Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

jessicax
17. jún 2012

@straw no super a este aka paradna cena, to si vyborne objednala 😉 . Ja som nakoniec objednala cierne xt lebo ten denimovy quest mi nemal kto objednat a ja kocik potrebujem cim skor ☹

tamichloe
17. jún 2012

@jessicax kde si objednala a za kolko?

jessicax
17. jún 2012

@tamichloe poslem IP

tamichloe
17. jún 2012

@bambola je bombovýýýý..odmeraš mi prosim tie miery?širku sedadla a dlžku opierky??dakujem veeľmi 😵

tamichloe
17. jún 2012

@abnka kde to mali za tu super cenu quest?čo sme sa minule o tom bavili??nemožem to najsť...

almita
17. jún 2012

@straw prosim Ta odkial si ho objednala?Dakujem

abnka
17. jún 2012
tamichloe
17. jún 2012

@abnka prave som to našla...super cena

tanija133
17. jún 2012

@tamichloe v linku , co mas pripojeny.... na fotke c. 7 .od @bambola mas vsetky miery, aj sirky, aj dlzky... 😉 chodi sa s nim super, podla mna Maclareny su naj golface na trhu.. 😉

tamichloe
17. jún 2012

@tanija133 ty si pisala,že nie si moc spokojnáááá

tamichloe
17. jún 2012

baby rozmyšlam medzi inglesinou trip a mc quest.nema tu striešku a inglesina ju ma...cenovo takmer rovnake,ked je mc v akcii...ale nezda sa Vam že ta cena je priliš nizka ??inde ho maju aj za 245€ 😕 😕 či je to origoš mc

straw
17. jún 2012

@almita houseofbaby.co.uk dodanie 5 dni...kamaratka objednala v piatok a v utorok uz ho mala doma 🙂

jessicax
17. jún 2012

@tamichloe urcite je to origos mc ja som ho v predeti pozerala aj maleho som tam mala posadeneho. Len ta akciova cena je casovo obmedzena 😉

tamichloe
17. jún 2012

@margen a si kupila quest??

tanija133
17. jún 2012

@tamichloe ja som len spominala, ze sa mi nezmesti do auta na dlzku, iba nasikmo, to je moj jediny problem..ale vyzera to u nas na vacie auto... 😉 Jasne , ze su to originaly Mac Quest....

tamichloe
17. jún 2012

@jessicax a ked si tam maleho posadila,mal v pohode miesta??

tamichloe
17. jún 2012

@sjuzocka ty maš aj Quest,aka si vysoka?nezakopavaš o kočik??

ivana2611
17. jún 2012

@ustrachana ahoj, je ten kocik este na predaj? a kolko zanho chces?dakujem

ciernavila
18. jún 2012

tak my sme dosli z dovolenky, XT posluzilo perfektne v tom horucom slnku strecha ochranila nasho drobca uzasne. Mam len dotaz. On ma len 14 mesiacov a ked spi v kociku hlavu ma hore uz uplne na doraz ze sa mu dotyka tej striesky. Co bude na buducu jar ked mi tam nevojde? Sice tomozno budeme chodit bez kocika ale to nikdy nie je iste. Tu strechu potom vyhrnujete nejak hore? Neviem si predstavit ako tam vojde na lezato 2 rocne dieta.

ciernavila
18. jún 2012
jessicax
18. jún 2012

@ciernavila ahoj, celu striesku si mozes posunut dohora je to vidiet aj na tomto videu v 0,37 min 🙂

bambola
18. jún 2012

@tamichloe ved v tom linku co som ti poslala mas vsetky miery 😉 az teda na vysku rohov, to ti mozem odmerat ak chces 🙂

tamichloe
18. jún 2012

@bambola viem,vsimla som si 🙂 len sa to horsie cita,tak 33sirka a vyska bez podlozky 48cm...poprosim este vysku rukoveti od zeme dik,a este budem otravna😉,nemas aktualne foto malej v mac teraz bez fusaka?velkeee dakujem

boska79
18. jún 2012

Nechce niekto drziak na pohar a aj madlo?

boska79
18. jún 2012

@ciernavila nemas ho moc vysoko ked tam tak lezi?

tamichloe
18. jún 2012

@boska79 ahoj,ty si mala aj elite aj mc....s ktorym sa ti lepšie chodilo??

boska79
18. jún 2012

@tamichloe ked potrebujes maly kocik, je maclaren super, v aute nezaberie miesto... ked potrebujes velky kocik ktory prejde vsetko, tak je najlepsi elite... pockam si na nove naskladnenie elite, a kupim si ho znova. som ho posunula, lebo kamoska ho potrebovala momentalne viac ako ja...chlap frfleeee, ze ho chce zase. a mam predat maclaren. to este nevie, ze si chcem namiesto neho kupit denimoveho questa 😀

takze ak by niekto chcel, maclaren, nieco medzi xt a quest, v limitovanej edicii spitfire - inzerat je v inzeratoch

tamichloe
18. jún 2012

@boska79 veru toho sa bojim že elite predam a budem banovať...neviem či by mi stačil aj Quest,no nema tu striešku a denim nechcem...nemaš inzerat...

tamichloe
18. jún 2012

@boska79 už maš... 😀

ciernavila
18. jún 2012

@jessicax ahoj na akom videu?