Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

mirka285
13. jún 2012

@jessicax no ta denimova latka je taka tvrdsia,proste sa hned nevytaha na tej opierke..s madlom neviem poradit,ja nemam ani nam nechyba,kamoska ho ma a povedala,ze sa jej pokrivilo lebo ho nedavala dolu pri skladani...

jessicax
13. jún 2012

@mirka285 mne maly momentalne bojkotuje vozenie v kociku, vsade chce ist po svojich tak my ho budeme pouzivat ozaj len ked pojdeme niekam na dlhsie a na zimu

mirka285
13. jún 2012

@jessicax chod do toho guestu,je fakt pekny 🙂

jessicax
13. jún 2012

@mirka285 a mam aj denimovy lodger, ten by mi pekne pasoval 😀 len este musim zistit ci my babymarkete objednaju ten s rozzipsovatelnou strieskou a nie ten obycajny lebo uz som im tam 2 krat volala a doteraz mi k tomu nikto nedal odpoved 😅

abnka
13. jún 2012

@jessicax nedali ti odpoveď ? až sa nejak vymáčknu, tak mi daj prosím vedieť 🙂
Hehe, aj ja mám denimový lodger ..... 😀

jessicax
13. jún 2012

@abnka zatial nie, povedali, ze mi to zistia a zavolaju a zatial nic, no zajtra im tam zavolam znova 😎 neviem ani za kolko im pride kocik ked je na objednavku, snad nie dlhsie ako tyzden

abnka
13. jún 2012

@jessicax a dúfam že nezabudnú pýtať vyššiu cenu ! @kikinko vravela že ju vyšiel na 250 aj s poštou z anglicka. V BM písali že ich denim tiež stojí 250 tak som sa potešila že to bude zo slovenska a za tú istú cenu. Ale ak je to ten obyčajný quest tak si určite k tomuto "špeciálu" nezabudnú vypýtať príplatok.....

mirka285
13. jún 2012

@jessicax
@abnka som aj ja zvedava,lebo veru s Babymarketom nemam dobre skusenosti 😖

abnka
13. jún 2012

@mirka285 @jessicax vidím to na to anglicko ......

jessicax
13. jún 2012

@abnka @mirka285 ja som zatial nemala zle skusenosti, kupovala som tam stokkac a ten mali na sklade a este mi ho aj podrzali kym sa vratim lebo som bola na dovolenke. Ja by som ten denim objednala aj z tej anglickej stranky co @kikinko ale este som nikdy nic neobjednavala sama mimo sk

mirka285
13. jún 2012

@jessicax no ja som si tam vymenila zopar nazorov s Tonkom 😀

abnka
13. jún 2012

@jessicax ani ja, ale všetko musí byť prvý krát 😀 aj mám obavy radšej by som zo slovenska, ale zase nekradnem, musím ísť po tom, čo je výhodnejšie ..... 😖 aj tak ešte nemám naň našetrené..... asi pôjde z domu môj miláčik, neoplatí sa mi držať doma kočík za 400 eur na spanie na balkóne. To tam môže mať aj starý dedinský kočiar.....

jessicax
13. jún 2012

@abnka ja som popredala vsetko co som mala doma takze mne je jedno odkial ho objednam hlavne nech dojde rychlo lebo sme momentalne bez kocika 😒

tanija133
13. jún 2012

@jessicax ja si mylsim, ze kup denim Quest, je nadherny....na leto paradny, a do zimy daleko, a pri najhorsom aj na zimu by mohol posluzit....Mam aj madlo, a to je straaasne na prd, mne najviac vadi, ze ono je pohyblive, a strasne vrzga pri tych pohyboch, no a moj krpec ma zabavu v tom posuvani toho madla, a ja som z toho vrzgania na nervy...Ale aj tak ho pouzivam.....Sklada sa v pohode aj s madlom kocik....A inac ja som obejdnavala z tej angl. stranky moje XT a su v pohode...rychli, seriozni, do tyzdna mas kocik.....neboj sa odtial objednat....pokial mas taku lepsiu kartu, nie iba obyc. electron, tu neakceptuju....tak pohoda....Ale pokial by bol ten z Babymarketu ten s tou strieskou tiez a za 250 , tak to by bolo lepsie odtial....ale mesiac by som na kocik tiez necakala.....A inac moj krpec nechce mat ani bohovi tu striesku stiahnutu, ma nervy potom ze nic nevidi.... 😉

jessicax
13. jún 2012

@abnka a nad xtckom si nerozmyslala, ze by si si ho nechala ako jediny kocik? Lebo dnes som si pisala s jednou pani co ich objednava z anglicka a cierny by vysiel na 265 eur a bol by k nemu gratis cierny organizer maclaren. V predeti mi xtcko chceli predat za 299

babymarket_sk
13. jún 2012

@jessicax
Kolegyňa, ktorá komunikuje s výrobcom bola dva dni PN, tak predpokladam, ze zajtra volá...
@mirka285
On už u nás nepracuje...
@abnka
Cena by mala byť rovnaká, len hmotnosť je o kúsok vačšia...

jessicax
13. jún 2012

@tanija133 takze to madlo nemam kupovat? Lebo mam moznost kupit cierne za 20 eur tak ked je tak naprd ho nevezmem. Myslela som, ze ked ho tam budem mat tak maleho nebudem musiet putat. Ale zasa ked si ho bude stahovat dole to ako by tam ani nebolo. Ja som taka koza, to xlr co som mala som nemala predavat, bolo super, maly si v nom uplne uzival, cely cas mal stiahnutu striesku a vobec mu nevadila, aj ta makkucka podlozka sa mi strasne pacila a miesta tam mal plnooo aj do sirky este aj pomaly 4rocna dcerka tam mala plno miesta aj ked ona je take tintitko akurat mi trocha vadilo, ze boli vysoko rucky ale to by som mu prepacila. V xlrku by sme zvladli zimu bez problemov. Nemala som ho veru predavat ☹

abnka
13. jún 2012

@babymarket_sk ja by som sa veľmi potešila, keby sme to nemuseli ťahať z anglicka , ale dal by sa pekne pohodlne kúpiť aj v bratislave. Ak by ste ich objednávali, tak kľudne aj dva kusy 🙂 ak potrebujete nejaké moje údaje , alebo kontakt, tak cez IP.

jessicax
13. jún 2012

@babymarket_sk ok dakujem za odpoved 🙂

jessicax
13. jún 2012

@babymarket_sk este sa chcem spytat aka je dodacia lehota na ten denim

abnka
13. jún 2012

@jessicax rozmýšľala som nad XT, už som tu aj baby pobláznila že ideme kupovať a houby z toho 😒 ja hlavne potrebujem niečo ľahšie a menšie na leto, on už ľúbi cupkať vedľa mňa a teraz budeme dosť behať po slovensku (aspoň dúfam) ja mám Ergo nosič, ale už ho nevládzem dlho nosiť, polhodinové venčenie psa a som dead. Takže vlastne potrebujem nejakú milú malú a spratnú variantu nosiča 😀 mám ešte Cam Cortinu, len športovú časť, ktorú sa mi nepodarilo predať, tak bude mávať na balkóne na spanie tú.....

jessicax
13. jún 2012

@abnka ja som uz manducu dala prec, vpredu maly nervacil, ze nic nevidi a ked som si ho dala dozadu tak mi veselo trhal vlasy 😅

babymarket_sk
13. jún 2012

@jessicax
@abnka
Prezistím zajtra... Ak si dobre pamatam, bolo to 2-3 t. , ale zvyknu sa nejake kusy predobjednavat...

jessicax
13. jún 2012

@babymarket_sk no tak 3 tyzdne je pre nas strasne dlha doba, predpokladala som, ze to bude tyzden max dva. Potrebujem ho cim skor lebo som ostala bez kocika...

tanija133
13. jún 2012

@jessicax no ja napriek vsetkemu, madlo nosim, lebo tiez sa mi nechce vzdy priputavat...ja si mylsim ze kup ho, a ked Vam nebude sediet, predat mozes vzdy....tie madla su uz skoro nezohnatelne....ja som taka ze vsekto musim sama vyksusat...az potom sa poucim....No skoda toho XLR, ano on je taky vacsi, vysoky, a ty si predsa taka malicka, co si pametam, tak ti vysoko museli byt rucky...... 😉 Ale pohoda, ved skus to XT alebo ten denim Quest....ja osm mylsim ze aj tam bude krpec spokojny....

abnka
13. jún 2012

@jessicax vidím že si z BA môžem ti zatiaľ požičať moju Cortinu.... Z toho anglicka by to myslím tiež nebolo skôr....

simmi80
13. jún 2012

@jessicax Soni, ty si ten XLR uz predala? jaaaj, ty maniacka. A to madlo, mne by sa veru zislo.

A tie co mate madlo, myslite ze toto bude pasovat? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13856517&tab=0 dlzka 45 cm.

jessicax
13. jún 2012

@tanija133 tak ho teda vyskusam aj ja a ked bude naprd posuniem ho dalej 🙂 A ty si s xtckom spokojna? Malemu sa v nom paci? Ta 2012tka sa uz polohuje vzadu za chrbtom, vsak?

jessicax
13. jún 2012

@simmi80 ano uz davnejsie a vcera aj bugaboo 😅

jessicax
13. jún 2012

@abnka si zlata 🙂 Snad to vydrzime aj bez kocika, okolo domu jazdime na trojkolke akurat keby sme sli niekam na dlhsie by to mohol byt problem. Ale tak co, budeme sediet doma na prdelke 😅