Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

bastika
27. mar 2014

@tanija133 v bazari som nic nenašla len pre kocky no uvidíme vraj 4 roky stojí zabaleny ked dôjde hodím foto a skúsenosť. No ja som starý bazarovy vymetac áni neviem co som deťom kúpila nove 😲 postielku a vanicku asi len 😀

tanija133
27. mar 2014

@bastika no som zvedava, daj potom vediet, hadam bude ok, a z akeho bazarika?

bastika
27. mar 2014

@tanija133 ok z českého sbazar 😉

bastika
28. mar 2014

@tanija133 tak kočík mi dorazil samotny golfac je krásny akoby sa s ním ani nejazdilo hodím foto 😀 len ma pani nastvala kedze madlo ma jednu packu zlomenu takze je nepouzitelne poslala mi karovanu vlozku do kocika gesslein ktorá mi tam akosi nesedi ma suché zipsy a Nitry ktoré nemám kam pripevnit 😀 okrem toho mi došla akási umela hmota vyzera to ako dierkovany umelohmotny čierny podnos o rozmeroch 30 x 20 cm odhadom a akúsi umelohmotnu skrutku a neviem načo to je 😀 vie niekto poradit? Dikes

tanija133
28. mar 2014

@bastika tak super, ze kocik je v dobrom stave , az na to madlo... nove madlo len tak lahko nezozenies....ta podlozka neviem, predaj a kup nejaku maclarenovu....alebo si daj usit ... A ta umela hmota , netusim, ved sa spytaj jej, ze co to? Daj potom foto

tanija133
28. mar 2014

@bastika a kolko ta vysiel?

bastika
28. mar 2014

@tanija133 110€ komplet keby to madlo bolo tak super teraz som trochu nasra... 😀 riziko podnikania našla som manuál žiadna taka umela hmota tam nie je ani srob tak neviem 😀 ale kočík je pekny ked maly zaspi pofotim

tanija133
28. mar 2014

@bastika tak to je prijemna cena 😉 skoda toho madla....mozno to mala v kosiku ako vypodlozenie do tej sietky? len tak a to napadlo? ci? ok pofot potom

bastika
28. mar 2014

@tanija133 tak tu je 😀

tanija133
28. mar 2014

@bastika velmi pekny, tak nech sluzi.... 😉

bastika
28. mar 2014

@tanija133 dakujem ide sa s ním super

balajka
28. mar 2014

ahojte , potrebovala by som vediet, ci na mate niektora skusenosti s tym univerzalnym madlom na kociky, ci to pasuje na maclaren. velmi vas prosim o odpovede, lebo by sme ten kocik chceli, ale my sa bez madla nepohneme ani na krok. dakujem a prosiiim

lencika
30. mar 2014

ako baby macleren je skvely kocik mala som dva a velka spokojnost je sice drahsi ale lahky a taky spratny a hlavne taky krasny 😉

ifkael
31. mar 2014

@lentila.g no ako? testovali ste?

lentila.g
31. mar 2014

@ifkael spokojnosť obrovská...hlavne to ze nestojí v každej jame a dá sa aj jednou rukou manévrovať
Len este ta podložka by sa patrila nech je živší
Zmestí sa mi do kufra ltt ale zaberie minimum miesta hodím tam aj odražadla pre oboch,hračky na piesok a este co to sa pomestí

lentila.g
31. mar 2014

@ifkael kuk môj album tam mam ho na 1.jazde v Bojniciach

bastika
1. apr 2014

@tanija133 ahoj pani mi nakoniec za zlomene madlo poslala na účet 20 EUR takze celkom fajn 😀

tanija133
1. apr 2014

@bastika Poteší 😉 a na co je ten plast?

bastika
1. apr 2014

@tanija133 vraj pod nozicky ked chce spinkat ale pozerala som instruktaz na maclareny a žiaden tam nebol tie nozky sa len vysuvaju dvoma packami a je tam len látka a ten plást je veľký takze určite nie ale nevadi hlavne ze je kočík super a vlastne ma vyšiel 90€ co je fajn. Inak pozerala som a vôbec neviem kam by som dala madlo nie je tam nic o co by sa dalo pripevnit 😀

tanija133
1. apr 2014

@bastika fakt super cena, pod nozsicky to je divne, to bol asi jej nejaky vylepšovák, lebo take tiez nepoznám. madlo sa dava normalne na boku na tie cierne tycky, nejake miesto by tam malo byt.

ifkael
2. apr 2014

Aha 🙂)

lentila.g
3. apr 2014

Naše uni madlo kúpené v hračkárstve Altoys za 6€ a nám stačí a slúži k spokojnosti...

bastika
4. apr 2014

@lentila.g super da sa kúpiť aj cez net? Diky

lentila.g
4. apr 2014

@bastika to neviem

lenkaleg
6. apr 2014

A uz je doma....maclaren bmw silver....vytesujeme sa, maly tam sedi ako prilepeny 🙂)

kacka66
6. apr 2014

@lenkaleg A jak jsi s ním spokojená?Nevadí ti,že nejde úplně do lehu?Já právě řeším jestli koupit BMW nebo Quest..A nemůžu se rozhodnout 🙂 .To bmw jsem na živo ještě neviděla.Můžeš dát prosím foto?

lenkaleg
6. apr 2014

Ja som s ním spokojná aj malý je vyslovene rád. Stále sa chce voziť čo u nás moc nehrozí. Vôbec mi nevadí že nejde až do lahu. Čo som mala mimo xari tá tiež neisla úplne do lahu,resp.malý bol ako vo vajicku,že aj nôžky mal vyvisene. Ja to neriešim,páčil sa mi aj malému,tak som ho zobrala,lebo keby som nad všetkým uvažovala,tak by som nakúpila žiadny
@kacka66

kacka66
6. apr 2014

@lenkaleg Děkuji za info 🙂 Musím ho jít skouknout naživo 🙂

lenkaleg
6. apr 2014

@kacka66 neskôr pošlem foto,nechce mi načítať foto z mobilu

lenkaleg
6. apr 2014

@kacka66 niet začo. Aj my sme ho bolí najprv na živo pozriet a synček nechcel z neho zísť dolu. A niektorý riešia či je dosť veľký a tak ale myslím si,že golface sú hlavne na presun ak vyslovene nie je také dieťa čo je stále v kocari,čo si myslím že takých je málo,lebo deturence radi bezkaju keď už vedia pekne chodiť aj samé. A na ten presun mi úplne stačí,na presun k ihrisku,do obchodov,na dovolenky,do lietadla,autá sa dá super zložiť a je ľahký. A ak sa mu bude chcieť spinkat,tak zaspí!!! Preto neriešim či sa dá dať do uplneho lahu. Od kedy bezkaju tak mi ani raz nezaspal v sportiaku....takze sme s bmw spokojný,štýl,elegancia,užitočnost!!!