Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ivanek
10. apr 2012

@boska79 já budu objednávat z pramworld a tam ji nemají ☹ Ještě je vlastně to béžové XT
Tady jsem našla nějaké barvy, je tam i ten béžový, nevypadá špatně
http://www.growingyourbaby.com/2011/11/20/macla...

boska79
10. apr 2012

@ivanek napis @gabucinka --ti ho dotiahne na Slovensko. a potom ked tak preposle do ciech..pripadne by sa mozno dal dorucit rovno z UK do ciech.. 😉

ellysa
10. apr 2012

@ivanek béžový je krásny, ale kľudne aj scarlet alebo bittersweet, škoda, že ten persian rose ešte nikto nemá, aby si videla farbu v skutočnosti

ivanek
10. apr 2012

@boska79 jsi hodná, v ČR je taky možnost přes někoho objednat a nechat si dovézt, ale Maclaren z Mothercare vychazí o dost dráž než z Pramworld, to mi za to zase nestojí. Objednám buď ten béžový nebo risknu Persian Rose. A nebo počkám, jestli ještě naskladní Bittersweet 😉 konečně se rozhodnu, jaký kočárek a zase řešiím barvu 😉

@ellysa jj, taky mě zaujal ten béžový

boska79
10. apr 2012

@ellysa lodgermaniacka ho mala..

lodgermaniacka
10. apr 2012

@boska79 hahaha 😀 😀 😀 maš pravdu, mala 😎
@ellysa on je v skutočnosti ružovy nie červený 😉 neviem či aj @almita ho chvilu nemala 😎 😎 😎

ivanek
10. apr 2012

@lodgermaniacka fakt? Ty jsi měla už teď tu novou kolekci? A fotku, prosím, nemáš?

lodgermaniacka
10. apr 2012

@ivanek ja som mala v tejto farbe XLR, ja teraz ani neviem ake farby dali do 2012, nejak som to prestala sledovať, viem o bežovom XT a bielom XLR, inak som nič viac nepostrehla 😉

ivanek
10. apr 2012

@lodgermaniacka aha, právě, že xlr 2011 je persian red, teď 2012 je u xt persian rose 😉 A teď už nemáš žádný Maclaren?

lodgermaniacka
10. apr 2012

@ivanek nemam, vyskušam teraz inglesinu avio a ak nesadne skončím s XT, už ma kočíky nebavia, hlavne predaj a tak..xt je super kočiarik 🙂 quest je pre mna nizky a nejdu mi tam polohovať ručky a nema uplny lah, čo my potrebujeme, kedže nie sme vždy naobed doma, pripadne na cesty

boska79
10. apr 2012

@ivanek tak konecne nazvali persian red, ze je do ruzova.. ze je rose. 😎

ivanek
10. apr 2012

@boska79 asi to tak bude 🙂 Zmátly mě ty fotky jakoby vínového XT. Tak nic, bude to ten béžový

@lodgermaniacka Quest má nově polohování až do lehu, ale zase nemá tu boudu, kterou potřebuji

mirka285
10. apr 2012

@lodgermaniacka ty aj tak skoncis pri tom xt cku,myslim,ze na Avio budes zakopavat do konstrukcie 😝 daj vediet 🙂

lodgermaniacka
10. apr 2012

baby, keby ste niektora chceli vymeniť maclaren XT alebo XLR za môj 5 dnovy čierny baby jogger city mini napíšte IP 😉 potrebujem skladanie do daždnika a nie na placku, čiže golfačiky 🙂 len so zarukou na SK

lodgermaniacka
10. apr 2012

@mirka285 asi hej, no avio som chcela vyskušať už veeelmi davno 😉

misiatko999
10. apr 2012

ahojte, chcela by som sa spytat, ci nahodou neviete, ci sa da na Maclarene xlr vymenit cely potah resp. ci predavaju samostatne cely potah? Mam hnedo ruzovy, ale potrebovala by som inu farbu.

jessicax
10. apr 2012

@misiatko999 na ceskom mimibazare bol inzerat kde pani chcela vymenit hnedomodry potah za hnedoruzovy http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=54347395&tab=7

misiatko999
10. apr 2012

@jessicax super, dakujem, to mi prislo presne vhod 🙂

julianna78
16. apr 2012

Ahojte 🙂 chcem sa spýtat,ktorá máte quest,tak nejde úplne do lahu?Dnes mi prišiel a nejde mi opierka až tak dole ako na XTčku.

sakura77
16. apr 2012

@julianna78 nie nejde uplne do lahu,drzi to tam ta strieska vzadu

julianna78
16. apr 2012

@sakura77 dakujem,lebo mechanizmus sklápania je rovnaký ako na xt,tak som nevedela či to dobre polohujem,dík...nevadí už aj tak nespí v kočíku a keby aj tak aj taká poloha stačí 🙂

sakura77
16. apr 2012

@julianna78 no ja som tiez nevedela kedze my nespime od polroka v kociku,len niekto sa ma na to pytal minule,tak som to bola zistovat ze ako sa to vlastne polohuje 😅 myslim na spanie uplne v pohode ked by bolo nutne treba,ale tak to u nas nehrozi ani omylom 🙂

lodgermaniacka
16. apr 2012

@julianna78 nejde, ja prave preto kupim opäť xt, alebo xlr, aj kvoli lahu a hlavne kvoli strieške, na queste je moc kratka, nestačí ani v sede a v lete nebudeme doma cele dni, spinkať v kočíku bude denne, strieška je pre mna dôležita

julianna78
16. apr 2012

@lodgermaniacka jasné pre Vás ešte xt treba ja som xt predala pred mesiacom a malá mi v nom dlho spávala a tá strieška je neocenitelná hlavne v lete.Teraz už som potrebovala niečo menšie,vela cestujeme a xt nám už bolo velké a teraz v zime na dovolenke už v nom ani nespávala,zaspala mi v pohode na lehátku tak preto som brala už len quest a v prípade núdze v nom určite vie zaspat.

lodgermaniacka
16. apr 2012

@julianna78 škoda že xt-čka nemaju taketo pekne limitky, mne sa na xt nepači ani jedna farba 😒 čierny mam okukany, sivy je oničom, bežovu nemam rada, modry je tiež taka divna modra..ach! 😀 uvidim čo vymyslím 🙂

julianna78
16. apr 2012

@lodgermaniacka hej presne ako píšeš neviem prečo aj xt nespravia v limitke,ja som mala sivé,čiernu nemám rada a potom červené xt to bolo pre babu pekné.Strašne sa mi páči aj volo candy,len volo som nechcela.

ellysa
16. apr 2012

@julianna78 ktorý máš 😀

julianna78
16. apr 2012

@ellysa beatles 😀

lodgermaniacka
16. apr 2012

@julianna78 ani ja volo nie 😒 😒 😒 a ten tvoj babsky xt bol krasny, len nie pre chlapca 😒

julianna78
16. apr 2012

@lodgermaniacka mala by ti spravit candy XT a máš vyriešené 😀 Hej tá červená bola vyslovene babská farba.