Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

lodgermaniacka
7. nov 2011

@lajla ta farba je uplne dievčenska, ale krasna 😵 😵 😵 ved babatko, aj keby to bol chlapček budeš voziť vo vaničke 😉

lajla
7. nov 2011

@lodgermaniacka jj to mi potom taky doslo..a prislo mi takove hloupe uvazovat dopredu zda to bude chlapecek nebo holcicka..protoze stejne budu porizovat sourozenecky..a tento je pro holcicku naprosto idealni🙂 jeste se mi strasne k tomu libi ten fusak juicy couture..ale nevim kde sehnat...ale zase si rikam doma mam cerveny od buzze a pak cerveny od elodie details..tak jestli to nebude zbytecne...
jinak madlo jestli jsem pochopila je zbytecne..coz?

ellysa
7. nov 2011

@lajla teším sa na fotečky 😀

ellysa
7. nov 2011

@lajla dobre si si vybrala, ja by som v ňom kľudne vozila aj chlapčeka, napríklad s takou tmavo modrou podložkou je krásny, ale uvidíš, možno budete mať znova dievčatko, aj keď chlapčeka ti prajem, vidím, že máš už dievčatká 😀
a jeho výhoda podľa mňa sú aj sivé kolieska, vôbec na ňom nevidno použitie, na čiernych to vidno viac 😀

lajla
7. nov 2011

@ellysa jj poslu🙂 prosim ohledne toho fusacku..neni maclaren hodne otevreny u hlavicky? jestli na ditko moc netahne...vetsina fusaku se da kolem hlavy stahnout ale tady to asi nejde coz?

lajla
7. nov 2011

@ellysa po pravde tak nejak tusim...ze to bude treti holka 🙂 mi to vubec nevadi, priteli taky ne...aspon uz budu vedet co a jak🙂
divala jsem se na mmb a libila se mi tam vlozka hnedo bezova z druhe strany cervena...ta by ted asi byla ok..a dala jsem si inzerat na ten fusak...novy stoji docela hodne, ale uvidime, jestli se kdo vubec ozve..a jeste si pockam co na nej rikas🙂 od pohledu se mi ta kozesinka moc libi...a urcite je teploucky..myslis ze je i dost dlouhy cca pro dite tri roky?

ellysa
7. nov 2011

@lajla ja som žiadny fusak okolo hlavičky nikdy nesťahovala 😅 , myslím, že je v pohode, hlavne na XT máš aj úžasnú strechu, ktorú prípadne keď bude veterno zatiahneš...
alebo teda ešte kúp lodger, pekne tam sedí

ellysa
7. nov 2011

@lajla pravdu povediac, podľa mňa ten mac fusak nie je do troch rokov, do dvoch max...

lajla
7. nov 2011

s temi kolecky..ja budu rada, kdyz kocarek prezije ten rachot ze tretiho patra i s malou, dennodenne tech sest mesicu..🙂
jinak jeste jsem cetla ze je potreba je docela hodne promazavat jinak vrzou je to pravda?

lajla
7. nov 2011

@ellysa a jeje..moc dekuji, tak ten inzerat stahnu..mala je velka..a uz quinny fusak nam zacina byt kratky..ma uz nozky uplne dole a jdou videt na konci...tak to fakt lodger bude lepsi...barva framboise uz asi bude dost co? 😀 😀 😀 asi by byla jako cukrkandl...

lajla
7. nov 2011

@ellysa no pravda na tu strechu jsem zapomnela..ono to maloktery kocarek ma...a ja teda fusaky vzdycky kolem hlavy stahuju...

ellysa
7. nov 2011

@lajla to ti potvrdím, ja ho preventívne raz za mesiac mažem, stalo sa mi, že už začal vŕzgať, ale stačí kolieska osprchovať nastriekať silikónovým sperejom a fičí zasa na 100%, asi má citlivejšie ložiská...

ja som bola minule neuveriteľne prekvapená, kúpila som si XT po BGB bee plus, s tým, že som bola zmierená, že nakoľko sú to golfky bude sa ťažšie ovládať a čuduj sa svete, bola som s kamoškou von a chvíľu som tlačila oba kočíky naraz a s XT sa šlo ľahšie 😉

ellysa
7. nov 2011

@lajla ja mám svetlo sivý basic, hodí sa ku konštrukcii, pasuje tam aj denim, alebo ten červený

lajla
7. nov 2011

@ellysa super moc dekuji, juknu kde se da koupit at jsem zasobena🙂
jj bee plus jsem taky mela..a po mesici sel pryc...ale jsem rada, ze jsem ho vyzkousela, protoze se mi o nem pomalu i zdalo🙂 mala mi v nem nechtela vubec spat,....ale zato v nem rada sedela a houpala se ze strany na stranu..a tim jak je kocarek lehky se furt prevazoval 😠 😠 😠 a rotovalo mi bud jedno nebo druhe kolecko🙂 ne furt ale obcas..kosik byl super, ovladatelnost taky ale kazdy nerovny teren byl problem...coz mi rika..jestli se nehoupala kvuli tomu ze nemel madlo...uvidim co bude delat ted.. a kdyz tak ho prikoupim...

lajla
7. nov 2011

@ellysa cerveny? ja ani normalka nevim ze delaji cerveny..ruzovy to ano..ale na cerveny se musim juknout....

lajla
7. nov 2011

hm ten denim je krasny...ale on je fakt uplne pro chlapce..takze asi zbyva ten sedy nebo cerveny..

lajla
7. nov 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38573914&tab=8

i ten nalevo muze byt krasny....ten cerveny je taky super i ten co mas ty🙂 takze ted jen vybrat...

lajla
7. nov 2011
ellysa
7. nov 2011

@lajla podľa mňa je denim aj pre dievčatko, len ja som sa nestotožnila s tým vrchným materiálom 😅 , inak je nádherný 😅
ja mám ten druhý zľava naživo je svetlejší, je presne v takých farbách ako konštrukcia na kočíku, niekomu sa možno zdá nudný, ale tým, že kočík je výrazný, pekne sa to dopĺňa aj ten červený je krásny, len mne sa to zdalo až moc červené spolu

ellysa
7. nov 2011

@lajla no ten čo si dala druhý, je prekrásny, ale neviem, či by sa hodil, to by chcelo videiť spolu naživo

lajla
7. nov 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36764176&tab=9

zatizena jsem na tento..krasny , uz jsem ho mela jak byla mala malá a prodala ho☹

lajla
7. nov 2011

@ellysa moc dekuji a prosim vis presne jak se ten tvuj jmenuje? myslim barva....mas pravdu at to neni moc preplacane..jen ja strasne rada vybiram🙂

ellysa
7. nov 2011

@lajla aj ja som ho mala, aj fialový 😀

lajla
7. nov 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=47534212&tab=0

i ten by urco sel...jen pani me nejak vysokou cenu na to ze novy stoji 2500i s postovnym a jeste jsou k tomu navleky nebo rukavnik zdarma..a jeste ted ve dnech s maminkou slevy...

ellysa
7. nov 2011

@lajla light grey 😉

lajla
7. nov 2011

@ellysa fialovy je taky krasny..jen chlap fialovou nema rad, tak jsem nezkousela☹

ellysa
7. nov 2011

@lajla ten je krásny 😵

lajla
7. nov 2011

@ellysa diky diky🙂

lajla
7. nov 2011

@ellysa ktery myslis..ten s temi konikami? no ted mam v merku dva..ten tvuj light grey..nebo ten s temi koniky....ale vzala bych novy, to se vyplati vice...

ellysa
7. nov 2011

@lajla jj ten s koníkom, myslím, že ho mala @lodgermaniacka, by ti vedela povedať aká je to sivá, či by sa k tomu nášmu hodila 😉