Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

almita
19. aug 2011

@ellysa nie ten som predala pred tyzdnom 🙂 ale najväcsi paradox je,ze ja som to xlr uz mala doma spolu s questom a hned som ho posunula kamoske,lebo sa mi zdal velky.Ale nemohla som spavat kvoli nemu,tak snad to bola dobra volba 😉

ellysa
19. aug 2011

@almita to bol určite osud 😀

julianna78
19. aug 2011

@maartinkaa on ti to podla mna poslal 2triedou,ale sa velmi čudujem,že prečo,ked si si žiadala 1.
Ja mám kočík tiež z Pieštan a mala som ho doma na druhý den s tým,že som si zaplatila kuriera na svoje náklady.
@ellysa super výber🙂 ja ho mám tiež a dokúpila som motýlikovú podložku🙂Kočík som síce mala za 1den,ale na podložku som čakala skoro 2mesiace.

ellysa
19. aug 2011

@julianna78 xixi a nie si suseda jednej nemenovanej maminy tu??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 lebo včera mi posielala fotku červeného xt s červenou podložkou-motýlikovou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj ja ju chceeeeeeeeeeeeem

frlka
19. aug 2011

@almita ja by som si na tvojom mieste nechala quest 😀 😀 😀 😀 ten je krasny 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 ved uvidis, ked ti pride xlr. 😉 ja tiez uvazujem, ze xlr si necham a kupim uz len quest do auta, je predsa o dost mensi 😎

frlka
19. aug 2011

@almita a aku farbu xlr budes mat?

almita
19. aug 2011

@frlka uvidim,ktory sa preda,ten druhy si necham.to bude najrozumnejsie.

ellysa
19. aug 2011

@almita presne, dobre uvažuješ, pri xlr ti bohate aj triumph stačí

almita
19. aug 2011

@ellysa presne tak a ked bude ninka väcsia,tak triumph bude uplne ze postacujuci. 🙂 ved ja aj tak budem chodit autom s tym xlr,ved je to predsa golfac 😀 😀 😀 😀 😀 ,aj ked trosku väcsi 😉

julianna78
19. aug 2011

@ellysa nie nemáme susedov 😀 😀 😀 Podložku kúp je kráááásna,kočík je s nou tip top 😎
Aký nánožník si dáš na xtčko?ja fusak nepotrebujem,stačilo by mi niečo tenšie,len neviem nájst nič pekné,keby ešte vyrobili motýlikový nánožník to by bolo super 🙂

ellysa
19. aug 2011

@julianna78 jaj tak potom bude ešte jedna baba s tou istou kombi 😀 😀 😀
ja budem mať lodger bunker, asi denim
ak chceš niečo tenšie kúp nejaký krásny buggysnuggle

julianna78
19. aug 2011

@ellysa lodger som kúpila vlani a ani raz som ho nepoužila,predala som so stokkom.
Buggysnuggle som kukala už vlani,len u nás ešte nemali a teraz som videla na stránke babymarketu,tak možno kúpim ten 🙂

lodgermaniacka
19. aug 2011

baby, mam na predaj krasny questik za super cenu, idem kupiť xt, ak by ste mali zaujem IP 😉

maartinkaa
19. aug 2011

no baby musim sa pankovi verejne ospravedlnit,,,,,kocik mi doniesol kurier na jeho naklady,,,,,,som spokojna a je uzasny,,,,,,,a dokonca mam k nemu aj dve obojstranne podlozky a dva druhy kantarov 😵 😵 😵 😵 😵 ide lahucko, je malicky a sikovnucky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ellysa
19. aug 2011

@maartinkaa no veď preto 😀 a potom daj foto

lodgermaniacka
19. aug 2011

@maartinkaa jej, no super 🙂 🙂 🙂 aj ja som zvedava na fotky 😵

maartinkaa
19. aug 2011

stary povedal, ze je dobre vytuningovany, tak isiel testovat, potom hodim foto vecer 😉

mici111
19. aug 2011

@maartinkaa a co to je tie kantare??? 😀 😀 😀

maartinkaa
19. aug 2011

@mici111 traky-popruhy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frlka
19. aug 2011

neviete niekto ci nanoznik z xlr sa da dat aj na quest? vdaka.

maartinkaa
19. aug 2011
ellysa
19. aug 2011

@maartinkaa a chlapcom sa páči?

mamia25
19. aug 2011

ahojte, prosim vas baby, daju sa kupit podlozky mac samostatne? mam na mysli tie z limitovanych kolekcii....dik

ellysa
19. aug 2011

ha niekto zmenil názov témy????? zasa sa admini nudia????

katarinaliedlova
19. aug 2011

@lodgermaniacka Ahoj maniacka, uz si ho zohnala?

rush
19. aug 2011

ja mam limited edition spitfire som velmi spokojna 😵 http://www.strollersdirect.com/Maclaren-Spitfir...

bambola
19. aug 2011

@lodgermaniacka @ellysa @almita baby ja z vas umrem 😀 😀 😀

frlka
20. aug 2011

@rush ahoj, kde si kupovala? to je quest?

rush
20. aug 2011

@frlka to je nieco medzi quest a xt...nieco ma aj z toho aj z toho nie je zaradeny ani medzi jeden typ... da sa dat do uplne lahu ale je mensi typ ako xt. ja som kupovala v pre deti mali na neho akciu aj s fusakom...tak som sa ulakomila 🙂 ...ale aj pan v pienstanoch vie zohnat ale najlepsie asi kebyze viete cez niekoho z uk lebo u nas su tie ceny dost prehnane...

mici111
20. aug 2011

@rush ten je super 🙂 o takom som nepocula este...