Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

almita
20. okt 2011

@veve39 rozdiel medzi questom a triumphom je v polohovani noziciek a v opierke chrbta.Triumph sa polohuje prostrednictvom popruhu a quest tymi packami.Do lahu ide viac triumph,pretoze ma dlhsiu tu zadnu latku striesky,takze,ked to rozopnes,tak to ide az uplne ku kosiku.Quest ma tu striesku kratsiu,tym padom Ta to nepusti upne dolu a ten sklon je mensi.Co sa tyka tych noziciek,to triumphu chyba,ale pre 20mesacne dietatko to uz na queste ani nevyuzijes.Nie je to spevnene a myslim,ze pre vas uz aj kratke.Ak sa rozhodujes medzi tymito dvoma,tak myslim,ze vam uz uplne postaci triumph.Akurat,ze quest potom lepsie predas ako triumph,aj ked u mna to bolo paradoxne naopak 😀 ,preto mi zostal quest.
Este aby som nezabudla,ked ich mas uplne v sede,tak quest ma zasa rovnejsi sed.Triumph je trosku sikmejsi.Inak su tie kociky rovnake,mne prisiel na triumphe ten potah dokonca lepsie presity.

Ale ak to chces ako jediny kocik,ja by som volila XT.urcite este vyuzijes.Je kvalitnejsi ako Si a celkovo lepsi 😵 😵 😵

veve39
20. okt 2011

takze vdaka za vase rady, uz v tom mam jasno - ak mac, tak jedine xt, inak potom radsej si (ako quest ci triumph)

veve39
20. okt 2011

@almita dakujem za super podrobnu odpoved 🙂

wewerka0
20. okt 2011

ahojte, ja sa rozhodujem medzi icoo plutom, maclarenom xlr alebo xt a peg perego pliko switch easy drive a uz z toho sediviem. aj cybex calisto sa mi pacil, len sa mi zda uzky pre nasho obrika. auto mame dost velke, takze ked je poskladany trosku vacsi, tak to navadi, hlavne aby sa tam krpec dobre zmestil v zime aj s fusakom. co by ste mi poradili, prosim.

zajo79
20. okt 2011

@wewerka0 kolko ma maly? mesiacov a kg?

ak je taky velky ako pises- tak maclaren alebo icoo pluto. ale maclaren je lepsi.

wewerka0
21. okt 2011

@zajo79 dakujem za radu,no maly ma 14 mesiacov a skoro 14kilov a este poriadne nechodi. ten maclaren vyzera super, len som sa zlakla lebo baby tu pisali, ze to madlo je dost o nicom a on sa zvykne nan tak ovesit a kopkat nozickami vo vzduchu.tak si neviem predstavit, zeby som ho mala zakazdym priviazat.

zajo79
21. okt 2011

@wewerka0 to je o zvyku -madlo. na maclaren aj madlo original predavaju

sakura77
21. okt 2011

ved ja som mala original na maca,madlo,o nicom....doslovne ze na okrasu 😀

bambola
21. okt 2011

@wewerka0 no o to original madlo sa ti pravdupovediac nebude moct opierat a kopkat si nohami, lebo tak ako pise @sakura77 je na okrasu, hybe sa hore dole a neni napevno. ale vela deti co malo madlo, tak im potom nechybalo, ale jasne, ze potom treba putat

mirka285
24. okt 2011

dievcata mam dilemu,jednu podlozku som slubila,ze dam sestre a teraz neviem ktoru si mam nechat??

frlka
24. okt 2011

@mirka285 a z druhej str. su ake? mne sa paci ta cervena 🙂

mirka285
24. okt 2011

@frlka cervena je z opacnej strany svetlomodra a zelena tmavomodra...

ellysa
24. okt 2011

@mirka285 červenú si nechaj, ale ja zelená je taká origo 🙂

lodgermaniacka
24. okt 2011

@mirka285 miruš nechaj si červenu 😵 😵 😵 😉 a nema sestra chlapca? tej by sa asi viac hodila zelena, nie? 😉

mirka285
24. okt 2011

no veru ta cervena je asi krajsia,ale tu som kupila v Babymarkete,tak neviem ci ju nebude mat kazdy,tu zelenu mi poslala kamoska z UK...a inak som chcela inu zelenu,taku s ruzovymi gulickami a z druhej strany bola krasna tmavoruzova,ona mi u aj objednala a poslali jej tuto 😠 esteze sa teraz davaju fusaky,takze do jari si to rozmyslim,snad nezmenim kocik dovtedy 😀 ale nie,akurat som vcera hovorila muzovi,ze napriek tomu,ze som bola skepticka,je tento kocik pre mna naj 🙂

bambola
24. okt 2011

@mirka285 jednoznacne cervenu 🙂

frlka
25. okt 2011

@mirka285 mas dievcatko, ja by som si nechala cervenu, viac sa mi paci 😉

mirka285
26. okt 2011

no tak ste ma presvecili,asi si teda necham tu cervenu,sestra ma aj tak modreho maca,takze ta zelena jej tam bude viac pasovat....

sakura77
26. okt 2011

aj mne sa paci viac cervena🙂

lucikan
4. nov 2011

Baby a ake fusaky pouzivate v tychto golfacoch? neskusali ste tam niektora dat lodger? ako sedi? este stale zvazujem, aky golfac a mam teraz questovy zachvat, uvidim na ako dlho 😀 Ale tento fusak ma zaujima, nech viem, ci mi potom treba aj ten ich origo fusak alebo nie.

bambola
4. nov 2011

@lucikan ja mam lodger 🙂 a v pohode, uz druhu zimu 😉
kukam foto ale nemam, ale ak chces zajtra ti odfotim 🙂

lucikan
5. nov 2011

@bambola jej to by si bola moc zlata, zaujima ma kolko vycnieva za tu opierku noh 🙂

bambola
5. nov 2011

@lucikan no teraz zrovna mala spi a kocik je v spalni ale vecer to mas (ako) na koni 😀

lucikan
5. nov 2011

@bambola dakujem velmi, idem kuknut 🙂

lajla
6. nov 2011

holky prosim kdo mate xt nebo xlr...jsou to oba docela lehke golfky, asi tedy xt jeste lehci cca 6.5kg co jsem zjistovala..prosim jak myslite, ze je s kocarkem mozno sjizdet i s ditetem ze schodu a nahoru do schodu? jestli jsou kolecka cca tak ok? jsem tehu, a bydlime ve tretim patre bez vytahu a mala mi nechodi, takze mi zbyva kocarek vytahovat pomalu po schodech...dekuji moc za odpoved...
jeste mam vyhlednuty buggster air, ted mam eurocart lira, super kocarek, ale na to c potrebuju docela tezky☹ no a o buzzovi a speedym co mi lezi v garazi ani nemluvim☹

lodgermaniacka
6. nov 2011

@lajla ahoj, no čítala som ťa aj v teme stokke, podla mna zničíš takto každy jeden kočík, či už viac alebo menej kvalitny, to chceš denne schadzať aj s dieťaťom v kočíku hore dole schodami? 😕

lodgermaniacka
6. nov 2011

@lajla a nemate v dome pivnicu, alebo miestnosť, kde by si ho odkladala?

lajla
6. nov 2011

@lodgermaniacka jj stokke jsem ale nakonec zavrhla kvuli tomu ze je docela tezky..i kdyz v tom videu to tam maji nahoru po tech dvou kolech..a zacla jsem hledat nejaky lehky...
po pravde mame tu dole neco co se tak da nazvat ale je to dolu po hodne prikrych schodech a pak pres troje dvere ktere jsou zamknute a je tam uzka chodba, takze furt toceni a pretaceni s kocarkem..a stejne bych pak malou musela nohoru vynest v rukach s taskou
po pravde ono je to pro me mnohem snesitelnejsi i za tu cenu ze kocarek za par mesicu znicim s tim i pocitam..ale jak si predstavim , ze bych mela kazdy den dvakrat jezdit do sklepa, tahat malou a tasku..to radeji si nez porodim koupim ty kocarky dva a uskrovnim se v necem jinem☹ po pravde vubec nemam predstavu jak to budu delat az bude male na svete...

lodgermaniacka
7. nov 2011

@lajla ešte ma napadlo či by si nemohla nechavať kočík v kufri v aute, ak maš auto..si určite v ťažkej situacii a ked bude babatko, budeš asi potrebovať pomoc, na znašanie dvoch kočíkov s dvoma detmi ☹ ale myslím že XT by to mohlo prežiť, to schadzanie schodami, oni maju pevnu konštrukciu, stokke je naozaj ťažky kočík