do lososova, alebo trošku do ružova 😉

mirka285
28. sep 2011

@lodgermaniacka ano ten na maca...on je na suchy zips a znicil mi cely rukav na bunde...ja som ho mala este na sicku,som ho predala potom..

lodgermaniacka
28. sep 2011

aha, takže si mala najprv organizer, potom kočík 😉 😎 dobre vedieť, rozmyšlala som nad nim 😉

mirka285
28. sep 2011

@lodgermaniacka momentalne som s kocikmi vysporiadana a hlavne spokojna,maca mam na von,Babyhome do nakupnych centier,tym,ze je taky lahucky a skladny mi to super vyhovuje... este poskulujem po nejakom ciernobielom bugyssnugle,mam ten motylikovy ale do maca by bol ciernobiely super 😝

bambola
28. sep 2011

@mirka285 ja sa nastastie zbytocnym kupam ako tak vyhybam 😉 alebo si to len nahovoaram ? 😅 nenapada ma nic....aha ano, tu usitu podlozku uz mam v supliku 😀

almita
28. sep 2011

Dievcence,pozerám,že sa bavite o tom nanozniku.ja ho idem kúpiť,akurát googlim nejakú dobrú cenu.našla som ho za nejakých 56eur,ak viete o nejakej lepšej,dajte mi vedieť prosím.ďakujem

lodgermaniacka
28. sep 2011

@mirka285 aj ja som momentalne s kočíkmi spokojna, nemam potrebu kupiť niečo dalšie, takto dobre som na tom už dlho nebola 😎 ja som mala buggysnuggle kravičkovy, ten bol nadherny 😵 a fakt sa hodil uplne ku každej farbe-teda okrem hnedej, ale išiel super k červenej aj k čiernej, take kočíky mam doma stale..kedže hnedu nemusim

anka.
28. sep 2011

@zajo79 ahoj, chci se zeptat, náhradní pěnové rukojeti existují? A to se tam jen nějak navlékne? díky

bambola
28. sep 2011

@almita a kde si nasla? to je jednoznacne najlepsia cena co som videla 🙂

ellysa
28. sep 2011

baby hanbím sa, budúci týždeň mi dojde kožušinkový nánožník, ale ak sa mi nebude páčiť predávam 😀

bambola
28. sep 2011

@ellysa zdochnem 😀 ty si rychlovka 😀 to aa by som sa isla rychlo kuknut niekde do obchodu ci sa mi paci 😀 ja som bola rozhodnuta kupit a tu ste ma zneistili a ty si sa nechala nalakat 😀

zajo79
29. sep 2011

@anka. to neviem či sa dajú zohnať...

@ellysa to som zvedavaa, aj mne sa luubi kozusinovy. Len musím vyskúšať najskôr nahodit obyčajný-neako nemám kedy.akej farby si ho brala?

ellysa
29. sep 2011

@zajo79 ja som našla v nemecku ten hnedý so svetlou kožušinkou za super cenu 🙂 , čo som dávala foto

sjuzocka
29. sep 2011

baby, neviete mi niektora prezradit, na co sluzia take dva pasy zopnutelne klasickou klipsou, co boli pribalene k maclarenu XLR? nie su to pasyco sa zapinaju okolo dietata, aspon myslim...

sakura77
30. sep 2011

@sjuzocka a nie su to tie,co sa navlecu na rucky a zachytia potom este dole,ze sa da prenasat zlozeny,ze si ho hodis "cez pleco?"

julianna78
2. okt 2011

Náš nový fusačik 🙂 Ellysa je perfektný,budeš so svojím kožušinkovým spokojná.

ellysa
2. okt 2011

@julianna78 nie je tu slintajúci "smajl" 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirka285
2. okt 2011

@julianna78 si ho kupila na bazosi?lebo tam jedna kocka taky pedavala,novy,vcera som ho hladala a uz bol fuc 😀 je nadherny 😵

lodgermaniacka
2. okt 2011

@julianna78 no dokonalosť 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

julianna78
2. okt 2011

@ellysa
@lodgermaniacka Baby dakujem je naozaj prenádherný,obdivujem ho už od piatku.Síce velmi nevyužijem,ale super je aj to,že sa dá použit len ako kožušinová podložka ,ked odzipsujem nánožník.

@mirka285 kúpila som od známej a mala ho na mmb,sme z jedného mesta,tak som ho už v ten den mala doma 🙂

mirka285
2. okt 2011

@julianna78 ano niekde som ho videla,a velmi sa mi pacil 🙂 super vyber 🙂

almita
2. okt 2011

Konecne prisla podlozka 😵 😵 😵

almita
2. okt 2011

Inak ja by som si zasluzila od maclarenu normalne jeden gratis 😀 😀 😀

julianna78
2. okt 2011

@almita krásna je tá kvietkovaná podložka 🙂
A máš peknú zbierku macov...a jedno volo by ti mohli poslat,najlepšie to lízatkové limitku 😀

sakura77
3. okt 2011

@almita krasna podlozka,to je origos od maca?ci?
@julianna78 uf,nadhera....krasny,je ozaj....ja som objednala wallaboo,snad bude sediet...myslim ze niekto tu ho mal v macu ale s tymto kozuskom mi robis chute,juuuuj 🙂 @lodgermaniacka myslim? sedel tam ok?

ellysa
3. okt 2011

@sakura77 jj wallaboo pekne sedí 😉

ellysa
3. okt 2011

@almita no fakt, však ty si chodiaca reklama, im napíš 😀 😀 😀 , možno aspoň podložku pošlú, ja čakám dnes na ten môj fusak, som zvedavááááááááááááá

ellysa
3. okt 2011

😵 😵 😵 😵

julianna78
3. okt 2011

@ellysa krásaný 🙂 🙂 🙂 A môže začat snežit 😎
@sakura77 dakujem a naozaj je tá kožušinka super a wallaboo ti bude určite sediet,ten som pôvodne aj ja pozerala,ale potom som objavila ten môj a nedalo sa odolat.

sakura77
3. okt 2011

@julianna78 😅 to verim,inak ja neviem ci vobec vyuzijem aj tento,tak ale pre istotu 😀 lebo vacsinou chodime na speedim,len do mesta ,po obchodoch s golfacom,tak snad aspon parkrat v zime,ked nebude nasnezene ,vybehneme aj s tymto 🙂