Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ellysa
9. nov 2011

@adelkav a keď ho požiadaš, tak ti ho aj nevynesie? 😕
@lajla mne sa nezdá, že nejak moc prevísa

lajla
9. nov 2011

@adelkav posilaji ho v takove delsi hranate krabici...on ten kocarek slozneny je docela dlouhy..po pravde si myslim, ze bys ho nevynesla..sama asi ano, ale ne s ditetem...ale oni ti urcite pomuzou...na me dneska ppl cekaolo pred vchodem a ja prifunela s kocarkem s ditetem a druhym za ruku..a hned se ho ptala, jak je to tezke..ani nemrkl okem a vynesl mi ho az do tretiho patra, takze ja bych se nebala..oni urcite pomuzou a vynesou, kor kdyz je to chlap, nechala jsem mu 30kc, takze spokojenost myslim na obou stranach...
taky nemate vytah???? jak to resis s kocarkem? taky sjizdis schody jako ja?

adelkav
9. nov 2011

@ellysa nevynese🙂 To jsem zkoušela minule a prý za to nejsou placený....zvažuju, že mu za to zkusím nabídnout peníze, ale jestli bude neochotný, tak chci mít nějaký záložní plán🙂

lajla
9. nov 2011

@ellysa super tak to jsem chtela slyset...

@adelkav fakt???? tak to si delas srandu ne? ty blaho tak to by me vubec nenapadlo..a minule te videl i s ditetem???? vis co..kdyz to nebude chtit..tak rekni, ze ti ho maji zavest do toho jejich ppl centra, ze si ho potom vyzvednete..si myslim, ze si to rozmysli..jsou placeni od toho, kolik toho rozvezou, tak na ne🙂

adelkav
9. nov 2011

@lajla nemáme výtah a v přízemí na chodbě mám bednu, ve které kočárek zamykám a prcka právě nosím v Manduce, už se docela pronese a když třeba nesu nákup, bych to nezvládla. Sporťák máme docela těžky, tak by to asi byla dřina se s ním tahat do schodů....no asi mi nezbývá nic jiného, než doufat, že zítra přijede jiný pán z PPL. Bydlíme na hlavní silnici a nejsou tady parkovací místa, takže proto asi bývají neochotný🙂

lajla
9. nov 2011

@adelkav ja myslim, ze to bude v pohode...ale sama to fakt nevyneses...myslim ale ze jak budes mit kocarek doma, tak to budes delat jak ja...sjizdet s kocarkem i s ditetem..s timto je to naprosto v pohode a zadne otresy pro dite..je lehounky, proste super
kdysi jsem je nechavala v garazi, ale bylo to o hubu. ted jsem fakt spokojenejsi...

adelkav
9. nov 2011

@lajla to vůbec není blbý nápad s tím ppl centrem, ale kdyby s tím souhlasil, tak nejbližší depo máme asi 80 km🙂))
Holky, prosím vás, máte některá to XT v červené barvě? Je hodně holčičí? Mě to nenapadlo řešit, protože jsem pro toho našeho kulíška chtěla červený kočárek a podle mého rozlišení na počítači mi přijde ta červená neutrální a zítra se budu bát rozbalit tu krabici, že na mě vyskočí růžový kočárek🙂

zebricka23
9. nov 2011

@lajla pridaj fotooooooooo

adelkav
9. nov 2011

@lajla no kdyby šlo prcka vynést s těma golfkama až nahoru tak by to bylo luxusní. Takhle je mi líto ho budit, když musím jít domů a on spinká.

lajla
9. nov 2011

hm tak na ondalkovi, uz maji pouze cernou barvu organizeru..chjo jsem zavahala a nekdo mi tu cervenou vyfoukl

lajla
9. nov 2011

@zebricka23 urcite zitra se vynasnazim...snad to budu umet🙂

@adelkav vynest nevim..ja nenosim protoze cekam treti..ale jedu s kocarkem dolu a nahoru schod po schodu a jde to uplne v pohode, a jak ty rukojeti jsou krasne vysoko tak se vubec nehrbim..

jdu ted jeste vybirat vlozku jen nevim jakou...
@ellysa jakou mas?🙂

adelkav
9. nov 2011

@lajla a neničí se tím ten kočárek? Ale už se těším až to vyzkouším🙂 Plánuješ ho používat i přes zimu nebo je to jako u ostatních golfek jen na jaro-podzim?

bambulka0406
9. nov 2011

no baby, navnadili ste ma, asi objednam 🙂

adelkav
9. nov 2011

@lajla a myslíš, že ho nemají skladem v kamenné prodejně. Ten organizér je úžasný.

lajla
9. nov 2011

@adelkav po pravde ja myslim, ze tento ne...mam doma jeste jine golfky hodne odpruzene, a tam to bylo znat..kazdy krok na schodu a drncaly..kdezto tyto krasne vytahnes o nic nezavadis...horsi je podle me s nim jezdit v terenu nez po schodech..vsak sama uvidis...
my tady zadnou kamennou nemame...a do prahy nebo do brna cestu nemam..asi objednam ten cerny stejne to nevadi nebo nejaky uni z mmb tam jsou za 300kc jeste nevim..ale potrebovala bych ho chjo...

@bambulka0406 objednej objednes..nebo se stane, ze nakonec budes jen skrabat prstikem a nikde nic🙂

ellysa
9. nov 2011

@adelkav je lososový, mne sa hodí aj pre chlapčeka 😉 , ale sú tu aj baby, ktoré tvrdia, že je dievčenský

lajla
9. nov 2011

@ellysa ta vlozka je nadherna..jak to ze s tou barvou tak trefujes..ja pres net fakt asi nevidim...

@adelkav ja si taky myslim, ze by ho mohl mit chlapec s jinou vlozkou..nevidim v tom problem..ono je to jinak videt na obrazku a jinak kdyz ho mas pred sebou

adelkav
9. nov 2011

@ellysa jé děkuju za fotečky. Je nádherný, už se na něj těším. Já právě nechtěla černý, to máme sporťák, šedý a modrý se mi zdají moc smutné 🙂

adelkav
9. nov 2011

@lajla já se dívala na ty originál vložky a žádná, která by mi tam seděla pro kluka mě neoslovila, ale já nemám moc estetické cítění🙂

lajla
9. nov 2011

@adelkav jee to budeme mit vsechny stejnou barvu🙂 ja mam taky tento...prave hledam tu vlozku, a po pravde ja to citeni nemam take..ja to musim videt..ale stejne si myslim, ze sedet hezky bude kazda..jen to jen o zvyku...chces si nechat usit?
http://www.ondalek.cz/produkt/maclaren-podlozka...
co tato?

ellysa
9. nov 2011

@lajla xi podľa názvu, keď budeš pozerať podložky vždy máš názov, takže hľadaj všetky, ktoré majú v názve bittersweet http://www.amazon.com/Maclaren-Liner-Poppies-Si...

lajla
9. nov 2011

@ellysa jj taky me to napadlo..jen na ondalkovi nabizeji pouze jednu, ale cena ☹
na mmb jsem taky jednu nasla za 500 ale to si myslim, ze bude persian red chjo..
kolik vyjde na tom amazonu? tam je postovne drahe ze? co si pamatuju, tak mi to vzdycky bralo 500..tak to se kvuli vlozky asi nevyplati☹

ellysa
9. nov 2011

@lajla ja som svoju kúpila na slovensku v kamennom obchode, tak neporadím 😒

lajla
9. nov 2011

hm tak ta motylkova je fakt asi nej..a druha strana je fakt modra? jak to potom vypada? jinak na obrazku ta bittersweet vypada uplne jinak nez na foto..krasne ti to ladi...a ceny uzasne..maji tam i ten organizer..mozna kdybych objednala oboji, tak to vyjde dobre...

lajla
9. nov 2011

@ellysa chjo tak to jo☹

adelkav
9. nov 2011

@lajla přemýšlela jsem že bych koupila tu od Pinkie, už jsem tam kupovala do sporťáku a je docela fajn. Nebo se zatím na podložku vykašlu, stejně tam bude asi fusak a jestli manžel pojede třeba do Anglie, tak ho zaúkoluju nákupem🙂

adelkav
9. nov 2011

@lajla ta podložka vypadá moc hezky, ale asi bych to radši viděla naživo.

lajla
9. nov 2011

@adelkav a jaky mas fusak?

adelkav
9. nov 2011

@lajla zatím od emitexu. Vyhovuje mi a mám ho v šedý barvě, ale netuším jestli vůbec do golfek půjde. Jestli ne, tak se zkusím po něčem podívat🙂

frlka
10. nov 2011

@adelkav mas fusak Emitex a budes mat Xt? mozes prosim potom hodit foto ako sadne foto v XT? Dakujem 😉