Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ciernavila
12. jan 2012

@mirka285 dik, tak uz nebudem kukat inde, mas pravdu, ja uz moc spekulujem okolo toho, uz som sa stala zavisla na kukani stranok, pomaly viem naspamat kory ma ake rozmery a cim dlhsie na to pozeram tym menej sa mi kazdy paci lebo na kazdom najdem daku chybu. Ale jedno je iste, ze tento aj tak vedie, a uz pochybujem ze by som nasla lepsi, to je len moja uchylka to furt skumat a hladat

adelkav
12. jan 2012

@ciernavila Já taky spekulovala nad golfkama, dokonce jsem si vedla xls tabulku 🙂 Nakonec jsem se rozhodla pro PP Pliko a objednala je a naštěstí je neměli, tak jsem využila slevy v babyparku a objednala XT a jsem maximálně spokojená. Je to "teprve" náš třetí kočárek, ale splňují vše co potřebuji. Já tento kočárek určitě doporučuju🙂

ciernavila
12. jan 2012

@adelkav haha hovoris mi z duse, ver mi ze som mala vcera na male a fakt som nad tou tabulkou uvazovala! Ja som si totiz vyrobila tabulku aj do porodnice, bola super obcas ju nazdielam ak daka kamoska otehotnie 🙂
Akurat ma stve ze tie zlavy na XT asi tak skoro nebudu.

kris222
12. jan 2012

ahojte kocky.. celu tuto diskusiu mam precitanu, ale ako spravnej zene nerozhodnej mi neda, aby som sa vas nepopytala o radu.. (hoci asi viem, co mi odpoviete) 😀

mam 4 m chlapceka a od leta - cize cca od jeho 9-teho mesiaca by som ho chcela supnut do golfiek..
pre upresnenie - v snehu a fujavici s malym von nepojdem, do lesa tiez nie 😉

vaham medzi xt a questom.. quest je v hre preto, lebo sa mi nepacia farby xt-ciek a paci sa mi yellow submarine.. do toho som sa zamilovala, ked som ho raz nazivo videla v lete ako tehula a 2 mesiace som zistovala a hladala, co to bolo za kocik 🙂
takze otazka znie: xt alebo quest yellow submarine??

a este sa mi velmi paci ta limitka z jednej starej kolekcie - spitfire, ale ten neviem zohnat nikde a neviem vlastne ani ktory maclaren to je.. 😕 ten keby som niekde nasla, je tiez v hre 🙂 (nemate tip?)

pre dievca by som nemala problem najst, ale pre chlapca sa mi zda vyber obmedzenejsi.. 😒

a to sa mi neskutocne este paci jeden kocik, ze cosatto swift lite, ale ten nikto nepozna, tak by som sa ho bala kupit len tak..

vopred dakujem za nazory 🙂

bambola
12. jan 2012

@kris222 spravne hadas, baby poradia XT 😉 ja pouzivam ale quest ako jediny kocik uz od tusim 8.mesiaca 🙂 a aj po snehu 🙂
a ak mam dobre info tak spitfire je nieco medzi XT a questom ale nikdy som to nazivo nevidela.

kris222
12. jan 2012

@bambola ano, presne si ma odhadla... dakujem! 🙂
a presne od teba som cakala aspon nejaku pozitivnu odpoved v prospech questa 😀 😉

ciernavila
12. jan 2012

@kris222 aj mne sa dizajn paci voiac na queste, ale ja chcem uplny lah a radsej o 2 cm sirsi nech ma maly vacsie pohodlie. Ja som kvoli tomu zamietla aj Cybex lebo mal len 30 do sirky.

almita
12. jan 2012

@kris222ak ho chces pouzivat dennodenne pre 9-mesacne by som kupila urcite XT.quest ma kratku striesku,nejde do lahu a to polohovanie noziciek je take slabe.Je to len latka,nam z toho vecne trcali nozky.Ja stale tvrdim,ze je to take ani ani,pritom ho mam doma a neviem sa ho vzdat 😅 ,ale poznam vela mamin,co si s questom uplne vystacili,vid @bambola,ktoru obdivujem,aj ja by som to tak chcela,len mi to nejde 😀
v pripade,ze ho chces pouzivat v kombinacii s druhym kocikom,ktory splna vsetky kriteria pre pohodlny spanok,kup si quest.Mne sa s nim lepsie jazdi ako s XT,je celkovo sikovnejsi. 😉

kris222
12. jan 2012

@ciernavila @almita dakujem 🙂
ja si myslim, ze 2 cm snad tolko neurobia 😕
ale ano, chcela by som ho mat ako hlavny kocik, lebo momentalne pouzivane peg perego chcem dat mame na barak.. tiez sa mi viac pozdava xt vo vsetkych smeroch, az na dizajn ☹

alebo potom uz len ten spitfire.. len ten ako hladam, tak hladam...nikde nic 😢

kris222
12. jan 2012

keby aspon tie podlozky mali trochu originalne, ale teda neohurili ma nimi...ziadne jasne farby ako pre deti 🙄

zajo79
12. jan 2012

@kris222 ja ho mam, spitfire, aj v albume...este neake fotky tam dam... ten je starsieho syna.. je fajn, ale este chcem xt - kvoli streche na leto

almita
12. jan 2012

@kris222 ak ho chces ako hlavny,tak urcite XT.quest je krajsi,ale XT funkcnejsi a pohodlnejsi pre dieta.pre mna je to pohodlie malej najdolezitejsie,preto mam oba 😀 😀 😀 a uz 2 tyzdne rozmyslam,ktory si mam nechat ako druhy kocik...hlavne,ze tu mudrujem 😝

almita
12. jan 2012

@kris222 no tie su uplne bez napadu,take komunisticke 😀 moja sa mi,ale paci. 😎

kris222
12. jan 2012

@zajo79 jeeeeeej, ty si poklad! 🙂 dakujem.. a nestacilo by ti tu slnecnu striesku na neho dokupit? a kde si ho kupovala? uz asi davno, ze? resp. nechces sa ho zbavit, ked ides to xt-cko kupit?? 😀 😝

kris222
12. jan 2012

@almita 😀
a ktoru mas ty? 😕

kris222
12. jan 2012

@almita a ktore mas farby kocikov?

zajo79
12. jan 2012

@kris222 ja som ho kupila rocny, od jednej kocky tu na inzerate.. . muz mi pilil usi, on chce letecky kocik, on chce letecky kocik... ale jedna baba ho tu este mala a uvazovala ze preda... mne islo o ten potah... su to kvalitne kociky, to vydrzi niekolko deti 😉

cize ja myslim, ze mm ho nepreda a bude v nom vozit este aj svojich vnukov

😀

tu clonu nekupis, lebo to je prisite k strieske. mam sice este ale dve clony take co sa davaju na kocik na striesku, ale to nieje ono...mne sa lubi xtcko aj s tou strieskou..

zajo79
12. jan 2012

@kris222 teraz ma byt xt cko aj hnede, neake biele... predavaju modre, cervene, lososovo cervene pre babu, potom take dievcenske - cervene s bielymi gulickami...

mala som aj quest, je super.. ale ako doplnok k xt urcite..

kris222
12. jan 2012

@zajo79 nevies nahodou, ktora baba ho tu chcela predat, ze? 🙂
chapem, aj mojmu chlapovi by sa letecky pacil 🙂
a clonu som myslela tu pridavnu http://blogs.babble.com/family-style/2011/05/23...

ktore xt si chces kupit? nebudu nejake dobre novinky 2012??

kris222
12. jan 2012

@zajo79 mne by sa pacilo take nejake origos.. ja ruzovu nemusim, ale pre dievca by som kupila tu juicy .. 🙂 ale teda pre chalanov robia take fadne tie xt-cka.. a bielu ja teda mooooozem, ale nekupim, lebo veru total neprakticka ☹ to by ma chlap zadrhol a ja by som si hlavu buchala po chvili 😉

almita
12. jan 2012

@zajo79 to cervene s tymi gulickami je quest.Existuje take aj XT?Inak ja mam preto stale oba,lebo moj muz mi povedal,ze nech sa mu neopovazim predat quest. 😀 Ja si chcem zasa nechat XT,tak teraz neviem co spravit.Ani z voza,ani na voz....Este mame brio,to je teraz nasa jednotka 😉

kris222
12. jan 2012

@almita nie, to je len quest ten cerveny s bodkami.. a ktore mas ty modely doma?

almita
12. jan 2012

@kris222 XT-cierne a quest taky ako ma @bambola v albume 😉 podlozku mam fialovu a z druhej strany kvetinovu,ta sa im fakt podarila.nemozem najst na nu ziaden link,ked najdem,poslem 😉

zajo79
12. jan 2012

Ten bodkovy nieje limitka medzi questom a xt? No nebudem sa hadat, pisem uz z mobilu a k pc nazad sa mi nechce

Ja predavam brio, ze kupim este bee+..

almita
12. jan 2012

@zajo79 cerveny bodkovy je urcite quest 🙂 🙂 preco predavas brio?

zajo79
12. jan 2012

@almita co ja viem?? Uz som sa vytesila z neho, cas dozrel na xt a aj bee plus- len musim zistit co kolecka ci su ok... Ale ak budem spokojna s xt, tak uz by som ani nic nemusela kupovat. 😀 ze uz posledny kupim....to si vzdy poviem a vymyslam aj tak

bambola
13. jan 2012

@kris222 no aby sme sa chapali 🙂 ak mas kupit quest len kvoli tomu, ze je dizajnovo krajsi tak urcite kup XT 😉
lebo ak hladas vec na XT tak na queste ti budu chybat. pre napriklad ta strieska az tak neva, mame slnecnik a mala s nim nemyka tak je to ok 🙂 viem, ze je to vec naviac a tak ale proste ja som pozerala ine parametre. potrebovala som mensi kocik kvoli tomu, ze stale cestujeme do BB a mame fiestu. tam sa mi quest presne zmesti 🙂
polohovanie noziciek mi nevadi, ze je len latka lebo ked bola maťa mala tak to stacilo a teraz uz ma nohy tak ci tak dole 🙂 v kociku nespava ale ked sme nahodou v case spanku von pospi tam aj tri hodiny (co je raz tak dlhsie ako v posteli 😉 )
ale teda si myslim podla toho co pises, ze by si radsej XT 😉

ciernavila
13. jan 2012

tak ja si XT vyberem v modrej, v nasom meste som videla Maclaren len raz a to cierny. Mne sa ta modra paci a ked tam dam peknu podlozku hned to inak vynikne.

veve39
13. jan 2012

kocky kde kupujete orig. podlozky na Maclaren ?
je niekde dobry vyber ? mne sa zdaju (aspon co vidim na nete) take fadne, dizajnovo, farebne nic moc...
mate referencie na niektore predajkyne, ktore ich siju ?
citala som ze konvalinka, je aj niekto iny s kym mate dobru skusenost ?

ciernavila
13. jan 2012

@veve39 pekne sije: mimibazar.cz/marinah a este Šárka V. (opice) ID 3720. - tiez mimibazar. Ale cesky mimibazar.U tej si idem ja objednavat. Mne sa pacia take zvieratkove, autickove... tie origos su fakt nudne.