Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

lajla
18. nov 2011

@lucikan uf tak to jsem si oddechla..ja prave objednala ten lodger i s nahradni vlozkou, at muzeme menit, tak jsem moc rada..uz se tesim az prijde...

@lodgermaniacka je fakt ze xt je tichounky na hladkem povrchu, ale dneska jak jsem sla po kostkach tak mi hrozne hrkotal a vrzal☹ a to ho mazu...

bambulka0406
18. nov 2011

baby, odkial objednavate podlozky?

mirka285
18. nov 2011

@bambulka0406 ak si z BA tak v babymarkete maju nejake a ked kuknes ich stranku,tam sa daju objednat,ale odporucam objednat teraz aby do jari prisla 😝

bambulka0406
18. nov 2011

nie som z BA, to tak dlho trva objednanie?

alamo
18. nov 2011

Zdravim vespolek zkusene matky Maclarenky. Mam cerstve Maclaren Quest a jsem s nim moc spokojena. Chci se ale zeptat, jestli se Vam tam vejde dite (nase ma 17mesicu) i s fusakem (mame Aesthetic) a v zimni bunde? Mne to pak nejde uplne zapnout, ty ksiry mi pak prijdou trochu kratke. Az bude snih, tak stejne asi budu pouzivat sportak (Jane s nafukovacimi koly), ale i tak bych rada obcas pouzila golfky i s fusakem - Vam se tam mrnata vejdou?

mirka285
18. nov 2011

@bambulka0406 ano maju dlhe dodacie lehoty,ale zavolaj tam a spytaj sa ake maju na sklade a mozno si vyberies z tych...

bambulka0406
18. nov 2011

@mirka285 diky... 😉

lucikan
18. nov 2011

@alamo ahoj, no ja ti mozem povedat ze nas 13 mesacny drobec, ktory navyse je total krpcek (8,5 kg), mi do questu v bunde vojde len tak tak, ma tie pasy na maxime nastavene. Ta bunda je taka hruba, to je tiez pravda, ale ano, viem si predstavit, ze vacsie a mohutnejsie dieta v zimnej bunde moze mat dost problem sa tam zapnut.

alamo
18. nov 2011

@lucikan Nase dcerka je dost velika (obleceni kupuji na dvoulete dite), takze me to at tak neprekvapuje, ze se tam nevejde. Ale ze to je natesno i pro 13mesicni dite, to je trochu skoda. Mozna to tak maji z bezpecnostniho hlediska; kdyby ty pasy byly delsi, tak by asi dite moc cnelo do prostoru...Kdyz jsem ho kupovala, tak jsem se jeste ptala, jestli se to pouziva s fusakem, tak pry zadny problem. No asi to udelam tak, ze fusak dam do sportaku a na prochazky do prirody budu pouzivat sportak. A na nakupy do obchodnich center nebo pri cestovani autem budu ted v zime pouzivat golfky...

znamia
18. nov 2011

@alamo ja si myslim, ze maclareny neboli (do)myslene na pouzivanie s takymi fusakmi ako tu my potrebujeme. 😠 ja mam techno xlr a mala ma tiez 17m a je dlha, mame kaiser fusak a musela som odopnut ramenne popruhy. pouzivam len pasove a dufam, ze ju fusak zadrzi, ked sa bude hrabat von za jazdy. to vsak nastastie nerobieva..

zajo79
18. nov 2011

teraz bude mat maclaren neaky zimny novy fusak... na fb su fotky.

mirka285
18. nov 2011

ja som asi mimo,teda nechapem co ma spolocne fusak s tymi pasmi?ved dieta zapasavam ako vzdy,fusak mi ich nijak neskracuje...

znamia
18. nov 2011

@mirka285 mne tie horne popruhy nedojdu dobre zapnut ked ma mala na sebe zimnu vetrovku a sedi v hrubom fusaku, su prilis kratke. a mam ich na maxime, v najvrchnejsej polohe. ale este sa skusim pohrat s tymi ostatnymi a nejako tie pouvolnovat, aby jej to nestahovalo ramena...

mirka285
18. nov 2011

@znamia no vsak ja som ich uvolnila,zapnem ich teraz aj na bundu v pohode a fusak s tym nic nema,ci?ja som nejaka nechapava dnes...ako myslis,ze ten fusak kde je opreta ked je hruby tak ubere centimetre na pasoch??

znamia
19. nov 2011

@mirka285 aj to, ale skor to, ze mi nepasuje diera na rozkroku a pod fusakom mam schovanych asi 10cm toho pasu a tak mi nedojde pripojit tie vrchne. mam aj maclaren fusak, ale mala mi uzz neho vyrastla.. 😅
no co uz, napadne sneh a aj tak budem len trojkolku pouzivat, tak ma to az tak netrapi 🙂

bambola
19. nov 2011

baby mne mala v pohode vojde s fusakom aj s bundou aj so zapnutymi hornymi pasmi, ale vacsinou jej ich nezapinam lebo chce sediet a kukat, ale ked chcem aby spala tak ju celu priputam aby bola vklude 😀
@znamia aky mas maclaren fusak? nepredas za vyhodnu cenu? 😀
@mirka285 @lodgermaniacka @ellysa baby hodite mi prosim link toho obchodu kde ste objednavali tie cup holdery? chcela by som tam zbehnut sa kuknut. diky 🙂

almita
19. nov 2011

@znamia My mame taký istý problém,akurát som včera rozmyslala,že či je chyba vo mne alebo v kociku.dnes to ešte skúsim povoliť všade,kde sa dá,tak uvidime,či to pomôže...

mirka285
19. nov 2011

@znamia no jasne,uz chapem,ani mne nevyhovuje ten otvorpotrebovala by som ho vyssie,ale zatial sa este vieme zapnut...
@bambola a myslis,ze si to pametam este ako sa ten obchod volal...Mati aj ked ma zabijes,fakt,ze neviem ale daj do googlu valco holder cup...

lodgermaniacka
19. nov 2011

@bambola ja netuším vôbec 😎 😎 😎 ale myslela som že @mirka285 to bude vedieť 😅 a nevie 😀

ellysa
19. nov 2011

@bambola to bolo cez malvik.cz tie cup holder

znamia
19. nov 2011

@bambola mam ten klasicky cierny. sorry, ale necham si ho este, na jar bude dobry, ked este staci len po pas labky zakryt 🙂 teraz ho mam v autosedacke, lebo u nas byva uz aj cez den dobra kosa...
@almita
@mirka285
no pozerala som a nemam z coho povolit ☹ len tie okolo pasu este maju nejaku rezervu a to mi nepomoze...

bambola
19. nov 2011

@mirka285 dakujem, staci mi nazov toho cup holdera 🙂

bambola
19. nov 2011

@ellysa dokelu, to je riadne daleko 😒 som myslela, ze tam chodi nejaka doprava ale jedine autom 🙄 ale vyzera to tam super 🙂

lajla
20. nov 2011

holky tak to ja mam taky problem malou zapnout v xt kdyz ma fusak a hrubou bundu, nepouzivam pak ty ramenni pasy..ale zapinam jen pres brisko a v pohode..decko se nema kam dostat a nijak vypadnout, kdyz ho drzi ten fusak..ale zitra prijde lodger, tak jsem zvedava...
ted prodavam elodie cerveny, kdybyste nektera mela zajem🙂

bambola
20. nov 2011

prisla som opat pochvalit moj kocik 😀 , poslednu dobu mala spava cez den len 1,5hodiny a vcera sme mali kolecko po prahe a ona to cele prespala 😕 4,5hodiny, nechapem 😀 v kociku zvycajne spava menej. 😵 😵

adelkav
20. nov 2011

Ahoj holky, prosím jen jsem se chtěla zeptat, jak byla ta aféra s kočárky Maclaren v roce 2009 kdy dětem uřízli prsty, jedná se o stejný typ jako máme my nebo udělali nějakou inovaci? Četla jsem, že v Americe tenkrát stáhli všechny typy z prodeje, ale žádný novější článek kde by se psalo, co s tím udělali jsem nenašla.

ellysa
20. nov 2011

@adelkav áno na boku je tá časť kde sa láme kočík pri skladaní pod látkou, predtým nebola, ja som mala quest model 2009 a prišli mi k nemu také ochrany látkové na tú časť, ale popravde, neviem ktorá matka skladá kočík, keď má v ňom dieťa prsty, ja fakt neviem ako sa im to stalo

almita
20. nov 2011

@adelkav spravili inovaciu,tie klbiky,kde sa sklada kocik su teraz take gulate.A tie typy,ktorych sa tykala ta afera su tie,co pisala@ellysa .Ale inak asi vsetky ostatne golface maju tie "tie akoze nebezpecne" klby na tom skladani,takze tam islo vtedy skor o nejaky konkurencny boj..

bambola
21. nov 2011

@ellysa to v amerike isto chcel niekto nieco vysudit 🙄 ja som si inac minule cvakla prsty do tej zadnej casti ked som s tym nejako spekulovala a veru AU 😀

ellysa
21. nov 2011

@bambola no jasné, však v USA aj za to, že pribrala z hranoliek sa súdila nejaká