Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

lajla
10. nov 2011

@adelkav no ja myslim, ze sedet bude..ale emitex zalezi na tom jaky mas, je i docela hruby...tak aby to tam potom bylo pohodlne, ale myslim, ze by nemel byt problem...
pak pisni🙂

lajla
10. nov 2011

holky prosim nevite ktere vlozky sedi krasne do xt? nechce se mi kupovat origo je hodne draha..tak nejakou jinou, nebo prosim ty ktere maji o pomereni, necham si usit...dekuji

adelkav
10. nov 2011

@frlka zítra to nafotím a dám sem fotku. Doufám, že bude sedět.
Holky, tak dnes mi PPL přivezla ten kočárek a ve skutečnosti je ještě krásnější. Jsem z něj nadšená a manžel mě za nákup pochválil🙂

maartinkaa
10. nov 2011

minule ste tu riesili chodenie s macom po schodoch, ja skackam s nim denno-denne 😉 a zatial to zvlada bravurne,,,,,,byvam sice v prizemnom domceku, ale tie tri schody s dvojickami zvladam 😉 😉 😉

lajla
10. nov 2011

@maartinkaa to ja skakam tri patra🙂 cca 40schodu 😝

@adelkav tak jsi spokojena ju? tak to je super...
holky kdybyste si kupovaly xlr..kterou barvu?🙂

adelkav
10. nov 2011

@lajla my máme těch schodů 66 ale po tvém vzoru je chci zítra vyzkoušet, tak doufám, že to prcek přežije🙂

lajla
10. nov 2011

@adelkav smarija ze bychom jich meli jeste vice??? taky bydlime ve tretim patre..chjo zitra to spocitam...ja myslim, ze to bude v pohode, fakt🙂 byla jsem mile prekvapena

adelkav
10. nov 2011

@frlka tak jsem tam po dlouhém snažení nainstalovala ten fusak od emitexu...a nevím, nevím....nejsem zdatná fotografka a bez prcka to nemá asi tu správnou vypovídající hodnotu, ale nechtělo se mi ho už budit, aby pózoval🙂))

zuzka.sk
10. nov 2011

@adelkav ahoj, vidim, ze masvna Mac-u madlo. ako si sbnim spokojna?

frlka
11. nov 2011

@adelkav dakujem za fotky, si zlata 😉 ... a ty co hovoris? paci sa ti to?

adelkav
11. nov 2011

@zuzka.sk z madla jsem rozpačitá🙂 Na zimu je asi na nic a jinak je spíš jen pro dobrý pocit maminky, že tam madlo nějaké je🙂 Celé se hýbe, takže není potřeba ho odendavat když se tam dává prcek (nevím jak u větších dětí). Ikdyž náš prcek ho hned začal držet a ožužlávat, ale jemu je zatím jen 8 měsíců, třeba na jaře o něj už zájem mít nebude.

adelkav
11. nov 2011

@frlka kdybych ten fusak neměla, tak asi koupím originál. Ale asi zatím nechám tenhle a uvidím, jak se osvědčí v provozu. Nevím jestli jsem ho tam špatně nandala,ale nahoře o kousek přečuhuje přes opěrku, ale to je možná tou instalací nebo je to normální. Jinak s prckem to tak zle nevypadá.

frlka
11. nov 2011

@adelkav ved aj ja mam rada Emitex 3v1, ale mozno v XT by sedel lepsie lodger alebo quinny, ...su lepsie tvarovane 🙂 ...no my teraz fusak nemame ☹ ale hadam ho ani nebude treba, dcerka je vacsia a ked ju dobre obleciem, staci tepla podlozka a mam prechodna fusak fleesovy Emitex, tak uvidime, ci bude stacit. ale myslim, ze ano 😀 ...ak bude druhe babo, tak potom kupim nejaky teply fusak do XT. Lebo po vsetkych tych kocikoch, co sme mali, je XT najlepsi!!! 😀 😀 😀 😀 😀 ten si uz z ruky nedam! 😀 😀 😀

lajla
11. nov 2011

tak ja budu muset fusak koupit☹ quinny tam sedi super, jen male uz zacina byt maly...no a od elodie details super, jenze ja mam rada fusaky az k brade, jak je mimco cele zachumlane..a to u elodie u nas neni☹ tak ho posilam dale, skoda je moc krasny a teplounky..maclaren bude myslim na stejne brdo..takze pro me zbyva lodger 😀

kilian
11. nov 2011

@lajla a kam posielas dalej ten elodie?

lajla
11. nov 2011

@kilian dala jsem ho na prodej na mimibazar i s foteckama...pred chvili jsem to vyvesila...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=50284449&tab=0

lajla
11. nov 2011

jinak dle meho super a moc krasny i barevne, ale ja potrebuju kvuli pocitu takovy nejaky muchlovaci kolem hlavy🙂

lajla
11. nov 2011

no jeste ze kdyz decko sedi tak k brade je i vyse, tak je cela zachumlana horsi kdyz ji uplne polozim..tak ma fusak pod bradou☹

adelkav
11. nov 2011

@frlka Beru zpět vše o Emitexu. Dnes jsme vyrazili na testovací jízdu a byla jsem moc spokojená i s tím fusakem. Prcek byl celý zabalený a koukal mu jen obličej🙂

lajla
11. nov 2011

@adelkav hm..ted me to mrzi..mela jsem dva emitexove a oba jsem prodala za pakatel:_((( ja furt uvazuju jestli lodger nebo emitex..

adelkav
12. nov 2011

@lajla Ten lodger je moc krásný. Nevíš, jak s ním jdou ty golfky složit? S tím emitexem je složím, ale jsou pořád dost objemné.

lajla
12. nov 2011

@adelkav co holky psaly, tak pry slozit jdou..a ja bych tomu i verila..lodger i kdyz vypada docela hutne tak se pekne splaskne..kdyz jsem mela fusak od quinnyho, taky to slo..ted s tim elodie je to horsi ale pri snaze se da...ja myslim, ze nej je urcite ten maclaren, ale bojim se ze mala ho bude mit uz maly dle meho...lodger je hodne dlouhy a velky, hodne variabilni...

bambola
12. nov 2011

@adelkav ja zlozim quest s lodgerom, cize XT zlozis isto 😉

almita
12. nov 2011

@adelkav zlozis to uplne v pohode 😉

adelkav
12. nov 2011

@lajla já se ptala paní prodavačky z babyparku a říkala, že pokud mám ten emitex, tak není potřeba dokupovat ten maclaren. Já je složím s tím emitexem, ale není to zrovna kompaktní tvar🙂))

lajla
12. nov 2011

@adelkav no ja ten tvar s elodie taky nemam jak se patri..ale ujde to🙂 hej holky ja jsem dostala jeste velkou chut si koupit xlr...chjo, ale potrebovala bych tak penize...🙂 myslim, ze pres zimu by v nem male bylo lepe..je prece jen vetsi...nevim☹ jsem hodne na vazkach...jestli objednat tady z cr nebo ze zahranici..ale tam se bojim te zaruky☹ nebo jety...co rikate? koupily byste pouzivany xlr?

adelkav
13. nov 2011

@lajla Já ti nevím. My koupili nový kočár tady (casualplay S4) a je to děsně rozhrkaný kočár a když jsme to reklamovali, tak nám ani nepomohlo, že se to kupovalo tady. Reklamaci nám neuznali ikdyž se jedná o konstrukční vadu. U jetýho kočáru bych se bála toho, že se ti tam něco vysype po krátký době používání a stejně budeš kupovat nový. Ale zase na druhou stranu jsou to kvalitní kočáry🙂

lajla
13. nov 2011

@adelkav hm asi je to pravda...na mmb pani bydli v anglii a posila xlr za 7500kc vcetne posty do max dvou tydnu tady do cr...co se zaruky tyce, pokud by nahodou s kocarkem neco bylo bere to na sebe a plati i naklady, hodnoceni ma super vsechny a ma jich hodne...narozdil od eshopu mimo cr, kde si platis dopravu a pausal 15liber...
jen nevim jakou barvu🙂

adelkav
13. nov 2011

@lajla já na tu paní taky koukala, původně jsem chtěla kočárek koupit přes ní, ale pak mě to se slevou z maminky vyšlo v babyparku na podobný peníze. A kdybys ho koupila, co uděláš s tím XT? Necháš si oba?

lajla
13. nov 2011

@adelkav jj xt vyslo super, ale xlr stale vyjde o cca 1000kc levneji nez s tou slevou, ktera stejne byla do dneska..jj nechala bych si oba, jeden do nak center druhy na jizdu nebo na stridacku🙂 ale nejsem jeste stopro rozhodnuta, hrozne me na tom laka ten nanoznik, ale po pravde taky nevim zda a jak bych ho vyuzila a take je vetsi..jenze skoro o kilo tezsi..jinak to same, a okynko na strisce...mi se prave zda ze se mi mala s tim fusake trochu macka na sirku, neni to extra hruza, ale trochu ano, uvidim jak bude vypadat lodger, ten chci poridit protoze se stahuje kolem hlavicky, a taky je tenci,takze by se mozna nemusela tak mackat...