Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

adelkav
1. mar 2012

Ahoj holky, prosím nemáte někdo zkušenost s neoriginálním nánožníkem na XT? Ráda bych nějaký levný pořídila na jaro, ale nevím, jestli to nebudou vyhozené peníze☹

almita
1. mar 2012

@ciernavila a to ako? 😕 😕 😕

ciernavila
1. mar 2012

@adelkav ja mam ten co som sem vyhodila na fotke sity na mimibazare a som spokojna, dnes som bola s nim aj vcera vonku a parada.
@almita no vrchne popruhy som tam prepchala tak ako v maclaren navode, najprv ich vytiahla s hornych otvorov kocika s tymi sponami nasikmo a ten spodok so sponou mi isiel cez stredovy otvor vo fusaku normalne ale mozno tym to bolo ze ja som mala ten fusak z anglicka a pouzity, mozno ten otvor bol trochu uz vytiahnutejsi ako na novom fusaku.

mirka285
2. mar 2012

@ciernavila @almita baby co riesite,ako sa dava fusak?ja tiez vyvleciem len horne pasy z kociku a stredny prevleciem normalne cez fusak 😕 ziadne kovove spony netreba davat dole..

ellysa
2. mar 2012

@ciernavila aj ja to tak robín na každom fusaku a na tomto buggysnuggle nemusím ani to, on má otovry tak, že iba celé poruhy dierou pretiahnem 😀 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=8cUsOBVJYUY
bambola
2. mar 2012

@ellysa ahaaaaaaaaaaaaaaa , tiez som nechapala o com je rec 😅 tak to je jasne , ze nemusis rozopinat pasy, pri lodgeri treba pasy rozobrat (horne od bocnych)

ellysa
2. mar 2012

@bambola no pri lodger som dávala z chrbtovej opierky dole, tak, že som prepchala tú striebornú sponu cez otvor dopredu a potom som popruh prevliekla cez fusak najskôr cez dolný bočný otvor a potom cez horný, asi tak to myslíš

bambola
2. mar 2012

@ellysa nie 🙂 ved vsetky popruhy sa daju od seba oddelit dole pri spone, zozadu prevliekam popruhy von len vtedy ked davam prat kocik aby som ich dala uplne dole. no mozno myslime aj to iste a dohadujeme sa tu ako hotentoti 😅

ellysa
2. mar 2012

@bambola tak na tento spôsob som zasa ešte ja nedošla, musím to omrknúť, len kočík je v aute

ciernavila
2. mar 2012

@mirka285 no len almita pisala ze si pri tom skoro zlomi nechty tak som nechapala ze ako sa to da. Dnes som maleho neisla na prve poschodie bez vytahu, nabaleneho v kombineze, s fusakom a celkom to bolo v pohode.

almita
2. mar 2012

@bambola tak ja som dobre mimo,dakujem pekne za super navod 🙂

almita
2. mar 2012

@bambola ja som to vyvliekala zozadu a to som naozaj technicky typ,ale na tento kocik som kratka 😀

zebricka23
2. mar 2012

@ellysa aku mas prosim ta tasku na kocik????nic neviem najst co by sa mi hodilo k tej farbe.......to som si teda vymyslela 🙂

ellysa
2. mar 2012

@zebricka23 nemáááááááááám 😅 , ja nosím svoju kabelu-čiernu

mia___
2. mar 2012

@ellysa tak to je dost dobre, ze ten fusak ma otvory na cele tie popruhy. Ja mam lodgera a ked mam prehodit fusak - pol dna sa na to psychicky pripravujem. Myslim, ze sudruhovia v Anglicku to nemysleli tak, ako to bambola vyfotila, aby sa to nahodou dietatu samo nevytiahlo.
Tie popruhy mi vlastne pridu ako jedina vec na MacLarene, ktoru neznasam.

adelkav
2. mar 2012

@ciernavila a nepamatuješ si prosím od koho jsi ho objednávala? Mě se líbí i tenhle http://prislusenstvi-ke-kocarkum.heureka.cz/nan... jen netuším jestli by pasoval.

bambola
2. mar 2012

@mia___ keby to tak nemysleli tak sa to odtial neda vytiahnut nie 😉 a to neexistuje, ze by to dieta odtial vytiahlo, ja som s tym na zaciatku strasne bojovala a tak ako ty som sa psychicky pripravovala na kazde montovanie fusaku ale po par razoch clovek chyti grif a ide to 😉 ale to dieta do 12 rokov isto takto neodmontuje, si dovolim tvrdit 🙂

ciernavila
3. mar 2012

@adelkav spytaj sa nech ti daju rozmery emitexoveho, mozno by ti tam pasoval, ja mam ulozene foto maclarenu s mierami spredu a zozadu, a tej pani som to poslala a ona usila podla toho. Ma celu galariu nanoznikov co sila na cekom mimibazare. Uzivatelka Natydom. Ja som si dala usit zo zispami po bokoch, usije ti aj so zipsom v strede ak ti to vyhovuje viac. Do dvoch tyzdnov mi to prislo hotove.

adelkav
3. mar 2012

@ciernavila super, díky za info. Já od té paní mám tašku na pláštěnku na sporťák, takže vím, že je moc šikovná a co se týkalo dodání, tak to byla rychlovka. Asi jí zase napíšu.

improvizacia
4. mar 2012

Baby, nemate niekto fotku uplne zlozeneho Mc? Hladam kocik, ktory by bol vely pre babo ale pritom maly po zlozeni - no vsak ako inak :DDD

mirka285
4. mar 2012

@improvizacia ja mam zlozene xt v kufri auta 😀

bambola
4. mar 2012

@mirka285 sa nafotis hovadin 😀

mirka285
4. mar 2012

@bambola ale co si,ved mam muzov pocitac a sa mu v nom hrabem a toto som nahodou nasla..to bolo fotene asi ked daval auto do inzeratu,ze aha ake je super aj kocik sa tam zmesti 🙂

ciernavila
5. mar 2012

@mirka285 veru, lepsie najst toto v pocitaci ako by tam malo byt cosi "nahate" 😀.... to ja kebyze sa hrabem muzovi tak tam najdem bud strategicke pocitacove hry alebo dokumenty o jadrovom palive 🙂

ciernavila
5. mar 2012

inak neviete neublizim koleckam ak prestreknem tie predne trocha WD40? Lebo moj Dorjan som tak par krat prestrekla a zabralo to. Ja som totiz bola asi druhy, treti krat vonku s XT ale po dost blbom terene, skaly, trava a tak. Presiel super len sa mi nepacilo ze sem tam vrzli predne kolecka. Nakolko ja co najmansie vrzanie neznasam preto sa pytam ci mozem, ci sa mi na to nebude chytat viac spina.

bambola
5. mar 2012

@ciernavila prestriekaj, nechaj to pozatekat kam ma a zvysok potom to utri 😉 aby sa ti tam nenachytala spina, lebo inak nachyta to je jasne 🙂

ellysa
5. mar 2012

@ciernavila jasné, ja takú údržbu robím vždy keď začne niečo vŕzgať, tiež to neznášam, osprchujem kolieska, nastriekam, utriem suchou handričkou a neopováži sa nič vrznúť 😀 , mac je dosť náchylný na ten vrzgot, treba to tak raz za mesiac premastiť

ciernavila
5. mar 2012

no dik, skusim......lebo som sa nad tym rozculovala ze to je akoby som isla so storocnymi golfkami 😀

bambola
5. mar 2012

@ellysa sranda, mne vrzal ale kym som sa dostala k nastriekaniu tak prestal 😕 odvtedy nevrze 😀

improvizacia
5. mar 2012

@mirka285
Jeejda, dakujem 🙂. Hmmm ale uprimne, myslela som si, ze sa vie viac zlozit - to bude asi tou strieskou. Teraz som v Parizi a kocik stale len rozkladame a skladame vzdy ked ideme do metra a stale ho nosime po nejakych schodoch. Tak neviem... Ozaj ako sa XT nosi v ruke? Ja ho chcem ako " dovolenkovy" inak v BA uz musi po svojich ;)
.... Asi chcem, nechcem - budem si ho musiet skocit niekam do predajne omrknut.