Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ellysa
4. jún 2012

@lucula73 vzadu na chrbátiku máš plastové spony cez ktoré ide popruh, tú sponu prepchaj smerom do kočíka cez medzeru, ide to ťažko, ale časom sa to rozchodí, popruh nemusíš prevliekať von vôbec, dáš podložku a zasa celý popruh s tou sponou vrátiš

lucula73
4. jún 2012

@ellysa si poklad,že mňa toto nenapadlo dozadu pozrieť,kočík mám dva týždne a ešte som ho neprezrela...ďakuje moc,idem na to pozrieť 🙂

ellysa
4. jún 2012

@lucula73 no hádam na to prídeš, prvý krát to ide ťažko, som si nechty dolámala, ale po pár razoch sa ti to vychodí 😉

lucula73
4. jún 2012

@ellysa ja nemám nový kočík,už bol vraj aj poťah na ňom praný,tak by to malo ísť..ale som sa ešte od koníka neodtrhla 😀

kris222
4. jún 2012

@lucula73 tiez som to len z vnutra chcela odopinat, kym ma napadlo to urobit zo zadu 😀

lucula73
4. jún 2012

@ellysa
@kris222 vymenené,šlo to celkom fajn.....ďakujem za radu 😉

sjuzocka
5. jún 2012

@lucula73 a aku mas podlozku nakoniec? 🙂 ja mam uz tri usite vlastnorucne 🙂 uz nebudem riesit origos, minule som stretla jednu babu, co to mala a moc som tou original podlozkou nadsena nebola, za tie prachy sa to veru neoplati...

lucula73
5. jún 2012

@sjuzocka ahoj,ušitú,šila mi tu z koníka jedna mamina,z jednej strany mám pásiky a z druhe takú vzorku,tak mám vlastne akoby dve,mne ta original bežová čo tam bola,absolutne nepáčila,strašne sa šmýkala....táto vyzerá omoc lepšie,ešte sme vonku síce neboli,ale vyzerá byť lepšia 🙂

sjuzocka
5. jún 2012

ja som si na tu origos usila bavlneny navlek

janka46
5. jún 2012

Ahojte, mohla by som poprosiť o radu, tie ktoré ste objednávali cez Pramworld...koľko vás vyšlo poštovné 😕 za kočík?
Dakujem....
aaaaa predsa ešte jeden dotaz Quest nejde uplne do ľahu a nožičky sa nedajú polohovať a XT ide do uplného ľahu a s polohovaním nožičiek, či ?!

zebricka23
5. jún 2012

@janka46 25libier...xt ide do uplne lahu

bambola
5. jún 2012

@janka46 quest ma polohovatelne nozicky 😉

ivetah
5. jún 2012

ahojte kocky, mam maclaren, ale neviem presne ktory rocnik to je a nedari sa mi dopatrat toho... myslim, ze je to 2008, len som si nie ista... neviete, kde by som to mohla zistit? kupovala som ho pre dcerku, ale teramame synceka a rozmyslam, ze dokupim len sadu strieska + potah v inej farbe.
http://www.greatbeginningsonline.com/store/item...
dakujem 🙂

lucula73
5. jún 2012

kočky prosím vás,akú máte pláštenku do dažďa?
ja mám doma že uni na športové kočíky a na xlr som ju nenavliekla.......cez tú širokú strechu 😕

sjuzocka
5. jún 2012

@lucula73 a ty nemas k xlr plastenku??? 😲 ako to? ved to je standardna vybava 😕

sjuzocka
5. jún 2012

@ivetah a kde sa chystas zohnat ten potah a striesku?

ivetah
6. jún 2012

@sjuzocka nasla som na e-bay predajcu z UK, predava nove za 35-39 libier. tak to vyzera tak, ze vynovim malemu kocik za rozumnu cenu 😀 akurat cakam, ze mi potvrdi, ze na quest sport 2008 bude sediet strieska a potah lulu guiness i love 😅 ty nahodou nevies, ci to sedi?

sjuzocka
6. jún 2012

podla mna ano. a posiela na slovensko?

@ivetah

ivetah
6. jún 2012

@sjuzocka ano, z UK, postovne je sice 20 libier, no ale co uz ....

ivetah
6. jún 2012

@sjuzocka daj si e-bay.co.uk a vyhladaj maclaren a mas tam rozne druhy sad, vyberies si podla chuti 😀

janka46
6. jún 2012

@bambola @zebricka23 veľká vďaka 😉

bambola
6. jún 2012

@lucula73 tiez sa divim, ze nemas origos plastenku ale ked uz, tak ani orginal sa nenatahuje cez striesku 😉 na ziadnom z maclarenov, strieska je nepremokava

ka3na
8. jún 2012

ahojte. snazim sa precitat celu tuto temu, vidim, ze pisete, ze XT je po zlozeni dost velke. mohli by ste mi prosim napisat dlzku? na nete sa mi nedari to najst. dufam, ze mi vlezie do auta 😒

shopvick
8. jún 2012

@ka3na a ake mas auto? neviem Ti teraz zmerat aky je dlhy zlozeny, ale mam Hyndai ix 20 co je v kategorii tych mensich aut a vojde mi v pohode

mirka285
8. jún 2012

@ka3na ahoj,nasikmo sa zmesti aj do maleho auta...

ka3na
8. jún 2012

@shopvick mam hondu civic, tak snad ho tam nejako narvem. uvidime 😀
@mirka285 dakujem. trosku si ma ukludnila 🙂

shopvick
8. jún 2012

@ka3na jaj, tak do toho auta sa Ti zmesti aj s nakupom 🙂

boska79
8. jún 2012

Predvcerom muz doniesol nachvilu z roboty vw polo, mini pidi kufor a som tam zmestila maclaren 🙂)) ani miesto nezabral 🙂))

boska79
8. jún 2012

@lucula73 nemas ju vo vacku kocika? Na strieske co je? Inak mala byt...kontaktuj toho kto ti to predal

ka3na
8. jún 2012

@shopvick @boska79 no fajn, uz som kludna 🙂 inak by som musela vymenit auto, lebo kocik menit nechcem 😀