Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

gucci
12. máj 2012

Já bych teda tu prodlouženou střechu na našem XT nevyměnila ani za nic, je to snad nejlepší věc na celém kočárku, teda kromě odpružení, super designu, lehkosti jízdy, atd. atd. atd. 😀 ...ale fakt, včera jsem jezdila s Maxem venku a když jsem viděla ty maminky, jak zápasily s plínama a pod přes střechu kočárků, tak jsem byla za naše XT fakt vděčná

face
12. máj 2012

@domigb já jsem koupila slunečník a je fajn, dá se natáčet podle sluníčka a je dobrý, že zatáhnu střechu, dám slunečník a malá je na vzduchu a přitom ve stínu. Ta clona co se dokupuje zvlášť bude asi fajn třeba k moři a na delší spinkání, na normál prochajdy myslím stačí slunečník 🙂

katarina7777
12. máj 2012

tak a skoda je spachana 😀... XTcko, sietka proti hmyzu a 2 podlozky objednane 😉 nakoniec som sa rozhodla pre citrony a hidden owls, lebo sa mi hodia aj k Questiku... diky baby za tipy 🙂

katarina7777
12. máj 2012

@bambola ako sa mate? uz som o vas 100 rokov nepocula 🙂

@ellysa ja som ho prala minimalne 5x, v pracke na rucnom prani... zakazdym je ako novy.

bambola
12. máj 2012

@domigb jaaaj, tak to nie je XT 😅 to je ten medzikocik 😉 ja som spoko so slnecnikom 🙂 vydrzi aj vo vetre a natocim si ako potrebujem. mam od kamaratky clonu sunshine kids ale zatial som nepouzila, pouzijem ked pojdeme k moru 😉

abnka
12. máj 2012

ahojte, myslíte že je veľmi podstatný rozdiel v polohovaní chrbátika na 2012 a starších ročníkoch ? V bazári je 2010 za celkom dobrú cenu, ale teda tie rozdiely neviem nakoľko sú podstatné ..... ?

almita
13. máj 2012

Ahojte dievcata,ak niektora zvazujete kupu Questu,tak nevahajte...skvela volba,prezili sme s nim teraz dovolenku,ani som netusila aky klenot mam doma 😵 ...je neskutocny,lahky,spratny,sikovny,rychly,proste uplne naj 🙂 fakt skvela volba... 😉

lucula73
13. máj 2012

@almita a dvojročné dieťa sa tam zmestí aj lahnúť? 😉

almita
13. máj 2012

@lucula73 ano my mame 2 plus par tyzdnov...ono tam doslovne nelezi,ale vyspali sme sa tam kazdy den do ruzova 🙂

lutsousek
13. máj 2012

@almita Ahoj, zrovna mám Quest jako volbu golfek na dovolenou. Můžu se zeptat, dá se řídit i jednou rukou? A nevíš, jestli se dá sehnat nějaké univerzální madlo?

almita
13. máj 2012

@lutsousek da aj s jednou,tahala som kufor,dieta v kociku,kabelka cez plece a este aj prirucna...totalna pohodicka 😎 😎 😎 madlo som nemala,nam je zbytocne,ale niektore kocky ho tu skusali...ale co viem,tak na mac je to madlo skor na obtiaz.

lutsousek
13. máj 2012

@almita Moc děkuji! 🙂 Tak, pokud naše beruška vydrží bez madla, tak ho jdeme dneska koupit. Ale s tím madlem bude u nás asi problém. Ona nevydrží být někde připoutaná- kočár, autosedačka..začne se šponovat a řvát. V Cameleonu ji mám připnutou jen mezi nohama a opírá se přávě za madlo. Jakmile ji připnu i za ramena, nastane peklo... 🙄

almita
13. máj 2012

@lutsouse
@lutsousek kolko ma mala?nie som si ista,ci je to madlo bezpecne bez priputania 😕

lutsousek
13. máj 2012

@almita 10 měsíců, já jí v Cameleonu přepnu ty 5ti bodové pásy do 3bodových. Takže bych ji tak poutala i v Questu. Nevím no, jinak by si musela zvyknout...

sjuzocka
13. máj 2012

Poradim vam, ako si na Queste spravite lahko striesku a la XT... Kupte slnecnu clonu od emitexu (to je tato http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5571477) a prisite si na jej konce gumicky v tvare ocka. A potom na strieske zahacknite a hotovo. sedi ako rit na serbel, ladi, neprekaza a chrani pred slnieckom. A velmi lahko ju date dolu... ale da sa kocik v pohode zlozit aj s nou, co napr. neplati ked je tam clona sunshine kids, ktoru treba vselijako upevnovat...

sjuzocka
13. máj 2012

mimochodom, skusal uz niekto madlo z chicco liteway, ci sedi na maclaren quest? Kamaratka si chce zaobstarat nejake madlo...

sjuzocka
13. máj 2012

kolko asi stoji postovne pre jednu podlozku z pramworld? 🙂) pripadne nechce sa niekto pridat k objednavke a podelit sa o postovne?
@boska79 aky material je ta tvoja podlozka s tymi trojkolkami? lebo mne sa tiez zrovna ta pozdava, akurat v tom cervenom prevedeni

tanija133
13. máj 2012

@sjuzocka ahoj tiez som tu nedavno pokladala tuto otazku, kolko je postovne iba za podlozku....viem za za kocik s podlozkou to bolo 30 E..... Ja sa pridam, len si myslim ,ze tam je to vsetko od vahy..... jedna podlozka jedno postovne, 2 podlozky dve postvne...tak asi sa tam velmi neusetri na postovnom....ale ak to chces skusit ,pridam sa......ja chcem tuto

sjuzocka
13. máj 2012

@tanija133 podla mna az tak rapidne ale ta cena pri dvoch podlozkach nestupne... ze sa to skorej asi oplati ako kazde zvlast. asi najlepsie im napisat....

sjuzocka
13. máj 2012

Quest - strecha varianta "vetračka" 🙂)

sjuzocka
14. máj 2012

tak postovne z Pramworld je 25 libier. Aj ked ide len o tri podlozky. To je rovnake ako ked chcete zaslat kocik, cize pri väcsej objednavke bude ta cena rovnaka... chce sa niekto pripojit k objednavke? uz sme teoreticky dve na postovne 🙂 ked budeme tri, bude este lepsie a ked styri tak uz to bude konkurovat slovenskemu postovnemu 🙂) akurat ceny tovaru su tam vyhodnejsie nez na slovensku. niektore.

abnka
14. máj 2012

@sjuzocka ahoj, ja silno uvažujem nad XT čkom z pramworldu tak by sme sa mohli spojiť s tebou a @tanija133 .

kafoditka
14. máj 2012

@abnka
@sjuzocka
@tanija133 Ahojte baby, ja by som sa k vam pripojila, ak budete objednavat z pramworldu, chcela by som tiez podlozku 😉

sjuzocka
14. máj 2012

@abnka
@kafoditka Ok, ale potom asi kedze najdrahsiu polozku bude mat abnka, by sme to mohli riesit cez nu, hm? ja totiz nemam tolko na ucte 😅

kafoditka
14. máj 2012

@sjuzocka
@abnka
@tanija133 suhlasim 🙂 ak by bola teda ochotna 😉

sjuzocka
14. máj 2012

@kafoditka @abnka @tanija133 a pozeram, ze sme plus minus bratislava, takze potom ked to dorazi si mozeme dat maclarenovske stretko 🙂)

kafoditka
14. máj 2012

@sjuzocka moze byt 🙂

abnka
14. máj 2012

@kafoditka
@sjuzocka ja by som kľudne poriešila a - asi aj budem musieť, keďže mám najväčšiu položku, ale jedinú kartu platiacu aj v zahraničí má mm a ten mi ju nedá nepožičia a neviem ako to ináč budem riešiť (vravela som mu že veď tie prachy mu dám, ale on sa bojí dať svoje údaje či čo, nejak som to nepochopila lebo som ešte zo zahraničia nič nekupovala...) takže aj keby som nakupovala sama pre seba, neviem ako by som zaplatila :(

sjuzocka
14. máj 2012

@abnka @kafoditka tie platby do zahranicia az taky problem nie su, teda ak su na ucte prostriedky 🙂)) ale pokial viem teraz uz snad vsetky standardne karty ktore sa vydavaju k uctom vedia uhradzat aj zahranicne platby, nemusi to byt kreditka. Ja som si zriadila aj Paypal. Asi viem o com tvoj muz hovori, ale tie udaje sa zadavaju cez chranene stranky a vidi to iba on....
Este ak chces mozeme to spravit tak ze peniaze posles vopred mne a ja to za teba uhradim, ale to by sa tvojmu muzovi mohlo pozdavat este menej 🙂)

tanija133
14. máj 2012

@sjuzocka ja si tiez mylsim ze by @abnka mohla poslat peniaze@sjuzocka aby si ti sjuzocka mohla zaplatit taku velku polozku.....Neviem s tou strankou, lebo ked sme nedavno odtial objednavali 2 kociky a autosedacku a 2 podlozky tak chceli okolo 90 E postovne nie iba tych 30 E.......25 libier = 30 E, ale ked to bude iba jeden kocik a asi 5 podloziek ,tak to by mohlo ostat na tych 30 E.....Ja by som zobrala 2 podlopzky.....A myslim ze Paypalon sa tam neda platit.....ale @sjzuocka kukni poriadne.... Myslim ze tam treba kreditky,ale bo tie spec karty, lebo ja som chcela zaplatit Visa Electron a nezobralo to....