Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

mici111
4. aug 2011

@lodgermaniacka noo, malinova..uz sa jedna kocka pytala..pre chalana eee 😀 😀 😀 jedine pre babu.. nebodaj by si ho chcela? co ides teraz teda kupovat? a vlastne teraz nemas doma nic, ze? 😲 ako sa budete vozit?

lodgermaniacka
4. aug 2011

@mici111 sestra ma 3 tak si požičiam a síčko odovzdavam až v pondelok alebo v stredu 😉 a chcem XT, pre mna je dôležite aby sa maly vyspinkal aj ta dlha strieška, ale keby si mala uni tak by som aj quest vyskušala 😎 a ešte jeden do zimy 😉

barbora87
4. aug 2011

@mici111 hihiii no ja uz som bola chvilu pred objednanim techno xlr a potom som si povedala ze radsej si ho najprv okuknem lebo stoji dost....no a spontanne som kupila quinny zapp xtra lebo som surne potrebovala nieco male skladne do auta...a v pondelok som okukla techno a som rada ze som sa rozhodla pre zappa teraz...a do coho teraz pojdes?

lodgermaniacka
4. aug 2011

@barbora87 nie je ti zapp nizky? aj mne sa pači, trošku nad nim uvažujem, a nehrkoce moc?

barbora87
4. aug 2011

@lodgermaniacka vies co mohol by byt vyssi ale v pohode ja ho nemam ako jediny hlavny kocik takze tak...no co sa tyka hrkotania tak to predne koliesko trochu...ale super sa s nim jazdi maxik tam ma dost miesta a ty uz nemas beecko?

lodgermaniacka
4. aug 2011

@barbora87 Nie, predvčerom som mala ešte 5 kočíkov, dnes už nič 😎 ty maš ešte bee? čo maš?

mici111
4. aug 2011

@barbora87 teraz asi neriesim nic..chvilu 😀 mam bee a pliko mini..to na dovo zatial staci..potom uvidim, ci som skoncila alebo budem este vymyslat..
@lodgermaniacka inak zappa xtra mala @ellysa skusala som s nim ist..strach a hruuuza, strasna hrkalka..podla mna, idealny do nakupnych centier a tak, na bezne bratislavske chodniky rozhodne nie..

lodgermaniacka
4. aug 2011

@mici111 škoda, že si ho nemam ako vyskušať 😒

barbora87
4. aug 2011

@lodgermaniacka haha ty si dobra 🙂)) a teraz co?

barbora87
4. aug 2011

@mici111 jaj tak to ale len zatial staci 🙂)) no tAk asi fakt zalezi kde s nim jazdis...my ho budeme len na nakup vyuzivat takze nam staci

frlka
5. aug 2011

@lodgermaniacka dakujem, velmi si mi pomohla. Lebo predajca mi nevedel na 100% povedat, ci je v XLR ta podlozka v kociku (nemyslim novorod. vankusik okolo hlavicky). Tak vdaka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

frlka
5. aug 2011

vie mi niekto prosim povedat, ci sa da este zohnat tato farba XLR? Skusam, ale zatial nic ☹ Tento sa mi najviac paci, ...ale vraj nie je v kolekcii 2011. Potom mi uz ostava len black/champagne. Uz len ten je potom neutral. farby pre chlapca/dievca 😉

barbora87
5. aug 2011

@frlka jeee ten vyzera fajn!a ides teda do neho?ja zatial nie este pockam

frlka
5. aug 2011

@barbora87 ano, skusim. Ale totu farbu asi nezozeniem. ☹ Tak bude cierno hnedy. Pisala som ti IP, ze dobra cena... 😀 Tak cez nu kupim.

ellysa
5. aug 2011

ahojte po dovolenke,môžem mac len odporučiť, zvládol, hrad, pole, štrk, piesok, moju dcéru s brumíkom, a aj môjho muža, najprv ho chcel predať, ale teraz mi povedal že si ho nedá, že to jemu vyhovuje najviac z tých, čo sme mali, tak sa tešííííííííím, že nemusí z domu, navyše v kufri ho ani nevidno 😀 ja mám všetkých 10 hore

lodgermaniacka
5. aug 2011

čaute maniačky..ja neviem čo robiť, jedine viem že chcem maclaren, ale aky..

XLR je hovado, ale ma komplet vybavu, XT je presne čo potrebujem, ale na doplnkoch čo ma XLR ma vyjde drahšie, a quest limitka-namornik, alebo tato
http://4little.de/produkte/marken/maclaren/macl...

neviem či už to nie je hrkalka s malymi kolieskami..

dik za každu radu

zajo79
5. aug 2011

@ellysa aj mm bol s nin spokojny a presne, zvladol vsetok teren

henrieta76
5. aug 2011

@lodgermaniacka podla mna xlr nie je hovado,je skoro take iste ako plico,mala som ich vedla seba,ma len vyssie rukovat.a ja som s nim maximalne spokojna.mne na maclarene vadi jedine maly a pristupovo zly kosik inak je najlepsi co som doteraz mala.

lodgermaniacka
5. aug 2011

@henrieta76 diky moc 🙂 a maš ho pre 2r dcerku? v akej farbe? ja som priklonena k hnedo-modremu

kvetinqa
5. aug 2011

@lodgermaniacka mne sa naopak xlr zda byt hovado. Ja mam Jane, sportak velkostou sedi na xlr, takze som hladala nieco mensie, mam quest a je perfektny. Lahucky, obratny, cize ja som jednoznacne za namornika.

kvetinqa
5. aug 2011

@frlka tu farbu uz nezozenies, kamoska ho zhanala aj v zahranici a nic.

lodgermaniacka
5. aug 2011

@kvetinqa no super 😎 moja sestra ma XLR budem si ho musieť asi požičať, ja ten golfač nechcem ako jediny kočík, na zimu kupim trojkolku, ale chcem aby sa mi v nom maly vpohode vyspinkal, ked budem v nakup.centre a vybehnem von na ihrisko, alebo prechadzku aby sa vopchal aj s fusakom a na dovolenky do lietadla..nech ma aj striešku dlhu, čo docielim len XT a XLRkom

lodgermaniacka
5. aug 2011

a s tym košíkom to je pravda, ked je kočík v lahu tak sa da v nom povrtať len zboku aj to len tak tak..ale na to ako pôsobí malo, zmestí sa tam dosť vecí

lodgermaniacka
5. aug 2011

ja chcem už len 2 poriadne kočíky a koniec! fakt ma to už nebavi.. 😒

kvetinqa
5. aug 2011

@lodgermaniacka tak to by som potom brala xlr. Ja som chcela quest len napr. do lietadla alebo ked potrebujem vybehnut do mesta atd. Da sa polohovat, cize maly mi tam aj spi, ale na zimu a este s fusakom si to neviem celkom predstavit..

kvetinqa
5. aug 2011
lodgermaniacka
5. aug 2011

@kvetinqa podla mna je XT zlata stredna cesta, je užšie, menšie, lahšie, ma lah aj dlhu strechu aj rovnako velke kolesa ako xlr, len xlr ma navše obojstrannu podložku a nanožnik, ale XT sa mi dizajnovo pači viac..mna porazi z tých kočíkov
je pekna ta modra farba? čierne som mala, bolo krasne, neviem či zase čierne, alebo modre..
http://www.maclaren.sk/?en_techno-xt,23

lodgermaniacka
5. aug 2011

no a ešte sa mi musi do neho hodiť lodger bunker denim 😝 do namornickeho questu by išiel, do modreho xt tiež? a do hnedo-modreho XLR?

kvetinqa
5. aug 2011

@lodgermaniacka urcite sa tam hodi. mne sa strasne paci hnedo-modry xlr. ja mam klasiku cerveno-cierny a lodger mam tyrkysovy 😀 ale ja ho v zime pouzivat nebudem

henrieta76
5. aug 2011

@lodgermaniacka ano mam ho pre 2 rocnu,potrebovala som pohodlny na spanie a to xlr rozhodne je.a mam tu modro hnedu. 🙂