Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

lucikan
7. nov 2011

@sakura77 nakoniec som aj tak neodolala a kupila aj origo fusak do maclarenu 😅 Jednak sa mi nechce prekladat fusak z kociku do kociku a potom ze tu cenu som si povedala...Nakoniec dva fusaky mat doma, to sa uzivi velmi dobre si myslim.

Takze nakoniec to bude quest denim a k tomu kozusinkovy fusak vo farbe "coffee". Som zvedava, ako to bude ladit, nech to uz dojde 🙂 Ak nebude, supnem ho do bazariku 😉
Tu som objednavala a takt ceny super, aj za ten quest denim samotny: http://www.pramworld.co.uk/ Postovne na SVK je 25 libier, co sa stale krasne oplati.

sakura77
7. nov 2011

@lucikan 😅 a sak co budes...a posielaju na sk v pohode?a coby ti neladil,ved len strecha ti bude trcat 😉 🙂

lajla
7. nov 2011

@ellysa moc diky se potom zeptam🙂 jen si nejsem moc jista..je tam ten vzorek, ale uvidime🙂

lajla
7. nov 2011

@lucikan dva urcite🙂 ja prave uvazuju o tretim..dneska jsem objednala xt z babyparku..se slevou vysel na 6700kc necelych...fusak tam maji taky..ale ja prave nevim jestli maclaren nebo lodger..ten de luxe kozesinkovy coffee je nadherny..na kolik vysel? hodit se bude neboj...jen @ellysa mi psala, ze je tak max do dvou let..coz se mi moc nelibi..mala je dlouha a uz ted v roce ma quinny fusak kratky☹ nebo spise uplne uplne akorat..tak si myslim, ze lodger asi bude lepsi..

lajla
7. nov 2011

@ellysa prosim az budes mit cas mohla bys mi prece jen ten maclaren pomerit? mas deluxe coffee ze? kdyby byl cca o deset cm delsi nez quinny tak budu mit dilema🙂

lucikan
7. nov 2011

@sakura77 ano, posielaju na SVK uplne v pohode. Nenaskoci ti k cene postovne, ale komentar, ze ohladom ceny postovneho ta budu kontaktovat. Vcera vecer som objednala a uz dnes som mala mail ohladom toho postovneho. Povodne som registrovala akoze sestru s anglickou adresou, ze ona mi to potom preposle, lebo som sa nevedela dopatrat info o tom, kde shipuju (nikde to tam potvory nemaju), ale nakonice ked sa finalizuje objednavka, da sa uviest ina adresa, kam to poslat.

lucikan
7. nov 2011

@lajla ten kozusinovy coffee tam stal 55 libier. 🙂

lajla
7. nov 2011

@lucikan jj kdyz kupujes i kocarek tak se to asi vyplati..ale mi to vyslo i s postovnym na nejakych 2400kc coz se mi nevyplati...na babyparku stoji 2190kc ted sleva 15% a postovne 150kc kdyz jsem to neobjednala i s kocarkem...

bambulka0406
9. nov 2011

ahojte, uvazujem nad kupou XT, mame doma casualplay s4, chcela by som este jeden kocik, lahky a hlavne skladny. S4 chceme po zime predat, takze by sme mali uz len xt. navyse chcem kocik, ktory vydrzi do tych troch rokov, dalsi uz kupovat neplanujeme. myslite ze xt je to prave? premyslam uz dlho, na okoli ho nikde nemaju, do BA sa mi kvoli tomu nechce. uvazujem ci ho objednat bez toho aby som ho videla 😖

briketa
9. nov 2011

@lajla medzi XT a XLR by moja volba bola XLR. Dennodenne chodenie po schodoch, skladanie, vsetko zvladne. Je budovany ako tank. Ja som po zlozenom Queste presla zadnym kolesom autom - velkym SUV a nic sa mu nestalo ;)
Quest mam uz sest rokov (ten mam do lietadla) XLR a Twin Techno pouzivam denne stale. Do auta, z auta, po ceste, v terene, Ja s tym chodim tak, ze na jednej strane je moj osem mesacny a na druhej sestrocny, ktory ma na kolenach dvojrocnu a tak akoze jazdime Formulu 1. My robime s detmi vela blbin mame to "v rodine" 😀 a tie kociky naozaj vydrzia vsetko.
Ja kociky nesetrim, mam ich na riadne pouzivanie.

mirkson
9. nov 2011

maclaren techno - jenom nejlepsi zkusenosti, moooc doporucuji. Hlavne pro vyssi maminky ( a tatinky )
http://www.amazon.com/Maclaren-Techno-Stroller-...
Ale ostatni maclareny se mi nelibi ( jelikoz maji mensi kolecka, vhodnejsi pro mensi maminky )

mirkson
9. nov 2011

@briketa kde v USA bydlis?

briketa
9. nov 2011

@mirkson v Kalifornii, Santa Barbara. A Ty?

mirkson
9. nov 2011

ja taky, Orange County, Mission Viejo. To jsme skoro sousedky

mirka285
9. nov 2011

@bambulka0406 urcite budes s xt spokojna a iny kocik uz nebudes potrebovat 😉 mam vyskusanych viac golfacov a xt jediny zvlada akykolvek(aj horsi) teren bez toho aby som mala pocit,ze sa rozpadne..

ellysa
9. nov 2011

@bambulka0406 určite, pre mňa tiež naj kočík, čo som mala 🙂

zebricka23
9. nov 2011

juuuuuuuuuuuuj,hned by som sa k vam pridala...rozmyslam ci objednat ci neobjednat xt.......
mam bugaboo cameleon...xt som chcela az na leto.....ale dovtedy asi nevydrzim...tak uvidim ... 🙂

barbora87
9. nov 2011

@zebricka23 objednaaaaaj!!!! 🙂))

ellysa
9. nov 2011

@barbora87 a ty si spokojná, lebo si pamätám, že si ho nechcela na začiatku 🙂

barbora87
9. nov 2011

@ellysa jooooo veru nechcela lebo vyzorovo to zase neni az taky kraaasny kocik ale mam cierne xt a fakt parada!maxik tam je spokojny ma tam miesto a este som dokupila madlo a pohoda....

mici111
9. nov 2011

@barbora87 takze si spokojna? lebo mne si tiez pisala, ze nie si rozhodnuta, ci ho chces..ja som sa furt nerozhodla 😀 😀 😀

lodgermaniacka
9. nov 2011

@mirka285
@ellysa
@barbora87 baby, to som rada že ste take spokojne, lebo najprv ste mi neverili 😀 😉 aj pre mna je xt najlepší kočik 😵 a dizajnovo sa mi pači

lajla
9. nov 2011

@briketa moc dekuji za zpravicku..no mi dneska prisel XT a tak uz je asi pozde 🙂 ja si rikala, ze vyzkousim..uvidim a podle toho dale..urcite to neni muj posledni kocarek🙂 ale jede se s nim fakt dobre🙂 trochu sice drnca na kostkach, ale ktery ne ze? hned parkrat zavrzal..divne..ale koupila jsem ten WD40 postrikala a krasa..jede nadherne..do kopce lahoda..kolikrat jsem s jinym kocarkem nemohla popadnout dech a ted uplna pohoda...vis ja ho brala i z toho duvodu, ze je o kilo lehci..sice kilo neni nic moc ale vsechno se pocita..ted mi pribyde jeste taska na kocarek a zase bude tezsi...
@zebricka23 urcite a nevahej..na babyparku vyjde ted nej..s kuponem 15% z maminky, do 13 listopadu a nebo 10% sleva do konce na ondalku...
hezky mi tam pasuje i quinny fusak..taky cerveny..ale pohoda🙂
jen jsem zkousela odepnout tu strisku na clonu a docela se mi to trochu vracelo....tak nevim jetli to nebylo tim, ze jsem ty dve kapsicky mel uplne plne a tezke..zatim nemam tasku na kocarek..holky jakou mate? nejakou malou prosim.-)
jinak hodne spatne mi slo odaretovani prednich kol, ale to si myslim,ze je vec cviku...
celkove jsem moc spokojena, prozatim trochu neohrabana..ale to se podda..jo a pak se mi zda, ze kocarek nema uplny sed..nezda se mi to?????

zebricka23
9. nov 2011

@lajla lenze ja som z SK...a to tu nemam take kupony....ja ked tak asi z anglicka....tam vychadza super cena 🙂

lajla
9. nov 2011

@zebricka23 ja si myslim, ze to vubec nevadi..staci napsat heslo do kolonky klidne napisu...ja nevim kolik stoji v anglii..ale kocarek bych si koupila vzdycky jen tady kvuli zaruky, ale asi jsem jen straspytl🙂 vysel me na 6600kc

ellysa
9. nov 2011

@lajla hej to odaretovanie ide strašne ťažko, mne ale prišiel už odaretovaný a odvtedy som s tým nehýbala, strieška keď zaťažíš tie kapsičky sa vracia, to je jasné, treba tašku, ja nosím kabelku, takže neporadím 😅

lajla
9. nov 2011

@ellysa mi taky prisel odareto, ale vis musela jsem to zkusit🙂 a skripla jsem si prsty..mela jsem strach ze to zlomim..ale nastesti se nestalo...
hm tak to jsem si myslela s tou striskou..budu to muset lehceji zatizit🙂 ja prave moc kabelku nechci jedine dat na rukojet..me ze vseho co mam boli zada..takze radeji vsechno na kocerek..uvazuju ze si necham usit nebo koupim primo ten maclaren kapsar...nebo i jj cole ma hezke kapsare cca 300kc ktere se daji pripevnit na konstrukci

lajla
9. nov 2011

@ellysa jinak barvicka krasna..moc diky🙂 jeste prosim ohledne toho fusaku co mas...lodgera...neni na ten kocarek hodne dlouhy? jestli moc neprecuhuje..nebo mozna vice stahnout, ze se zkrati?

adelkav
9. nov 2011

@lajla Ahoj, já si objednala to XT-éčko a docela mě vypekla PPL, měli ho přivézt dnes a bohužel nepřijeli a já tady nebudu mít manžela aby mi pomohl ho přebrat a vynést nahoru do bytu. Prosím pěkně v jakém stavu ho z Babyparku posílají? Složený v malé krabici nebo nějak jinak? Myslíš, že zvládnu s prckem v Manduce donést ten kočár do třetího patra? Ráno budu volat pánovi z PPL, tak bych mu nerada řekla ať to doveze a pak s tím stála na chodníku a řešila jako ho dostat do bytu🙂

lajla
9. nov 2011

@barbora87 prosiiim a jak jsi spokojena s tim madlem? pry neni moc dobre a sjizdi...