Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

tanija133
7. júl 2012

@tamichloe ak by sme sa tu zisli viacere, pridala by som sa s jednou podlozkou....

tamichloe
7. júl 2012

@tanija133 a kolko nas musi byť.......je to des,už len to poštovne......len kto by to objednal,ja nemam s tým skusenosti...kolko by nas vyšlo postovne??

tanija133
7. júl 2012

@tamichloe z pramword je postovne 30 E....tak si vyrataj ,aby si nam to oplatilo....aspon 3, 4 baby keby sa dalo....uz sme to tu raz riesili ale nakoniec to nevyslo....2 su malo...a tiez nemam taku kartu aby som to objednala...

tamichloe
7. júl 2012

@tanija133 a podložka kolko?

tanija133
7. júl 2012

@tamichloe 10 E....

tamichloe
7. júl 2012

@tanija133 prave som to pozerala...to je rozdiel!!!!necelych 10€...a kolko to trva kym pride na SK?

tanija133
7. júl 2012

@tamichloe tyzden

tamichloe
7. júl 2012

@tanija133 to je super ja reku 6-8t

tamichloe
7. júl 2012

@tanija133 aj kočik ti tak rychlo prišiel??

tanija133
7. júl 2012

@tamichloe ano....

ka3na
8. júl 2012

ahojte baby. ja som asi blba, ale ako rozoberiem popruhy aby som ich mohla prevliect cez podlozku? 😀

@tanija133 @tamichloe ak budete objednavat, rada sa pridam... mala som nieco vyhliadnute na ebay, ale tam cena vybehla moc vysoko.

boska79
8. júl 2012

@ka3na zozadu ako je sedacka prevliect cez tie otvory

bambola
8. júl 2012

@ka3na netreba odzadu 🙂
kuk sem, posledne tri fotky 😉
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/bambola/albu...

ka3na
8. júl 2012

@bambola no na toto by som nikdy neprisla! uz som tu nadavala, ze na ktoru onu vyrabaju podlozky ked sa tam nedaju nasadit! 😀 dakujem velmi pekne 🙂

tanija133
8. júl 2012

@ka3na Ahoj, a nechcela by si to ty zobrat do ruk a objednat, ak mas kartu cez ktoru sa to da zaplatit? lebo ja ani timichloe ju nemame.....Samozrejme by sme ti najprv previedli peniaze na ucet aj s postovnym....este keby sa jedna pridala, bolo by to super..keby sme boli 4 a rozdelili si postovne 30 E....Ja jednu podlozku mam, ale chcela by osm este jednu pre zmenu....

ka3na
8. júl 2012

@tanija133 no jasne. ja s tym nemam problem. a objedname to z pramworld?

tanija133
8. júl 2012

@ka3na na jasne cez pramword, na tej americkej je taky slabsi vyber.... Uvidme co povie na to @timichloe...a skusim sa spytat este jednej kamaratky, ci by nechcela......

peliroja
8. júl 2012

@tanija133 hm, akurat pozeram tie podlozky, veru mozno by som si tiez vybrala, ak by ste sli do toho 🙂

vavrenka
8. júl 2012

kocky, plis, poradte mi, pozerala som maclareny,a el som z toho zamtena, chcela by som pre svoju rocnu slecnu lahky, sikovny kocik halvne na premiestnovanie do mhd a tak, ktory typ z nich je taky sikovny? mame doma hartan, suepr kocik, ael taaazkyyy, a ja denne zdolavam schody a mala pribera, takze uz nevladzem,t ak hladam nejaku lahku sikovnu alternativu. dakujem za kaozdu odpoved..

tanija133
8. júl 2012

@tamichloe
@ka3na
@kafoditka
@peliroja baby super , tak uz sme 5, aj so mnou na objednavku podloziek z Pramworld.... ka3na ak to este plati, tak by sa toho podujala.... navrhujem, aby sme jej poslali na ucet peniazky, za podlozky a aj postovne.... 1 podlozka vychadza zaokruhlene 10 E a postovne pri 5 babach vychadza 6 E...co sa uz da.... 😉 3 sme z BA, 1 z TN, 1 z PD, ja do TN ju mozem potom zobrat, chodim tam casto k rodicom a do PD ju mozeme poslat postou....ja to kludne poslem..... Tak sa ozvite baby, ci to teda plati a @ka3 na, posli nam potom cislo uctu.... 😉

tanija133
8. júl 2012

@vavrenka ja navrhujem Maclaren Quest, XT by uz bolo zbytocne velke, ked mas este Hartana....Questik je maly ,lahky a skladny....Este mensi je Triumph, ale ten uz nema podlozene tie nozicky,ten by som isto nekupovala....Quest je Super, tiez sa na jesen nan chystam.... 😉

tamichloe
8. júl 2012

@tanija133 ok ja suhlasim,podložku stale chcem,no najlepšie by bolo z pramworld.......baby už sa teším....vobec mi neukazuje upozornenia,že mi niekto piše

tanija133
8. júl 2012

@tamichloe nechapem preco sa ti neukazuje..Super,ze sa pridas...tak pockame na na ostatne baby....a hlavne na @ka3na a vyber si ktoru chces, ja uz mam vybrate.... 😉 chcem tu citronikovu, ta zlta do mi pojde do cierneho XT a potom na jesen aj do Beatles....

vavrenka
8. júl 2012

@tanija133 dakujem 😉 a este pre orientaciu- ten cath kidstone a lulu je v com iny?

tanija133
8. júl 2012

@vavrenka oba su Questy, poloha do pololahu, polohovanie noziciek, nemaju predlzenu striesku...Neviem nejake specialne ine rozdiely.....

tamichloe
8. júl 2012

@tanija133ja neviem z tychto dvoch,čo sa najviac chodi do modreho maclarenu,no najradšej ta s tou ružovou,čo myslite?

vavrenka
8. júl 2012

@tanija133 a ten quest ma predlzenu striesku?

damiani
8. júl 2012

predlzenu striesku ma denim 2012

tanija133
8. júl 2012

@vavrenka tak tak, nema ,ani lulu ani cath.... iba quest denim 2012 ma....alebo potom vsetky XT, alebo XLR maju, je to super vec...ja som koli tomu kupila XT.....