Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

bambola
18. apr 2011

@lodgermaniacka no vidis 😀 mala mala tedy este o kilo menej ale ako vravim teraz je to uz ok 🙂
@katarina.banska je to o zvyku uvidis 😉

inac kupila som si slnecnik a vcera som ho aj pouzila 😎 zatial som spokojna a ani mala moc s nim nekyvotala takze mohol plnit svoju funkciu 😉

lodgermaniacka
18. apr 2011

@katarina.banska zvykneš si 😉 🙂
@bambola tak super a podložka už dorazila? 😀 Ja mam original a je krasna 😵

bambola
18. apr 2011

@lodgermaniacka dorazila len som este nemala cas ist pre nu na postu, ale dnes idem a uz sa tesim. krasna bude lebo som si latky vybrala ale ci bude sediet pri mojich meracich schopnostiach 😠 ked nie tak sa este raz plesnem po vrecku a pojdem si vybrat do babymarketu 😀

katarina.banska
18. apr 2011

@lodgermaniacka ta original podlozka je fakt dobra? ja mam teraz univerzalnu emitex, no chcem vymenit, nesedi tam tak dobre.... no neviem sa rozhodnut pre ktoru mame dievcatko a ruzovych je velmi vela. odkial si ju kupovala ?

lodgermaniacka
18. apr 2011

@bambola tak nam potom daj fotky 😉
@katarina.banska neviem či je dobra, ale je velmi pekna, dobre sedí a asi bude obojstranna 😉

llllucka
20. apr 2011

@lodgermaniacka:ta originál vložka je oboustranná.Koukali jsme na ně s manželem v obchodě,ale měli jich tolik,že jsme nemohli vybrat.A syn měl zrovna špatnou náladu,takže jsme to nakonec zabalili a koupíme příště.Ale jsou nádherné.

bambola
20. apr 2011

@lodgermaniacka pridavam fotky, vlozka je perfektna a super sedi, cize som to zmerala dobre 😀 holka mi na poziadanie pridala aj tie suche zipsy co ma original podlozka cize drzi super 🙂

lodgermaniacka
20. apr 2011

@bambola pekne 🙂 keby som mala merať ja, tak to určite nesadne 😎 a original ma suche zipsy? 😨 mam ho v kufri, tak to musim potom pozreť, ja som prave rozmyšlala že škoda že tam suche zipsy nedali, krajšie by držala, asi som si ich nevšimla

lodgermaniacka
20. apr 2011

@llllucka ano, su krasne 😵 😵 😵 ja mam 2 🙂

bambola
20. apr 2011

@lodgermaniacka no ja som videla original rozbaleny len na nete a navrchu som videla suche zipsy tak snad ano 😅 lebo na zadnej strane opierky mam tu drsnu cast sucheho zipsu tak ona mi na vrch prisila tu druhu cast suchaca, som predpokladala ze na to je tam suchy zips na operadle, no ak nahodou nie tak nam aj tak posluzil 😀

briketa
22. apr 2011

@katarina.banska
original podlozka je dobra, samozrejme. ja som malinkemu kupila do dvojkocikat teraz z jednej strany akoby kozusinku - bielu a z druhej strany strieborna. Malicky ma len par tyzdnov, tak nech to ma dobre vypodlozene, on je len take drobatko.

@bambola som rada, ze ten slnecnik sluzi k dobru!

lodgermaniacka
26. apr 2011

@bambola tak ja som na mojej podložke suchy zips nenašla 😀 ale objednala som ešte jednu model 2011, tak možno tam bude....ked pride napišem 😉

baby, da sa objednať madlo na maclaren XT v čiernej farbe???? viem že ked sestra zhanala bolo len sive...to sa mi nehodí 😒

bambola
26. apr 2011

@lodgermaniacka faaakt 😕 a na co je potom na opierke ten suchy zips potom? 😕
ja som original nevidela tiez rozbaleny ale na mimibazari jedna holka pisala, ze sije podla originalu a na obrazku boli aj suche zipsy.....nasla som: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=42739467&tab=1 , ma tam ofotene originaly so zipsom. no v kzadom pripade mi to dobre drzi a nepada 🙂

inac na original stranke maju tusim aj cierne madlo, dokonca som videla fotky aj s hnedym ale udajne dostupne len v singapure 😒 takze my asi bez madla

lodgermaniacka
26. apr 2011

@bambola aha, ale to je ta original podložka ku XLR, to ma sestra ale to je už velke hebedo 😒 xt mi velmi vyhovuje, ale uvidim či dali na 2011 suche zipsy...

bambola
26. apr 2011

@lodgermaniacka aha, som nevedela, ze sa lisia tie vlozky, ale tak logicky mi to mohlo napadnut 😠 ale evidentne suche zipsy su na kazdom kociku, potom daj vediet, ze ako ta druha

lodgermaniacka
26. apr 2011

@bambola ano, aj ja mam na xt zozadu suchy zips, preto som nechapala prečo ho nedali nejak aj na podložku, jasne napíšem potom, či ich vylepšili 😉 ...

julianna78
26. apr 2011

Suchý zips na podložke nie je.Ja mám dokúpený set vankúšik a ochranu na ramienka a práve ten vankúšik sa tam pripevnuje suchým zipsom.

lodgermaniacka
26. apr 2011

@julianna78 aha, tak dakujeme za vyriešenie zahady 😉 😀

bambola
27. apr 2011

@julianna78 ahaaaa 😅 no len ja som vsade videla pri tych vankusikoch , ze su na xt a xlr tak som nepredpokladala, ze tie suchace na mojom queste by boli na to 🙂 ale vyuzila som ich dobre pre svoje potreby 😀

julianna78
27. apr 2011

@bambola dobre si využila 😀 ,nechápem prečo nedali aj na podložku suchý zips mne sa strašne zošuchuje dole.

bambola
27. apr 2011

@julianna78 asi rataju s tym, ze ked to je na pasoch tak to bude drzat 😔

henrieta76
30. apr 2011

ahojte
chcem sa vas spytat aky je rozdiel medzi techno xl a xlr?predpokladam vo velkosti ak ano asi aky je rozdiel?
inak ako ste spokojne?ja mam momentalne pegperego pliko a nunu ale pliko sa mi zda oproti nune tazko ovladatelne.nuna je super ale potrebujem golfac na spanie preto premyslam nad maclarenom.

katarina.banska
1. máj 2011

@henrieta76 ja mam techno xt, a som velmi spokojna, mala bude mat teraz rok, my uz nemame sportak, takze som chcela kvalitny golfac. tusim to xlr je vacsi, tazsi, skor pre mensie deti, lebo sa da pouzivat od narodenia.

briketa
2. máj 2011

@henrieta76
XLR ma sirsie sedadlo+operadlo, cize je priestrannejsi a o pat kg vyssiu nosnost ako XT.
Je rovnako kovovej konstrukcie aj velkost kolies je u obidvoch modelov rovnaka.
Ja mam jednokocik XLR a dvojkocik XT (XLR sa dvojka nerobi, lebo dvojkocik musi prejst cez standartne americke dvere)
V obidvoch mozno prepravovat aj novorodenca v lahu.

briketa
2. máj 2011

@henrieta76
XLR ma sirsie sedadlo+operadlo, cize je priestrannejsi a o pat kg vyssiu nosnost ako XT.
XLR ma vacsiu striesku, co sa tiahne az dozadu dole.
Je rovnako kovovej konstrukcie aj velkost kolies je u obidvoch modelov rovnaka.
Ja mam jednokocik XLR a dvojkocik XT (XLR sa dvojka nerobi, lebo dvojkocik musi prejst cez standartne americke dvere)
V obidvoch mozno prepravovat aj novorodenca v lahu.

henrieta76
2. máj 2011

baby dakujem,takze mne teoreticky staci aj xt pre skoro 2 rocnu.ked ho potrebujem na spanie a dovolenku.a podla vas bude mi stacit aj pripadne buduci rok na prilezitostne kocikovanie?lebo nuna uz bude urcite mala.novorodenca uz mat nebudem 🙂

zajo79
2. máj 2011

@henrieta76 pre dvojrocnu ti staci aj quest

henrieta76
2. máj 2011

@zajo79 myslis ze by stacil?potrebujem hlavne na spanie.bol by pohodlny?nevyseli by jej nohy?

zajo79
2. máj 2011

@henrieta76 mas este neaky iny kocik?

syn ma cez dva roky, vozime sa tak raz za tyzden- dva, sem tam prespi, nato nam staci quest. ak by sme chodili takmer kazdy den, tak zoberiem xt.

lodgermaniacka
2. máj 2011

@henrieta76 xlr je zbytočne velky golfač, ja mam xt a ma lah a velku rozzipsovatelnu strechu 🙂 takže nebudeš potrebovať ani žiadnu slnečnu clonu, ani slnečník, možno by ti stačil aj quest, ale tam by si už musela dokupovať tie spominane clony