Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

lodgermaniacka
30. máj 2011

@bambola ja som mu vtedy nasadila jej madlo len na par minut a skopaval ho, ale myslela som že len nema naladu, on ho proste nechce, zvykol si bez madla 😅

gucci
6. jún 2011

ahoj holky
můžete mi prosím poradit, chci objednat golfáče Maclaren a nevím, jestli Quest nebo Techno XT. Byla jsem je vočíhnout v krámu, ale zaměřila jsem se jen na Quest a ted se mi víc líbí Techno 😀 - to víte, jsem těhotná, tak mi to moc nemyslí 😀 ...tak jestli je Techno o hodně větší než Quest apod.
Jde mi o to, že máme sourozenecký kočárek a k němu bych chtěla koupit kvalitní golfky, ve kterých by to pak ten mladší dojezdil, až starší nebude chtít být v kočáru.
Díííííííííííky

lodgermaniacka
7. jún 2011

baby pozrite na tento maclaren 😨 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ten musime mať! je svetovy, lizatkovy, chlapčensky 😵 😵 😵 😵 bomba 😀
vdaka @eimiky 🙂

lucula73
7. jún 2011

@gucci pár strán dozadu aj mne dievčatá vysvetľovali,ktorý je aký...skús nájjsť..ale mne sa viac páči ten xt.... 😉
Kupovať ho nejjdem nakoniec,ale keby ano,tak ten xt.

anka.
7. jún 2011

@gucci já jsem se taky hodně rozhodovala mezi těmahle dvěma (Quest nebo Techno XT). Už jsem jela koupit techno ale v obchodě jsem se na dlouho zasekla a odjela nakonec s Questem. A jsme s ním hodně spokojení. Techno má některé věci navíc (např. překlápěcí stříšku, polohu do lehu, vysouvací madla), ale u mě nakonec rozhodla váha a velikost při složení (kvůli pohybu po praze, v mhd atd) - techno má o dost větší kolečka a i když byl složený působil celkem monstrózně, taky je těžší. Jinak co se velikosti týče, můžu jen potvrdit, že i do Questu se v pohodě vejde tříletý kluk a rozhodně tam není nijak nacpaný... snad jsem trochu poradila, kdyžtak se klidně ptej...

lodgermaniacka
8. jún 2011

@gucci ja som určite za XT 😉 anka ti to dobre opisala, pri xt nemusiš riešiť slnečne clony, ani slnečniky a dieťatko ma v každej polohe tien, ma dlhu odzipsovatelnu strechu, ked bude dieťa v lahu tak ide až skoro po nožičky, pri queste by si v lete určite niečo na striešku potrebovala a xt ma uplny lah, quest nie, ale to by mne asi až tak nevadilo

gucci
8. jún 2011

@anka. Dííííky moc, no pro mě je dost rozhodující, že jde dát Techno do lehu (předpokládám, že v něm budu občas vozit nesedícího mimouše) a že je odpružený. Já mám ted Teutonii a jsem dost rozmazlená 🙂

gucci
8. jún 2011

@lodgermaniacka jj, je fakt, že kdyby mi zůstala Teutonka sporták, tak vemu Questa, myslím, že by mi stačil, ale když pak prodám sourozenecký, tak Techno užiju určo víc, díky moc

lodgermaniacka
8. jún 2011

@gucci určite je xt najlepšia volba, xlr je už ťažšie a ma rovnake funkcie a xlr ma na streche okienko ktore sa neprekryva latkou a sestra tam ma na každej prechadzke deku alebo plienku lebo malemu peče na hlavu, a podla mna aj väčšie kolieska su na zimu lepšie ako tie menšie na queste 😉 aj krasny nanožnik sa da objednať, nad nim teraz uvažujem 😀 aj podložky su krasne 😵 strašne peniaze stoja moje tuningy 😝

lodgermaniacka
8. jún 2011

@gucci a ešte xt je do 25kg 😉 aj to je super, nerozčapcu sa kolieska ako pri tích do 15kg

gucci
8. jún 2011

@lodgermaniacka jj o XLR jsem ani neuvažovala 😉 , s kolečkama na zimu i s tou nosností máš pravdu 😉
a objednávali jste kočíky u nás nebo v UK či USA?

hermiinka
8. jún 2011

ahojte.planujem kupit tento kocik,teda svagrina mi ho v UK kupi cez ebay si vyberem,ale neviem ktory 😅 prosim o radu.dakujem 😵 😵 😵

bambola
8. jún 2011

@lodgermaniacka neuveris ale presne vcera som na tu farebnu kombinaciu cumela 😵 vyhodil mi ho fejsbuk. ale to je volo, ty budes este kupovat aj mensi?
@gucci no ak to budes pouzivat pre mimco tak isto xt 🙂 ja mam quest ale hlavne kvoli tomu, ze je male a spratne aby som s nim mohla vsade 😀

jaj a inac aj quest je do 25kg, ked pozriete na stranke maclaren sk tak pre US maju parametre vsetky maclareny do 25kg, do 15kg sa udava len v EU kvoli nejakemu zakonu 🙂

bambola
8. jún 2011

@hermiinka podla toho na co , ako casto a pre ake dieta chces pouzivat 😉

hermiinka
8. jún 2011

@bambola tak hlavne na take cesty autom,autobusom,vlakom proste na cestovanie a dieta moje ma uz 1 rok aj 5 mesiacov 😉

bambola
8. jún 2011

@hermiinka tak nie preto, ze ho mam ja😀 ale urcite aj baby z xt-ckom ti potvrdia, ze ti uplne staci quest 🙂 a ja som ho tiez kupovala na to iste na co ho chces ty 🙂 navyse ja si myslim, ze je dost siroky na to aby sa tam vyspalo aj starsie dieta (pokial teda nie je nejaky extrem 😉 ) moja mala ho pouziva uz od cca marca (od 8.mesiaca) a pekne si v nom aj pospi 🙂

hermiinka
8. jún 2011

@bambola ten xt sa mi moc nepaci 😅 a zda sa mi moc velky.takze by mi stacil ten quest?potrebovala som to pocut 😵 dakujem 😉

bambola
8. jún 2011

@hermiinka ty si ako ja 😀 tiez uz som viac-menej rozhodnuta ale potrebujem este niekoho kto by mi to odobril 😀 nie, ale fakt si myslim, ze na toto pouzitie je ok 🙂 hlavne my mame fiestu a perfektne sa tam zmesti aj s dvoma taskami a jedalenskou stolickou 😀 😎

hermiinka
8. jún 2011

@bambola 😀 super,uz len najst nejaky pekny na oko a objednavam 😵

bambola
8. jún 2011

@hermiinka tak to ta caka ta prijemna cast 🙂 v UK maju lepsi vyber. ja som brala z CR, anna&viktorie. tie zo sr stranky ma tiez nezaujali 🙂 aj vyjde lacnejsie?

hermiinka
8. jún 2011

@bambola jasne ze vyjde.jedna baba predava pouizvany len na dovolenky na nase za 60 €,ten sa mi celkom paci.ale uvidim teda pre ktory konkretne sa rozhodnem 🙂

biela
8. jún 2011

ahojte baby,
ja rozmýšľam nad kúpou techno xlr. máme polročné dievčatko a miesto športového by som ju dala radšej do golfáča. chcem sa opýtať na tú opierku chrbta, je to len taká látka, alebo je to také vystužené? máte niektorá xlr?

bambola
8. jún 2011

@hermiinka tak to ano 🙂 ja som v tomto ale debil, ja som chcela novy 😀 ale tak my sme mali prvy kocik pozicany, takze tam som usetrila 😉

hermiinka
8. jún 2011

@bambola keby som predtym nekupovala novy kocik tak by som mclaren tiez chcela novy,ale teraz uz musim setrit 😅

bambola
8. jún 2011

@biela baby snad budu vediet ale ja rozdiel medzi xt a xlr moc nevidim (teda okrem mohutnosti) 😕 opierka je na konstrukcii natiahnuta a vzadu je take umele operadlo

kika9449
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kika9449
8. jún 2011

@biela ahojky,ja mám práve nové xlr a som velmi spokojna.Mam aj XT,ktore predavam,kedze 2 buginy naozaj nepotrebujem 😀 . xlr,je uz luxus najma co sa sirky buginy tyka a operadlo je dostatocne vystuzene,kedze v Anglicku sa pouziva tento kocik od narodenia.Moja mala ma prave 8 mesiacov,mam aj klasicky kocik sportovy Casualplay,ale jednoznacne co sa praktickosti tyka a aj skladnosti do auta je Maclaren xlr spicka.Odporucam.Ziaden sportovy kocik poskladany z nejakej trojkombinacie sa mu nevyrovna 😉

kika9449
8. jún 2011

tak toto je nasa pycha-nase nove vozidlo 😀 .Mam este aj XT,takze ak by mal niekto zaujem,mrknite na link hore

biela
8. jún 2011

@kika9449 presne tento istý chcem, odkiaľ si objednávala? kľudne aj do ip napíš.
a dik baby za postrehy, kľudne mi aj viaceré ešte napíšte, ja už druhý kočík riešim dva týždne, malá mi je ešte vo vaničke, a športový nechcem ani dávať, lebo chcem celú 2-kombináciu predať.

lodgermaniacka
8. jún 2011

@bambola ja by som ho kupila, včera som to aj mala v plane, uživili by sme aj další 😀 len žial nie je polohovatelny, keby bol aspon tak jemne, ale nie je vôbec ☹ tak ho nekupim 😒