Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

bebel
6. apr 2011

@lodgermaniacka originál podložka stojí 20 Eur 🙂 v Babymarkete

lodgermaniacka
6. apr 2011

@bebel ano ano, už mam taku krasu zelenu 😵 😵 😵 😀 dakujem 😉

bebel
6. apr 2011

@lodgermaniacka 😝 😝 😝 snáď budeš spokojná...ak nie, 1 moja kamoška bude potrebovať kočík, tak o 2-3 mesiace (poviem ti viac na káve)

lodgermaniacka
6. apr 2011

@bebel ok 😉 ale verím že ano 🙂

bambola
7. apr 2011

baby tak mali ste pravdu, madlo je len v sedej farbe 😒
@bebel ja som tam dnes bola a maju nadherny vyber podloziek ale za 25€ 😕 za 20€ som nevidela

mate niekto slnecnik? oplati sa? lebo zatial som nenasla univerzalnu clonu ktora by pasovala, teda nevedeli mi dnes ponuknut ani v brendone ani v babymarkete a stale rozmyslam nad tym slnecnikom

bebel
8. apr 2011

@bambola 😅 tak som sa sekla.... 😝 😅 sry. Tak potom madlo stálo 20. 😉

lodgermaniacka
8. apr 2011

@bebel bambola píše o podložkach, podla mna stoji madlo minimalne 25 😉

lodgermaniacka
8. apr 2011

@bambola včera som videla nejake podložky v obchode pre deti, ale cenu som si nevšimla

bambola
8. apr 2011

@bebel no ja by som sa nenahnevala keby boli za 20 😀
@lodgermaniacka zatial som si dala usit podlozku a uvidim aka bude ked pride, nemusim mat nutne original 😉

ten slnecnik nikto nic?
este som nasla takuto clonu s tou nemate skusenosti?
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2730...

lodgermaniacka
8. apr 2011

@bambola tu clonu si baby velmi chvalia, mne sa clony nepačia, našťastie mam na každom tak strechu že ju nepotrebujem, slnečnik som mala minuly rok na cameleonovi a nič moc, hlavne mi nešiel ohybat, alebo som to nevedela 😕

bambola
8. apr 2011

@lodgermaniacka no tato clona vyzera este ako tak dobre, vramci moznosti. ten maclaren slnecnik sa da ohybat ale vela ludi ma odhovara

skybaby
8. apr 2011

@bambola ja mam slnecnik objednany ale este mi neprisiel, este to bude trvat minimalne dva tyzdne .... tak potom dam info

bambola
8. apr 2011

@skybaby no mne ho uz objednali v brendone lebo maju akciu za 26,50 ale tak este mozem povedat, ze ho neberem tak sa rozhodujem aby mi mm doma nefrflal, ze mam aj slnecnik aj clonu a ze na co 😅

bambola
8. apr 2011

@skybaby a mal by teda dojst uz stvrtok buduci tyzden

bambola
12. apr 2011

@briketa ahoj, mas slnecnik ku kocikom? oplati sa?

lodgermaniacka
12. apr 2011

@bambola v brendone maju doplnky k maclarenu? to maš dobru cenu za slnečnik 😉 zober ho a aspon ked mala zaspí tak ho tam daš, aby bola v tieni, možno jej nebude prekažať ani ked bude hore, podla mna skôr vo vyhlade prekaža clona

lodgermaniacka
12. apr 2011

@bambola a čo podložka prišla? spokojna? ja mam podložku maclaren, ked pride kočík nafotim 🙂

bambola
12. apr 2011

@lodgermaniacka no normalne nemaju ale nasla som na ich stranke ten slnecnik nahodou a isla som tam a pani, ze ved oni maclaren doplnky nemaju tak kukla do pocitaca a bolo to tam, tak, ze mi objedna, tak som pvoedala, ze ak je to za tu cenu tak ano 🙂 stvrtok alebo piatok by ho mali dostat tak si pojdem piatok po neho 🙂

podlozka mala dorazit uz vcera ale tusim opat zlyhala slovenska posta 😠 asi tam budem musiet zase ist porobit poriadky 🙄
ale kukala som v babymarkete tie originaly a su krasne, skoro som sa neudrzala 😀

lodgermaniacka
12. apr 2011

@bambola v brendone maju občas super akcie, kolko vychadza slnečnik inde? ved ked ti podložka nebude vyhovovať predaš a kupiš original 😉

bambola
12. apr 2011

@lodgermaniacka tak ja dufam, ze mi bude vyhovovat, latky som si vyberala sama, len aby sadla 🙂
normalne stoji slnecnik 35€ a tu maju v akcii za 26,50€ 🙂 ale len hnedy a cierny, ale tak ja potrebujem hnedy takze fajn 🙂

briketa
14. apr 2011

@bambola nemam slnecnik, ale nie preto, ze by som mala nieco negativne proti nemu. Ak sa Ti zide, kup ho. Pre mna je slnecnik neprakticky, zakryvam kocik muslinovymi wrapmi aden+anais, lebo to je hned aj proti hmyzu, ochrana pred slnkom, zavinovacka, prikryvka, perfektna skladnost. Skratka pre mna praktickejsie.
http://www.amazon.com/aden-anais-Cotton-Muslin-...
Ono to vyzera ako nasa latkova plienka, ale je to omnoho jemnejsie a vacsie. Je to asi najpouzivanejsia vec co mam so vsetkymi tromi detmi 🙂

briketa
14. apr 2011

toto je ono, len na SVK je asi este chladno a ty uz mas velke babo na zavinovanie. moj je este malicky trojkilovy chrustik co stale spinka 🙂

lodgermaniacka
16. apr 2011

my od včera testujeme maclaren XT, je to perfektny golfač, som nadšena 🙂 🙂 🙂

katarina.banska
18. apr 2011

@lodgermaniacka nezda sa ti, ze hrka?
aj mne sa paci, ale nejako si nan neviem zvyknut, presla som zo jane slalom pro na maclaren techno xt.

lodgermaniacka
18. apr 2011

@katarina.banska mne sa nezda, ale nechodim po kockach, po normalnych chodnikoch a zda sa mi super, síčko podla mna vydava viac zvukov a to si nechcem predstaviť zapp 😎 ale jasne že nemôžeš porovnavať nafukovacie kolesa s golfakami, jane si predala? ja mam vždy 3-4 kočíky a každy je na ine použitie

bambola
18. apr 2011

@lodgermaniacka niekde som citala komenty na zapp a ze strasne vrzga 😠
@katarina.banska to je len o zvyku podla mna 🙂 inac este by to mohlo byt tak, ze ...... mne sa zo zaciatku tiez zdalo, ze mi vrzga resp. hrka a potom ako som tam odviezla 12 flasov mineraliek cez cele parkovisko tak som zistila, ze to je tym ze mam lahke dieta 😀 teraz je uz tazsia (7200) a zda sa mi, ze kocik tak lepsie "sadne" a krasne chodi a po tych nasich slovenskych chodnikoch 🙂 akurat musim kupit silikonovy sprej lebo mi vrzukaju koliecka 😠

inac mame odskusane aj kocky po celej prahe 😀 dalo sa, mala vydrzala ale ja som bola taka cela roztrasena z toho tlacenia 😀

lodgermaniacka
18. apr 2011

@bambola zappa som nemala ale čo čítam a počujem, tak ma ani nelaka, to kde si nastrkala tolko mineralok? či na sedadle miesto malej? asi su golfky aj o zvyku..

bambola
18. apr 2011

@lodgermaniacka no ved prave, ze namiesto malej 😀 a idem po parkovisku aj po dlazdickach a kocik krasne sedi, bez zvuku... 😉 a tak som prisla na to, ze to mala je lahka 😀 este dve kilo a bude krasne sediet kocik na zemi, ale ja sa nestazujem ani teraz 🙂

lodgermaniacka
18. apr 2011

@bambola my mame 10kg a nehrkoceme 😎

katarina.banska
18. apr 2011

@bambola tak asi to bude len sila zvyku. predsa len som presla z uplne ineho kocika do golfaca.
@lodgermaniacka nie jane som si nenechala, chcela som uz len golfac a preto som hladala co najkvalitnejsi. tak som sa dufam, dobre rozhodla, lebo zatial som nepocula, ze by bol iny golfac lepsi ako maclaren techno xt.
som rada, ze ho mame.