Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

zuzie
5. nov 2012

@ifkael zdravím, mekaca xt 2011, úúúúplne nám stačí a je suprový emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

mirka285
5. nov 2012

@ifkael xlr vzadu za sedackou a denim ti pride urcite s rozzipsovatelnou strechou... 🙂

ifkael
5. nov 2012

@mirka285 ;) dakujem

ifkael
6. nov 2012

@mirka285 neviem ci denim quest, xt cierne alebo xlr modre...

mirka285
6. nov 2012

@ifkael vsetky su super,podla toho ake mas stare dieta,ci to chces ako jediny kocik,kde byvate..

ifkael
6. nov 2012

@mirka285 jediny kocik, v kociku moc nenaspi- ked tak s kolekcie 2013 vyberiem nieco, comu sa da polohovat chrbatik... Syn vyzera na dva roky, ma rok a pol. Byvame na dedine- ale tu chodime vela pesi, kocik mame len do mesta.

Maclaren som uz mala. Takze viem do coho idem

Paci sa mi moooc volo candy- stacil by nam momentalne

Aj xlr je fajn... Neviem. No aspon dva by som mala tusim kupit!! :D

Xlr 2013 snaad bude mat krajsie farby :/

mirka285
6. nov 2012

@ifkael no mne pride volo taky lacak,pre mna urcite nedostacujici..na tvojom mieste by som vzala bud xt alebo ten denim...xlr je uz trosku zbytocne velke...ak pouzivas kocik casto zober xt,ma lepsie jazdne vlastnosti,ak pouzivas len obcas tak vezmi denim 😉

ifkael
6. nov 2012

@mirka285 horko tazko nasla som tento volo.... uvidim aky bude. Ak mi bude chybat teraz hned polohovanie- kupim cierne xt k nemu. Zidu sa oba..kazdopadne 2012 kolekciu. A ciiham na 2013.

Pripadne nieco do terenu.... zatial netreba, tak to riesit nebudem.

ifkael
6. nov 2012

A na bazare je xlr... skoda, ze ruzove ☹

mirka285
6. nov 2012

@ifkael no dizjnovo super,tazko povedat ci ti bude stacit kocik bez polohovania,mne to volo pride take,ze ten chrbatik neni taky spevneny poriadne...ved uvidis a pripadne kupis iny..kamoska predava cierne xt 2011 tak ak by mal niekto zaujem tak IP....kocik je v perfektnom stave,nakolko je pouzivany na striedacku s inym kocikom..

ifkael
6. nov 2012

@mirka285 uz tu jednu na bazare som nasla.. No uvidim co mi to pride. Kazdopadne do auta bude super. A nieco polohovatelne poriesim

ifkael
6. nov 2012

A vlastne aj zavazilo, ze uz nikde candy nebol...nasla som v cechach. objednavky na maclaren slovaci nerobia, az po novom roku. 😠

a to iste pramworld nevie naskladnenie xt cierneho.

quest- to mi posluzi volo, a na vyspinkanie na cely den ked pojdeme niekam budem riesit ked to bude akutne. nakoniec skoncim, s niecim co si teraz poviem, ze nechcem

xlr sa mi nepacia moc farby... xt niet cierneho.

tanija133
6. nov 2012

@ifkael co viem, tak v TN maju vystavene cierne XT 2012, v Pre deti a maju samozrejme aj netovy obchod..... 😉 Ja si pamatam ze si mala uz modre XT od Lucky....a myslim ze by ti stacilo zase XT...quest sa tazsie tlaci ako XT a XLR uz zbytocne velke...aj ked na dedine by ti aj posluzil...mne sa paci to modro zlte XLR, aj to modro modre XLR..jaj... 🙂 nova kolekcia az vo februari byva, neviem ci vydrzis... 😉 Volo si mylsim ze je hrkotacka, dizaj super....to dieta sedi len na latke....to eee 😉

ifkael
6. nov 2012

@tanija133 dobre pamatas 🙂))

candy vzhladom na farby... musim. ked ho necham v aute..to je jedno. je to presne to co momentalne potrebujem, v meste odviezt maleho. nespiaceho.

predeti som este nebvolavala, len bm, mmb, uk.. uvazovala som silno nad bazarovym 2011..

to modro modre xlr sa paci aj mne.. ale nieje to take ze waaau. to kebyze kupim, o mesiac je na bazare 😅

ale najskor musim candy.este mi nepotvrdili, ze ho maju, len co pan zdvihol telefon, ze mali by ho mat... uz nikde nieje, len v uk. a ani sa doplnky a ani kociky sa nedaju objednat...

takze kupim co teraz vyuzijem a ostatne necham otvorene... pouzivanim ccandy zistim co treba

tanija133
6. nov 2012

@ifkael ved vyskusaj, s i candy nemam skusenost a ani nikoho nepoznam co by ho mal...len aby sa ti potom dobre predaval...nie je tu taky rozsireny...ten som kedysi zahliadla v tej modro zelenej v BA v Premaman na Zlatych pieskoch...vyzera pekne, aj ked uz priestorovo si nepamatam... 😉
Bazarove XT 2011 sa oplati najviac ,na tom najmenej stratis,pri dalsom predaji... ale neviem ci je to pre teba take dolezite.... 😉

vikiba
7. nov 2012

@ifkael ak znahas mac candy videla som ho v auparku v mothercare v BA, vsimla som ho len preto ze ja mam take namornicke volo a tiez ho tam mali, inak super kociarik na rychle presuny ja uz mam 3rocneho ale stale ho obcas odveziem ked potrebujem

ifkael
7. nov 2012

@vikiba diik. Uz som nasla, dnes poslali z ciech. Do150 aj s drziakom na napoj. A postovnym. 🙂

Tak planujem, a tiez si trojrocny syn rad odvezie prdelku 🙂 🙂 🙂 ale oficialne, bude pre najmladsieho...

vikiba
7. nov 2012

@ifkael tak super 🙂 🙂 som zabudla este napisat ze v mothercare pytaju 200 za neho 😀 😀 sialenci
budes spokojna je to super lahucky kociarik ozaj uz pre vacsie bejby co nemusi spat aj ked mne v nom maly uz aj odkvecol predtym som mala xt a ked som hladala nejaku buginu bez polohovania volo mi hned padlo do oka
a hod potom nejaku foto ako vyzera na zivo aj ta podlozka modra by mala k nemu byt

ellysa
7. nov 2012

@ifkael ak budeš predávať daj vedieť 😀

ifkael
9. nov 2012

😵 😵
S podlozkou odfotim neskor, s tymi pasmi som sa natrapila 😅

tanija133
9. nov 2012

@ifkael krasny....potom napis aj ako sa s nim jazdi...a ako sa krpcovi paci....ten ED je cierny alebo modry?

ifkael
9. nov 2012

@tanija133 ok.

Cierny fusak.

ifkael
9. nov 2012

S podlozkou

ifkael
9. nov 2012

@ifkael otestovanyy. Boli sme v obchode. Cez nerovnosti pohoda, maclaren som mala aj predtym, takze som spokojna.
Takto ako chodim, letiiim obchod, ci nieco do Nr kupit idealny. 🙂)

A supla som do neho maclaren zeleny fusak, farebne sa tam nehodi :/// ale s ed este chodit nechcem

Ale stokke mam v hlave stale ://///

ifkael
9. nov 2012

Och, pisem sama sebe :D

adrika25
11. nov 2012

Ahojte, neporadíte? Chcem malej kúpiť kočík tejto značky, neporadíte ktorý? Malá sa mi ešte vozí v športovom ale na jar by som chcela už golfový, rozmýšľam nad touto značkou, a kde najlepšie sa dajú kúpiť, resp. objednať. Dakujem veľmi pekne,

ifkael
12. nov 2012

@adrika25 chces polohovatelny? Velky, ci mensi alebo uplne maly? Strecha predlzovacia?
Ako si vysoka?

adrika25
12. nov 2012

@ifkael Dakujem za odpoveď, viac menej som si už vybrala MACLAREN Kočík TECHNO XLR 2012, tak dúfam, že bude dobrý.

ifkael
12. nov 2012

@adrika25 este pozri xt.. Nieje take obrovske 🙂

ifkael
12. nov 2012

Testujeme volo, do mesta uplna parada. Lahucke, vybehnem s nim aj schody akoby nic. 🙂))