Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

julianna78
3. okt 2011

@sakura77 ja tento požijem max v nov.na 2týždne potom sme 3mesiace preč a možno v marci ešte 2týždne.

sakura77
3. okt 2011

@julianna78 noo,tak ty ho tiez mas viac menej na ozdobu co? 😀 ale je nadherny

julianna78
3. okt 2011

@sakura77 asi tak 😀,ale zase nikdy nevieš,čo ked o týžden nasneží 😎

sakura77
3. okt 2011

juj,nestras 😀

alamo
6. okt 2011

Ahojte, mam v planu koupit Maclaren Quest golfky. Kupoval jste je nekdo na Mimibazar.cz od lidi, co ziji v UK? Na MMB jsou dost levnejsi, nez treba na Babypark.cz. Ale zase nechci nekomu naletet 🙂 .

sakura77
7. okt 2011

@alamo ved pozri hodnotenia,ja som vela veci kupovala odtial,ale vzdy skontrolujem hodnotenia,ak ma vela a su ok,tak sa nemas coho bat🙂

frlka
14. okt 2011

ahojte, nechce niekto predat Maclaren XT? Ak ano, prosim info cez IP. Vdaka. 🙂

ciernavila
15. okt 2011

Ahojte, kto mate Maclaren - ja chcem kupit quest sport, ako je to s kolieskami? KEd su pvc nedrncaju moc? Lebo Cybex Callisto ma jednoduchsie kolieska nezdvojene a gumenne take som chcela ale je tazsi. Maclaren ma len 5 a pol kila co je super, dozivotnu zaruku a velku nosnost. Jedine co mam obavu su dvojite pvc kolieska, ako sa vam s nimi jazdi?

bambola
15. okt 2011

@ciernavila nie su pvc 😕

ciernavila
15. okt 2011

@bambola fakt? lebo na kazden stranke najdem cosi ine, niekde pisu ze quest sport ma nosnost 15 kg niekde ze 25. Okrem toho ze sport ma mansiu striesku a mansie kolieska nez XT su tam aj ine nevyhody? Neviem sa rozhodnut medzi tymi dvoma.

bambola
15. okt 2011

@ciernavila nosnost ma 25kg ale podla smernic EU musia mat vsetky golface uvedene nosnost 15kg. nemas moznost si ho niekde okuknut? asi nie 😅 podla toho na co ho chces pouzivat a ci mas aj iny kocik okrem neho 😉 ja napriklad nevidim male kolieska ako nevyhodu kedze ja som potrebovala aby bol spratny 😉 cize zavisi od uhla pohladu a pouzitia 🙂

ciernavila
15. okt 2011

@bambola no mne ide hlavne o to aby siel uplne do lahu a bol co najlahsi, aby som ho do vlaku nalozila aj sama s malym. Ja mam tazsi sportak, zatial mam na vyber kopec casu, cez zimu sme este v hlbokej korbe ale uz v nej dlho nevydrzime. Cize do terenu kocik mam, toto chcem len keby sme sli za rodinou na SK alebo na vylety do Prahy ci inde mimo mesta. U nasich som teraz bola v BA a keby nebola mama isla so mnou po meste elektrickou tak neviem ako by som vystupila z nej kedze kocik mam tazsi a nemal mi tam kto iny pomoct, sedeli tam asi 4 babky.

mirka285
15. okt 2011

@ciernavila ak ho chces ako druhy kocik,staci ti guest,ale ak by si ho chcela ako jediny kocik,ja by som brala xt,hlavne pre tak male dieta ako mas ty 😉

ciernavila
15. okt 2011

@mirka285 este uvidim, uvazujem o kupe az na jar a maly ma uz teraz 8,5 kg tak sa bojim ze ked bude mat v aprili rok aby mu nebol uzky

bambola
16. okt 2011

@ciernavila no quest nejde uplne dolahu. ja ho ale pouzivam napriklad o 8mesiacov malej a bezproblemov sa v nom vyspi 😉 mame otestovane na prazskych kockach tri hodiny 🙂 XT je tazsie ako quest ale asi tam nieje nejaky velky rozdiel. ako druhy kocik podla mna quest staci, ale ak je pre teba dolezity lah tak potom si budes musiet zobrat XT.
po BA v elektrickach som sa najazdila dost s questom a tiez uplne v pohode , hore aj dole 😉 inac ked ti nema kto pomoct v eline tak zvyknu soferi 😉

frlka
16. okt 2011

@almita ahoj, ta podlozka je krasna, akej farby je z druhej strany? 🙂

frlka
16. okt 2011

@almita fialova, uz som nasla 😀

ciernavila
16. okt 2011

@bambola tak dik, do XT urcite nejdem, je uz tazsi...ja chcem co najlahsi a v tej eline tiez bola starsia pani 😀 ale na SK aj tak chodime dva krat rocne a tam kde byvam elektricky nechodia, takze pohoda, vsade sa dostanem pesi. Ked idem do Prahy na vlak vzdy sa najde dobra dusa , tam nastupuje vela ludi a priamo v Prahe uz jazdia nizkopodlazne, mali by to zaviest aj v BA, len tam su blbe tie kolaje a kvoli nim tam tie elektricky nemozu dat ☹

bambola
17. okt 2011

@ciernavila pokial budes kupovat az na jar tak ti podla mna quest staci (navyse mas este aj druhy kocik), nejde sice dolahu ale vravim, mne sa tam mala vyspi, aj teraz cez den spava v nom tri hodiny. moja je sice mensia, teraz ma okolo 10kg ale nepride mi kocik uzky, vopcham ju tam v pohode aj s fusakom 😉

frlka
17. okt 2011

ahojte 🙂 viete mi niekto poradit, cez koho je najlepsie kupit original podlozku do Maclaren? Paci sa mi tato 🙂

lucikan
17. okt 2011

Zienky, rozmyslam uz nad golfacom a zvazujem Icoo Pluto vs. Maclren (este netusim ktory). Je tu niektora, ktrora ma odskusane oba, ze by ste mi vedeli povedat nejake tipy, co je super u jedneho, co ten druhy nema a naopak, co je nie moc fajn u jedneho a u druheho je to lepsie poriesene?

bambola
17. okt 2011

@lucikan ja som tiez rozmyslala medzi tymito dvoma, u mna vyhral maclaren preto, ze pluto je strasne ale fakt strasne velky. malu som tam posadila a ta sa uplne stratila 😕 podla mna je aj pre vacsie dieta velky, videla som v nom vozit patrocne dieta 😕

mirka285
17. okt 2011

@lucikan neviem co ti to pomoze,ale nedavno som si pozerala fotoblog nejakej kocikovej maniacky,mala naozaj vela kocikov vyskusanych a na icoo pisala,ze teda nic moc,vraj ma nejako cudne kloneny sed a dieta sa jej v nom smykalo a nesedelo pekne 😖 ja mam maclaren teraz a co sa tyka kvality tak je naozaj dobry,sestra si kupila chicco liteway a ked vyskusala moj maclaren,chicco predava a maclaren ma objednany 😀

frlka
17. okt 2011

@lucikan urcite maclaren 🙂 nema konkurenciu 😉 lahucko sa ovlada, je to kvalita!!! 😎

almita
17. okt 2011

@lucikan ja mamodskusane vsetky,pytaj sa 😀

mirka285
17. okt 2011

@almita vsak sa neondi a rovno nam sem pekne napis,ktory sa ti zda najlepsi a preco 😀

lucikan
17. okt 2011

@bambola mirka285 frlka Kocky dik za reakcie. Hej ten Pluto je fakt velky a ja mam drobceka co ma v roku 8 kil 😅 . To by mohlo byt jedno z kriterii, podla ktorych sa rozhodnem.
@almita Vies co, mna normalne najviac zaujima taky tvoj dojem z oboch. Co bolo fajn a co stvalo. Nejake otazky k veci budem mat, az ked oba niekde kuknem a precitam kus recenzii, ale este som len v tej faze kukania fotiek na nete a uprimne, este len ochkam nad dizajnom 🙂 . Ten Pluto sa mi lubi o kusok viac. 🙂

mirka285
18. okt 2011

@lucikan @almita myslela,ze ma vyskusane vsetky maclareny,pluto myslim nemala 😀

frlka
20. okt 2011

ahojte, nemate nahodou niekto tento organizer na golfac? Ake mate skusenosti s organizerom na XT? 🙂
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11489325&tab=5

mirka285
20. okt 2011

@frlka ja som mala podobny od Sunshine kids,v podstate je to taky isty ako ten original maclaren co predavaju a mne teda nevyhovoval..on je na suchy zips a vzdy ked som v nom nieco hladala,som si na tom suchom zipse dodrbkala vsetky svetre 😠 proste ten suchy zips mi poskodil oblecenie,takze ja som sa ho rychlo zbavila 😝