Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

veve39
20. okt 2011

baby aky je prosim vas rozdiel medzi Questom a Triumphom ?
Ked budem kocik kupovat, ak to bude Mac a dcerka uz bude mat v tom case 20 mesiacov, oplati sa este xt, ci uz postaci quest ?zaroven by to uz mal byt jediny kocik....

veve39
20. okt 2011

este doplnam - moje kriterium je samozrejme aby bol vyhovujuci pre 20 mes.dieta (v kociku mi uz nespi ani teraz, takze polohovanie chrbta nie je potrebne) ale zaroven co najlahsi...Zn. bolavy chrbat 😒

mirka285
20. okt 2011

@veve39 quest ti bude stacit,truimp by som ako jediny kocik nebrala...

veve39
20. okt 2011

@mirka285 diky...vecicky u inak super, az teraz zaciname nosit, mala mi isla z jednej choroby do druhej 😒

frlka
20. okt 2011

@mirka285 dakujem za radu, takze neodporucas, aspon nekupim somarinu 😀 A co teda mas na Maclaren - aku tasku? 🙂

mirka285
20. okt 2011

@veve39 ani nehovor,nam sa sople tahali mesiac a to sme aj pri mori boli ☹
@frlka vies co,ja nemam rada moc velke tasky,lebo v nich stale vsetko hladam...ako som objednavala minule z tej ceskej stranky cup holdery na maca,tak som tam nasla tasku Casualplay The Extrem bag zlacnenu na polovicu tak som ju vzala a som s nou spokojna..

veve39
20. okt 2011

kocky kedze ste tu take znale 😉 tak este prosim vas jedno porovnanie - keby som sa pre 20 mes.babo mala rozhodnut medzi questom a pp si, co by ste mi poradili ? vkuse mam este aj s tym si-ckom rozrobene.... 🙂

frlka
20. okt 2011

@mirka285 ide pozriem tu tasku, ...ved ani ja nechcem velku tasku, hlavne nie na golfac!, vdaka za radu 😉

zajo79
20. okt 2011

@frlka si kup neaku malu sietku uz ked uz a pre seba neaku malu tasku co das do nej co potrebujes a tu preves cez rucky a mas.

tilly
20. okt 2011

@veve39 ja by som brala si 😉

frlka
20. okt 2011

@zajo79 tato z Emitex je velka, co? tu mam doma. 😉

lodgermaniacka
20. okt 2011

@veve39 ja určite maclaren 😉 určite su to pevnejšie golfky ako sí, ale sí je asi krajšie

mirka285
20. okt 2011

@veve39 no ja ako som ti uz hovorila,tiez by som brala skor maclaren ale spokojna som bola aj so sickom..takze myslim,ze ci vezmes tie alebo tie,budes spokojna 😉

veve39
20. okt 2011

diky baby za nazory...asi to bude teda mac, uz nech je jar 🙂

sakura77
20. okt 2011

@veve39 😀 ja som sicko predala a je mi smutnooooooo za nim...aj quest je fajn ,u mna zvitazil velkostou ze mi zaberie najmenej miesta v aute,aj ked ani pp nebol velky..ja neviem,ja by som druhy krat medzi questom a sickom asi sicko volila-pokial by to mal byt jediny kocik...strieska napr sa ozaj neda porovnat....ale ako druhy kocik do auta je quest fajn
a tasku ja mam od inglesina avio,nie je velka,taka akurat,ta mi pasovala na vsetky kociky 🙂

lodgermaniacka
20. okt 2011

@veve39 inac @sakura77 ma pravdu, ja som s questom nebola spokojna, lebo mi vadila kratka strecha, inak išiel super, lahučko..pre mna je XT to najlepšie, rovny lah a dlha strecha, keby som mala voliť quest alebo sí radšej sí, keby xt alebo sí, tak XT 😉 😉 😉 😉 XLR je hebedo

sakura77
20. okt 2011

@lodgermaniacka amen 😅

lodgermaniacka
20. okt 2011

@sakura77 😀 😀 😀 fakt nie je lahke vybrať si dobry kočík 😎

sakura77
20. okt 2011

@lodgermaniacka no,idealny na 100% proste nie je,no..potom musime tolke kupovat 😀 😀 😀

lodgermaniacka
20. okt 2011

@sakura77 idealne je mať 2-3 kočíky naraz a použiť podla potreby-terenny, golfky, alebo imidžovku 😎 😎 😎 ja si xt už nepredam, vedela som že bol naj, dobre že som sa k nemu vratila

sakura77
20. okt 2011

@lodgermaniacka no,ved preto aj ja mam quest v aute a do terenu chodime s quinakom a my uz coskoro kocik nebudeme vobec potrebovat,tak aj mi luto bude,ked stale su nejake nove pekne na vyskusanie 🙂 😉

barbora87
20. okt 2011

Aj u nas je xt oblubene 🙂 ppdla mna aj v zime sa da vyuzit v meste

barbora87
20. okt 2011

Pravdu povediac bola som dost skepticka co sa tyka xt ale mal stastie a presvedcil ma 🙂 jedine minus ze ked sa zlozi tak by mohol byt o par cm mensi aby sa nam lepsie zmestil do kufra...a to madlo by mohko byt pevne levo maxik ma z neho super hracku

barbora87
20. okt 2011

@lodgermaniacka pocuj pisala si vcera na inzerat kvoly bg potahom?ked hej tak si pisala mne 🙂))

lodgermaniacka
20. okt 2011

@barbora87 to madlo je na prd, u nas sa vôbec neohrialo, maly si ho sklopil a sadol si naň 😎 išlo hned aj preč

lodgermaniacka
20. okt 2011

@barbora87 nerozumiem 😨 😨 😨 IP 😉

sakura77
20. okt 2011

@barbora87 😀 😀 ja som madlo musela zrusit,to stale s tym vykyvovala,mi to islo na nervy 😅

sakura77
20. okt 2011

@sakura77 no vidim,ze to fakt nedomysleli...to madlo myslim 😉

lodgermaniacka
20. okt 2011

@barbora87 teraz čítam že včera, ved ja ani bugaboo kočík nemam 😎 riešila som cameleona ešte pred stokke, dobre 3 týždne dozadu, ak nie viac..ja som ti určite nepísala