Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

lucula73
9. máj 2012

@tanija133 už ho máš?si spokojná?a xt či ktorý? 🙂 a fusion si nechávaš?

boska79
10. máj 2012

@veve39 polohovanie chrbatika je robena vzadu na sedacke- podobne ako ma pegperego, alebo inglesina. maclareny co som mala predtym,tak sa polohovali- sa zdvihli na oboch stranach dole za sedackou take kovove pliesky, oboma rukami naraz, co niekedy sa mi nepodarilo na prvy pokus. teraz to je perfis vyriesene, opierka na nozicky je bezkonkurencna, pokial bude misulko nas este taky maly, tak nad beeckom par mesiacov uvazovat ani nebudem. Absolutne pohodlie ma a to je dolezite. A ta strieska na leto je uzasna!

ellysa
10. máj 2012

@boska79 je iné polohovanie na tom novšom???

veve39
10. máj 2012

@boska79 ja mam xt 2011, cize chrbatik sa polohuje po starom, menit uz nebudem - mala uz chce aj tak vacsinou len bezkat, ale super ze tam este nieco vylepsili
vozime sa len par tyzdnov, ale je uuuuuzasny 🙂, to som predtym silne zvazovala pp si, som vsak rada, ze to je nakoniec mac

ellysa
10. máj 2012

@boska79 takto je to aj na XT?

https://www.youtube.com/watch?v=SgxupmBhDEk


tak to super vymysleli, lebo polohovanie na starom je o ničom, len my to už aj tak nevyužívame

boska79
10. máj 2012

@veve39 ja som mala sicko, to sa neda ani porovnat. dnes som chodila v kauflande, v jednej ruke mac, v druhej nakupny kosik z druhym synom a aj s jednou rukou sa mac "karuje" v pohode..to sicko sa nedalo vobec. a tak divne je sicko vyvazene, ze som si nevedela zvyknut na vychadzanie na obrubnik. jedine co sa mi na sicku pacilo je polstrovanie sedadla a strieska a madlo. ale pre nas lepsi mac ovela ovela.
zo zaciatku sa mi nepacil, ze "taky obycajny kocar"... ale dostal ma!

boska79
10. máj 2012

@ellysa ano tak aj na xt

ellysa
10. máj 2012

@boska79 xi presne, ja som mac nikdy nechcela, že vypadá ako bugina za 5,50 EUR a už ho nedám za nič na svete 😎

boska79
10. máj 2012

@ellysa ked som predala quest denim, muz sa so mnou nebavil..a. ked sme ho videli raz v blave, tak som sa napocuvala... TAKY SI MI PREDALA...

ale na queste mi chybala velka strecha. och, PANE BOZE, nech uz nekukam na kociky... 😀

boska79
10. máj 2012

uz len take male plusko.... 😀

ellysa
10. máj 2012

@boska79 ja som mala aj plusko, fajn kočík, ale jednoducho na mňa príliš drahý, stále som ho ofukovala, keď niečo zaškrípalo, bola som nervózna, potom začali vybrovať kolieska, ma skoro urvalo, tak som sa ho zbavila, na to som kúpila XTčko a vyhovuje mi omnoho viac, možno som mala kúpiť plusko skôr a teda skôr by som brala asi staré bee a pre menšie bábo a potom zasa XT pre väčšie, neviem mňa plusko až tak neohúrilo, za tú cenu som asi čakala niečo iné...
Mala som si nechať cemeleon a potom XT a bolo by poriešené, to by bola pre mňa asi ideálna kombinácia

inak podráždim-výpredaj http://www.pramworld.co.uk/index.html?action=se...

ellysa
10. máj 2012

a aj môj muž tvrdí, že naj boli maclareny-aj quest sme mali 😅 😅 😅 😅

veve39
10. máj 2012

@boska79 presne tak, mne sa sicko pacilo ako ma vypolstrovanu sedacku, prepracovane vnutro, mac sa mi zdal len taka latka na tyckach...ale jazdne vlastnosti maca su uzasne, fakt aj jednou rukou sa da "soferovat" 🙂 v okoli bytu mame otrasne obrubniky, vysoke, neznizene pre kociky ci vozickarov - mac nema ziaden problem...a ta strieska - v lete fantazia 🙂

boska79
10. máj 2012

@ellysa viem ze si mala plusko, ved si ho mala odomna 😉 😉 ja som mala stare bee .. takze viem co od neho mam cakat.. neviem co ma furt mata, uz bych nemusela kupovat nic, muz by sa velmo potesil 😀 😀

a je fakt, ze mac nema problem ani v terene takom beznom. zo sickom som stala v kazdej jame...a povedzme si pravdu- tak isto aj s pluskom. boze, ja sa od pluska este aj odhovorim 😀

boska79
10. máj 2012

co budem teraz riesit, ked kociky nemusim? 😀

domigb
10. máj 2012

Ahojte hlásim sa k vám ako dalšia milovníčka macu...Máme jiuc couture... 🙂 Velmi sa tešíme(teda maminka velmi) 😀

domigb
10. máj 2012

@boska79 ja som mala bee doteraz a bola som tiež velmi spokojná..ono každý kočík má svoje plusy a mínusy... 😖 Ale tak povedala som si že pri tomto už ostávam,jedine by som sa zbláznila a kúpila plusko.. 😝

face
10. máj 2012

@domigb krása 😎 kde jsi koupila, u ondálka? 🙂

tanija133
10. máj 2012

Ach, zavidim Vam.....kedy uz pride ten moj? Uz sa nemozem dockat....zaciatkom buduceho tyzdna aj ja uz budem mat doma moje XT cko.... 😉

abnka
10. máj 2012

ako tak pozerám, ja chcem RUŽOVÝ kočík !!! mne sa strašne páčia, a mám chalana ☹ Inak XT 2012 farebne nič moc, neviem si vybrať ☹ čierne sa mi nikdy nepáčili , ten modrý je taký divný, béžový nechcem kvôli špineniu+ je taký fádny a červená ? mohli dať aj krajší odtieň....

tanija133
10. máj 2012

@abnka tak, tak, XT cka su farebne na tom najhorsie.....ja som sa nemohla rozhodnut dlho aky chcem...najprv modry, potom som ho videla nazivo, tak sa mi az tak nepacil....bezovy kocik uz mam doma, cervenej sa bojim, sedu neznasam, este jeden tyrysovy existuje na Mothercare.....ale toho sa tiez bojim ,ze by s ami rychlo omrzel....Tak nakoniec budem mat cierny, a da sa to vylepsit a ozivit podlozkami, hodi sa tam snad kazda.... 😉

tanija133
10. máj 2012

@abnka A inac, uz som videla chalanov aj v ruzovom kociku 😀 😀 😀

abnka
10. máj 2012

@tanija133 ja ešte nie 😀 ale bojím sa že už by bol úplne za dievčatko, aj tak sa ma všetci pochybovačne pýtajú či je to dievčatko 😀 už som sa aj dozvedela od jednej babky : ako sa volá to krásne dievčatko ? Matúško. Preboha ! Prečo ste dali dievčatku meno Matúško ??? 😕 😀 😀 😀 až po minútke jej svitlo že to bude asi chlapec 😀

abnka
10. máj 2012

@tanija133 inak páči sa mi XLR modré s tým bledomodrým vnútrom..... ale hold na XLR nie sú financie 😒

boska79
10. máj 2012

z dnesnej prechadzky babke..isli sme skratkou popri potoku, pozerali kacicky.. starsi este v maclarene, lebo je po chorobe, zoslabnuty, tak si rad previezol prdelku 😀

boska79
10. máj 2012

@domigb ja inak dufam, ze uz dam pokoj kocarom.. mac na vyhovuje

abnka
10. máj 2012

@boska79 ja som od matúšovho roka ako utrhnutá z reťaze ! Dovtedy som moc nestriedala , mala som Cam a Buzz a po roku amen tma, prepadla som kočíkománii (mohla by som síce aj viac ale peniaze ma držia pri rozume 😀 ) a len vymýšľam a špekulujem ....

boska79
10. máj 2012

@abnka ani nehovor...toto je moj 21 kocik.. prostredny syn ma 3,5 roka, pri nom ma to chytilo.. a teraz ma najmladsi zachvilu rok..tak do tej doby ze 21.. 😀 😀 😀 na liecenie toto...

ale este bych svokre kupila nunu, na zimu elite a sebe pre potesenie plusko... a nemala som este ani pliko, to by sa mi tiez lubilo. ale uz by stacilo. sa musim krotit. inu uchylku si musim najst

boska79
10. máj 2012

tiez mi prisla ta modra na obrazku divna, ale v skutocnosti sa mi paci. 😵

katarina7777
11. máj 2012

caute maclaren maniacky 😀 Rozmyslam nad kupou XT (doma uz mam Quest)... od kolkych mesiacov by ste v nom vozili babo? Da sa aj od 2-3 mesiacov alebo radsej pockat do 6 tich 😒