Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

zajaciq
21. jan 2012

ahojte. prosim vas kolko vazi najlahsia verzia kocika maclaren? zhanam naozaj lahke golfky. dakujem. a este jedna otazka- vsetky maclareny maju golfove palice, ziaden kocik nema spojenu rukovat? 😅

mirka285
21. jan 2012

@zajaciq nema ziadny spojenu rukovat..vahu kocika si pozri na ich stranke,rozdiely asi nie su velke,nevyberala by som ho pola vahy,ale skor podla toho naco ten kocik chces...

tyrra
21. jan 2012

@zajaciq ahoj, najlahsia verzia je VOLO a vazi cca 4kg, ale ten sa neda polohovat, potom su triumph a quest, tie maju cca 5,5 kg, tie uz sa polohovat daju, potom su techno XT a XLR, tie uz su tazsie okolo 7,5 kg. A co sa tyka spojenej rukovate, tak tu ma maclaren MX3 a Grand tour LX, ale to uz su klasicke sportove kociky a teda aj podstatne tazsie. Na stranke www.maclaren.sk najdes vsetky potrebne parametre.

zajaciq
22. jan 2012

@mirka285 @tyrra dakujem krasne. cize to volo by bolo fajn na lietanie aj na take behacky po meste. mne totiz dcera pekne chodi, ale ked sa ponahlam obcas sa aj pyta, tak kocik sa este zide do leta. treba nam ho vyslovene na presun a nakupy ale s kosikom sa budem musiet asi rozlucit. teraz mame bugaboo bee staru verziu, je uzasny, ale na dvihanie s malou (8+13 kil) trosku narocne do elektricky s 2 schodmi. no a velmi casto cestujeme po europe, tak nieco take mini 🙂) a quinny sa mi nepacia

mirka285
22. jan 2012

@zajaciq ja by som asi brala potom uz radsej ten triumph,volo ma na moj vkus male kolecka...

tyrra
22. jan 2012

@zajaciq ja by som tiez brala radsej triumph, je tam minimalny rozdiel v hmotnosti a tie kolieska ma volo fakt velmi male, nehovoriac o tom, ze sa neda polohovat.

ciernavila
22. jan 2012

Jej baby dnes som skusala to XT nazivo. Sice ho mali len v cervenom ale maleho som posadila a prvy krat bol otoceny v smere jazdy. Veeelmi sa mu tam pacilo, boli lahucke, perfektne sa ovladali jednou rukou. Co ma strasne prekvapilo v reali tie kolecka, na nete vyzeraju mansie. Mne sa zdali tie na queste akurat a tie na XT az obrovske...ale to neva, aspon budu dobre jazdit snad. Som si povozila po obchode, akurat to zapinanie popruhov slo tak tazko, ze sa nam dala odopnut len jedna strana a druha nesla ani predavacke, musela volat dalsiu na pomoc. Ono sa to casom vybeha alebo to ide stale tak tazko? Inak je super, uz sa tesim ked ho objedname. Asi PPL. Doprava zdarma tak parada.

ellysa
22. jan 2012

@ciernavila mne to zapínanie ide od začiatku v pohode, treba len poriadne stlačiť a určite sa to časom aj vybehá,ale prídeš na grif 😀

mirka285
22. jan 2012

@ciernavila na XT cku ide to zapinanie tazko,musis to stlacat z oboch stran ked to chces rozopnut,nie len z tej prednej ale aj zadnej..casom budes mat nato svoj grif..

kittyaoliver
22. jan 2012

Ahojte, mi mame Quest Sport, a je perfektny 🙂 Teraz ho uz pouzivame malo, ale je skutocne skvely

face
22. jan 2012

Ahoj 🙂 Nemáte někdo prosím tu limitku quest cath kidston http://www.pramworld.co.uk/product/5976/Maclare... Já o něm hodně přemýšlím, ale říkám si, jestli se brzy neokouká a že do něj nepůjdou ladit žádné podložky ... nemáte s ním někdo zkušenost? 🙂 Díky 🙂 L.

lodgermaniacka
22. jan 2012

@face videla som ho naživo a je vážne dokonaly 😵 😵 😵 😵 a pre chlapcov je pekna ta namornícka limitka

https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/maclaren...

face
23. jan 2012

@lodgermaniacka já ho bohužel neviděla, ale asi do něj půjdu 😀

zajaciq
23. jan 2012

krasny je ten namornicky ach jaj. http://www.ebay.co.uk/itm/DESIGNER-LULU-GUINNES... ani tento nie je spatny.
ale ako pozeram rozdiely medzi triumphom a questom, nam bude asi stacit triumph, ja ho mam aj vyskusany 2 tyzdne vo francuzsku, mala mala len 8 mesiacov, vtedy to bolo este dost nekomfortne pre nu. ale asi si pojdem vyskusat aj volo aj quest, dakujem za rady dievcata 🙂

adelkav
23. jan 2012

@ciernavila taky se mi zdálo ze začátku, že se to špatně rozepíná a už to jde krásně. A do jaké jdeš barvičky? My máme ten červený a neměnila bych, jen doufám, že přes léto nevyšisuje do růžova🙂

adelkav
23. jan 2012

@zajaciq ten popsaný je nádherný. Do toho bych šla hned🙂

ciernavila
23. jan 2012

to je skoda ze XT nema ziadne limitky ☹

face
25. jan 2012

@ciernavila xt mělo boží limitku four seasons, hned bych do ní šla, ale bohužel už jsem ho nikde nový neobjevila ☹ http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/serv...

zuzkasu
25. jan 2012

AHojte dievčatá, mám na Vás prosbu nemáte niektorá skúsenosti aký skejtík pre druhé dieťa pasuje na maclaren XT???? ĎAkujem

ciernavila
26. jan 2012

@face no ale to je tiez len o zmene podlozky a kocik je hned iny...inak je len bledo kremovy, ziadna vesela farba, navyse ked je bledy tak na tom bude vidiet kazda spinka. Tak to radsej ten modry co som si vybrala. Mne chybaju take farby ako oranzova, zlta.... Asi som uz zdeformovana tym ze som doteraz pouzivala kriklavo zeleny kocik 🙂

face
26. jan 2012

@ciernavila 🙂 tak jedině časem přejít na quest na žlutou limitku beatles 🙂

ciernavila
26. jan 2012

@face no ved ten sa mi paci najviac len sa bojim ci uz nie je uzky, lebo ma tusim len 30 do sirky.

pimpulienka
26. jan 2012

ahojte maminky. Veľmi sa mi páči quest sport hnedo ružovy, môžte mi poradiť na akej stranke sa da objednat a rychlo ho aj dostať? Okrem maclaren.sk, mali ho tam na sklade ja už vytešena a pan dnes, že sa ospravedlňuje, ale mali tam chybu, že tento jediny ktory prave chcem na sklade nie je ☹ Ostatne farby sa mi tak nepačia..Skoro ma vystrelo. Včera sme predali velky kočik a ja že super ten "môj" je na sklade to nebude problem.. A je. Dodanie je tak o mesiac ☹ Poradite prosim, kde by byt mohol?

zebricka23
26. jan 2012
face
26. jan 2012

@ciernavila není úzký 🙂 já měla questa na syna a byl super 🙂 teď se chystám pro dceru objednat ten puntíkatý cath kidston. Být tebou jdu do questa do limitky beatles 😎

ciernavila
26. jan 2012

@face Ah to si mi nemala hovorit, ja som bola presvedcena ze XT je naj lebo ma 32 sirku. Je ale pravda ze ten Quest Submarine je krasny a strasne lakavy.... Ale uz to nebudem menit, uz som sa dost rozhodovala a vymyslala, berem to modre XT-cko, ja mam teraz sportak 36 do sirky a uz teraz mi tam pride moj syn narvaty vo fusaku a to ma len 9 mesiacov. Uz ten 32 bol ustupok pred XLR ale do 30 sirky nejdem urcite.

face
26. jan 2012

@ciernavila jasný, když jsi rozhodnutá, není co řešit 🙂 mě se tedy do questa vešel syn i s fusakem Jané, který je dost silný, úplně v pohodě. 🙂 myslím, že v golfkách není potřeba, aby mělo dítě kolem sebe spoustu místa, ale je to věc názoru 🙂

pimpulienka
26. jan 2012

@zebricka23 vďaka Lucka za stránku, už sme objednali 🙂

vanesska
30. jan 2012

ahojte kocky nemam cas citat celu diskusiu ale viete mi povedat nejaky vyrazny rozdiel medzi quest a triumph? dakujem

almita
30. jan 2012

@vanesska quest ma polohovanie noziciek,triumph nema.quest sa polohuje pomocou pacok,triumph prostrednictvom popruhu.Triumph ma dlhsiu zadnu cast striesky,takze ide viac do lahu.A este je jeden rozdiel,ze v tom zakladnom sede ma quest lepsi uhol,taky kolmejsi.triumph ma hlbsi sklon a to nie kazdemu dietatku vyhovuje...