Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

margen
21. jún 2012

@tamichloe ☹uz mali iba hnedo modry ale ja mam tieto farby rada🙂kamoska mi este UK kupila k nemu podlozku zlto modro hnedu tak to bude v pohode aj pre dievca🙂

tamichloe
21. jún 2012

@boska79 myslíš?a kde ho zoženiem?? 😀 😀 za 179€,ale nema tu striešku taku ako xt

tamichloe
21. jún 2012

@margen a kde si ho kupovala,v TN?

margen
21. jún 2012

nie, ja som ho kupila cez e-schop

tamichloe
21. jún 2012

@margen aha,volala som tam no tie babske farby 2 nemaju..akurat fialovy,no to je taka zvlaštna farba...a ty si ho videla pred tym naživo,než si ho objednala??

margen
22. jún 2012

@tamichloe ee nevidela...citala som same chvaly nan....a ma ho aj kamoska ale v inej farbe a ta mi ho tiez odporucala.-)najskor som ho chcela objednat z UK ale potom som nasla v Predeti fajn cenu tak som radsej zo Slovenska🙂aj ked som chcela najskor cierno cerveny ale nemali a tato farba je tiez v pohode...ja som neriesila ci dievcenska farba alebo chlapcenska...teraz mame dievca ale snad druhy bude chlapec🙂

amee
22. jún 2012

Caute, my sme kupili pred par dnami quest denim, zatial som spokojna 🙂 pre prveho syna som chcela techno xl, ale ked som ho bola vyskusat, tak bol taky rozhegany, ze som si to rozmyslela. potom som sa dlho branila mclarenom, ale nakoniec som si ho aj tak kupila. byvam v UK, mali ho v akcii za 139,99£... a vcera som nasla uuuuuuzasnu deku do nho http://www.johnlewis.com/231294027/Product.aspx 🙂 🙂 🙂 🙂

tamichloe
22. jún 2012

@margen ved to ,ty si ho aspon u kamošky videla,ja len ked mamina jedna šla okolo mna,ale to bol xt alebo xlr....myslela som že maš chalana......kolko ma tvoja mala,mesiacov a kg,vyšku...nemohla by si mi hodiť foto??prosííím

tamichloe
22. jún 2012

@amee tu stranku čo si dala mi system hneď zablokoval,že trojský kôň!!!!!

amee
22. jún 2012

@tamichloe cozeeee? sak to je John Lewis 😕 😨 kukni si to cez www.johnlewis.co.uk 🙂

tamichloe
22. jún 2012

@amee nooo,hned mi to zablokoval pc

amee
22. jún 2012

@tamichloe a skusila sa normalka cez stranku? ja neviem co to 😕 malo by to byt secure, som odtial objednavala podlozky... 🤐

amee
22. jún 2012

@tamichloe teraz ma napadlo, ako mozes kukat nieco ked ani nevies co myslim???????? 😀 😀 😀 😀 dnes mam velmi tazky den, sorry 😝

tamichloe
22. jún 2012

@amee vidno že maš ťažky deň.....a asi mate aj ťažký vzduch v UK 😀 😀 😀

margen
22. jún 2012

@tamichloe mala ma zajtra 11 mes a 10kg je v nom uplne v pohodicke🙂odfotim a dam foto...ale az v pon🙂

amee
22. jún 2012

@tamichloe vzduch je ok, chladnyyyyyyyyyy az velmi dneska 🙂

tamichloe
23. jún 2012

Ako dlho ho uz mas?

tamichloe
23. jún 2012

@bambola mozes mi prosim hodit aktualne foto malej v mac..ak sa ti da..dakujem

jessicax
23. jún 2012

xt je doma 😵 😵 😵 , je super, spokojnost velka 😅

bambola
23. jún 2012

@tamichloe 🙂
cvakla som len mobilom, snad postaci 🙂

tamichloe
23. jún 2012

@bambola vyzera to v pohode....slnečnik maš origoš??

tamichloe
23. jún 2012

@bambola kolko ma mala kg a vyšku?neviem či som sa to už pýtala,no nenašla som to

tamichloe
23. jún 2012

@jessicax foto..foto

bambola
23. jún 2012

@tamichloe ano, slnecnik je original.
vidis, chcela som ti aj miery napisat a zabudla som 😅
mala ma 87cm a cca tak 12,5kg- skor 12kg. ked je treba tak si este v kociku pospi, tak cca pred mesiacom sme boli mimo domu cely den, a v pohode 🙂

jessicax
23. jún 2012

@tamichloe fotky som prave dala do albumu tak ak chces kuk 🙂

tamichloe
23. jún 2012

@jessicax diiky 😵 😵

tamichloe
23. jún 2012

@bambola dakujem 😵 ,moju som merala večer,a ona ma drobček len 80cm...myslela som že viac,a 12,5kg 😀

tanija133
23. jún 2012

@jessicax Super, nech sa dobre vozi.....a foto pleas.... 😉

tamichloe
24. jún 2012

@jessicax
@bambola
@margen čaute baby,dnes som bola na prieskume mac v TN,no nadhera,ani sa Vam nečudujem,že si ich tak chvalite,to malu ked som tam posadila,ako keby tlačim prázdny kočik..mali len tu modru farbu s hnedou,no to sa mi nepačilo,ja mam rada modru,no toto bolo hroznee.......a inu nemali..vyskuali sme aj xt čierny...kraasa..teraz mam dilemu,či xt alebo quest...inač širka sedenia a dlžka chrbatika,su uplne rovnake!!!!!aj na Queste aj xt.......inde maju na predajni ten fialkovy,neviete aky je v skutočnosti?? lebo tie farby na pc su uplne odlišnééé...inač ta cena je taka super,lebo je to dopredaj minuloročnej kolekcie

bambola
24. jún 2012

@tamichloe musis si rozmysliet na co vsetko chces ten kocik pouzivat a co je pre teba priorita, popripade co si ochotna ozeliet 😉 a podla toho sa rozhodni. s farbami ti asi neporadi, fialovy XT som videla aj nazivo a mne sa paci, ale ja mam fialovu rada 🙂 tie klasicke questy hnede/cierne s nejakym farebnym pasom uprostred sa mi nepacia, bezohladu na farbu stredu 😉