Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

marselitta
12. dec 2011

to mi nevadí, potrebujem aby bol na výšku pre malú dosť a tú nosnosť. strašne zle sa to vyberá len podľa obrázkov a videí. veľmi sa mi páči maclaren XLR, ale už zase nechcem v takomto veku investovať toľko do kočíka, predala som Concord, ten bol fakt veľký, ale ešte niečo príležitostné potrebujeme.

bambola
12. dec 2011

@marselitta ono vacsinou tie kociky znesu aj viac 😉 ale maclareny su do 25 🙂 osobne si myslim, ze triumph alebo quest by malej na sedenie v kociku uplne stacili (rychly presun). navyse sa na maclarene da dat dole strieska v pripade ze by bolo treba 😉
icoo pluto je fakt velka krava ked to mam takto napisat 😀

adelkav
12. dec 2011

@pele jj, je to techno xt. Je tam zip, který když rozepnu, tak se zvětší stříška, je to super proti sluníčku.

marselitta
12. dec 2011

@bambola ďakujem, veď preto potrebujem poradiť, lebo sa fakt neviem rozhodnúť.

bambola
12. dec 2011

@marselitta a nestacili by ti iba take golfky jednoduche? ak to chces cisto iba na presun a mala uz je dost velka
nieco taketo mam na mysli

marselitta
12. dec 2011

@bambola len tam bude tiež nosnosť len do 15kg a bojím sa, že sa mi budú rozpadávať medzi rukami-🙂

mirka285
12. dec 2011

@marselitta ja osobne by som zobrala skor maclaren ako icoo,icoo mi pride pre 2.5 rocne dieta zbytocne velke..

marselitta
12. dec 2011

@mirka285 icoo som bola pred hodinou pozrieť u jednej známej a tiež mi pripadalo zbytočne veľké. lebo už ho potrebujem fakt len na také rýchlovky. ale som spokojná, lebo sa tam zmestila a teraz neviem či aj Triumph je rozmermi sedacej časti niečo podobné.

mirka285
12. dec 2011

@marselitta truimph bude asi mensi,neviem ci nejaka baba ho ma,zeby ti odmerala sedaciu cast,ale myslim ze truimp a quest su rozmerovo rovnake,tak @bambola ti rada zmeria ked uspi malu 😉 ale nato,naco ten kocik potrebujes,ti truimph bohate staci..

bambola
12. dec 2011

@marselitta ja mam v albume quest aj s rozmermi, lebo som merala na podlozku 😉 tak kukni. rozmerovo by mali byt quest a triumph rovnake, akurat quest ma navyse to dvihanie noziciek .
@almita mala oba vedla seba doma a vravi, ze inak rovnake 😉

tu je link s rozmermi 🙂
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/bambola/albu...

marselitta
12. dec 2011

@bambola veľmi pekne ďakujem. a ešte otázočka na volo. viete mi povedať aký je rozdiel medzi volom a triumphom? že ktorý skôr kúpiť. ďakujem

bambola
12. dec 2011

@marselitta fuha, s volom nemam skusenosti ani som ho nevidela a ani si nespominam, ze by tu niekto pisal, ze ho ma ale co som videla obrazky tak je to nieco podobne ako ten typ co som dala foto vyssie, polohovat sa neda, ale neviem ako je to s pevnostou opierky a sedatka, to by clovek musel vidiet, ci to nie je len taka natiahnuta latka

marselitta
13. dec 2011

a ešte otázočka, dá sa aj na XTčku posunúť strieška vyššie ako na XLR? ďakujem

ellysa
13. dec 2011

@marselitta áno dá

marselitta
13. dec 2011

@ellysa ďakujem, takže ak dobre chápem, tak to majú len tieto dva modely, či aj quest alebo triumph?

mirka285
13. dec 2011

@marselitta ano maju to len tie dva modely..

marselitta
13. dec 2011

@mirka285 veľká vďaka, už sú mi tie rozdiely jasnejšie🙂

ella_joy
19. dec 2011

Kocky, citala som si posledne dve stranky, ja tiez uvazujem nad XT, a teraz sa mi popacil aj ten Icoo, ako som citala..co by ste mi odporucili..vela so synom (9m) lietame, potrebujem nieco co sa da aj polohovat aj lahko poskladat...a idealne aj vyssiu nosnost ako 15kg..proste golfac na cestovanie, ale aby bol aj pohodlny pre dieta..diky

bambola
19. dec 2011

@ella_joy tak ked si riadne precitas co sme pisali tak zistis, ze icoo je len do 15kg, ze je velky, a teda na presuny a cestovanie nevhodny resp.minimalne nepohodlny. skladaju sa priblizne cca na rovnakom principe. ak to chces cisto na cestovanie a obcasne prespanie, mozno by ti sttacil aj quest ale myslim, ze XT je len o nieco vacsie. tp si musis zvazit ty 🙂

almita
26. dec 2011

Milé maminky maclarenacky,prajeme Vám s mojou ninkou pekne Vianoce plne radosti,smiechu a dobrej nálady😉nás milovaný xt asi pôjde preč,pretože prišlo brio 😵odlozeny mame ešte questik,takze v kombinácii s novým favoritom to bude naj voľba😉 dnes ma normálne pochválil muž,že som veľmi dobre kúpila😉

mirka285
26. dec 2011

@almita a ktory si kupila,Spin?spokojna?my uz dost malo pouzivame kocik,takze dva co mam doma su viac nez dost,ja teraz lobujem za nove auto pre mna 😝

almita
26. dec 2011

@mirka285 😀 to je dobrý nápad,ale ja som ešte stále pri kocikoch🙂my mame 3krat do týždňa kruzok,po ktorom mi ninka spí v kociku a každý deň chodíme do mesta na prechadzku pozret nasho tatina,takze je to pre mna stále dôležitá súčasť.prišlo brio spin a to je normálne že pan kocik 😉

barbora87
2. jan 2012

Ahojte babule!bol by zaujem o xt?mam aj origosprislusenstvo...pri zaujme prosim ip...

lajla
2. jan 2012

@ella_joy věr ze xt je mnohem lepsi...

ciernavila
4. jan 2012

tak po niekolkotyzdnovom skumani vsetkych kocikov som na 90% naklonena na Maclaren XT. Konecne kocik co naplna moje predstavy aj ked nie dokonale tak skoro vsetko co potrebujem. Nechce sa mi citat ale vsetkych 47 stran, su aj nejake zapory na tomto kociku? Uvazujem o madle ale ktosi pisal ze mu to tam dobre nedrzi... a co plastenka? Nevadi vam ze nepokryva cely kocik ci ste dokupovali nejaku univerzalnu? Kolecka idu naozaj ticho? Zimny fusak Kaiser tam vleze v pohode?

ciernavila
4. jan 2012

nemate niekto prosim realne foto XT Crown Blue/Crown Blue ? Vdaka

mirka285
4. jan 2012

@ciernavila madlo ti chybat urcite nebude,plastenku som zatial nepouzila a co sa tyka farby,fotku sice nemam,ale sestra ho ma prave v tejto farbe a v skutocnosti je ta farba naozaj pekna,nie je to taka ta kralovska modra,ale je skor s nadychom do fialova,urcite budes spokojna 😉 kolecka ak porovnam s inymi golfacmi,tak su dostatocne tiche,fusak do neho vlezie kazdy a ja tomu kociku naozaj nemam co vytknut,pre mna je perfektny 🙂

ja.na81
5. jan 2012

@ciernavila ahoj, my jsme si Maclaren nadelili k Jezisku 😉 (sice Quest teda), zatim jsme vyjeli asi 3x (chci pres zimu pouzivat jeste prece jen radej sportak), ale madlo nam nechybi (ale ja ho nepouzivam ani u sportaku) a ve vsech trech pripadech prselo, takze plastenku jsme vyzkouseli az az 😉 Nejdriv se mi taky zdalo hloupe, ze neni pres cely kocarek, ale ted se mi zda, ze to nicemu nevadi, prcek byl v suchu, bouda je fakt nepromokava, do kocarku nikudy nezatika... Fusak teda nemam, ale mam zatim takovou tu beranci podlozku, prcek nabaleny jako pumpa a deku kolem nej pekne zastrkat, mista je tam dost... takze si myslim, ze fusak se vejde...

ciernavila
5. jan 2012

@mirka285
@ja.na81 Tak dakujem...konecne som sa teda rozhodla ze pojdem do neho. Asi o vidim na XT. XLR uz je dost drahy na mna a Quest ma mansie kolecka...neviem ci este nejaky rozdiel je medzi questom, mozno je lahsi a mansi, idem si to nastudovat aby som sa rozhodla. Quest ma zas ale krajsie farby. Nevadi, asi vyberiem XT modry a pripadne dam usit do neho daku podlozku na SK stranke SasHe u Konvalinky, ona sije pekne podlozky do Maclarenov a inych kocikov.

ciernavila
5. jan 2012

pozeram ze quest na rozdiel od xt nema tu rozkladaciu strechu so zipsom alebo ju ma? Mate niekto rozmery sedacky - dlhka opierky - sirka a hlbka sedu u questu?