Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

manila421
15. júl 2012

@tamichloe no neviem, ale ten ink co som ti poslaa, maju v ponuke len cervenu a bezovu 😵

vavrenka
16. júl 2012

@abnka citala som, ze si objednavala zo zahranicia mac, z akej stranky?

tamichloe
16. júl 2012

@vavrenka nakoniec neobjednala,...ale baby objednavaju zo stranky pramworld.co.uk

mia___
17. júl 2012

@martini Ja som sa cez vikend vratila zo Spanielska. Priprav sa, ze dva kociky z troch su tam MacLareny. Asi dobra znacka 😀

ella_joy
17. júl 2012

Ahojte, chcem sa spytat ci existuje do Mac-u aj novorodenecka vlozka resp. taska? Mam Twin a rada ny som tam dala aj mimino, ked bude treba, diky

ka3na
18. júl 2012

@ella_joy ahoj, ano existuje. anglicky sa to vola carrycot. skus googlit 🙂

ella_joy
18. júl 2012

@ka3na ahoj, nasla som uz carrycot, ale ten bol na xlr, nie na twin techno..mozno na techno nerobia, ked je pisane, ze je to od 0+ , len sa mi to zda pre pardnove baby dat len do zmensovacej vlozky malo...hmmm 😖

ka3na
18. júl 2012

@ella_joy ano mas pravdu. teraz vidim na anglickych forach, ze do xt to nesedi. carrycot je iba pre xlr. baby si tam davaju tie vlozky sit na mieru.

balambi
18. júl 2012

Ahojte kočky, viete mi prosím poradiť, kde zoženiem madlo na mclaren? ďakujem

ella_joy
18. júl 2012

@ka3na dakujem, tak asi to skusim taky tak 🙂

adelkav
18. júl 2012

@balambi ahoj, já dnes byla madlo reklamovat v babyparku. Rozpadlo se nám na dva díly a paní mi hned vrátila peníze s tím, že ho už nevyrábějí....důvod je prý ten, že maminky pak nekurtovali děti v kočárku, místo toho dělá maclaren nějakou síťku, ale ta je jen pro děti tak do jednoho roku☹

ka3na
18. júl 2012
tamichloe
18. júl 2012

@ka3na jeeej už to prišlo??suuuper.....najlepšie vyzeráá ta s citronikmi.. 😀 😀

ka3na
18. júl 2012

@tamichloe vsetky vyzeraju skvele! lepsie ako na obrazkoch. a som milo prekvapena z tych ruzovych ake su krasne 🙂

damiani
18. júl 2012

mam na predaj cervene XT ak by mal niekto zaujem, dnes som si kupila Denim tak XT musi ist prec ☹ isla som si ho povodne objednat do babymarketu a pani mi hovori ze maju jeden na sklade som neverila, je neskutocny super kocik

peliroja
18. júl 2012

@damiani fotoooo 🙂 aj si ho uz odskusala? vidis nejaky zasadny rozdiel od XT ked tento denim ma aj tu strechu?

damiani
18. júl 2012

odskusali sme ho len po byte, XT je super kocik, som s nim velmi spokojna ale chcela som uz nieco mensie, lahsie, s mensimi kolieskami do MHD a pod, dcera je dost tazka cize XT som s nou nevladala zdvihnut, quest v pohode zajtra vyskusam v reale 🙂, na kociku najviac vyuzivame tu strechu cize preto som si vybrala denim lebo len ten ju ma ale potah je super, dlzka lozka tiez, dcera ma 19 m a este ma kusok rezervu ked lezi cize je cela vystreta co je super

ellysa
19. júl 2012

normálne sa na ten nový denim namotávam, nechce niekto čevrené XT za dobrú cenu? 😀

damiani
20. júl 2012

maju ho aj na predajni

miroslavazh
20. júl 2012

Baby kde kupujete vložku do maclarenu? Dajte typ.

damiani
21. júl 2012

tak tu su slubene fotky, neskor pridam aj s dcerou a s fusakom, na ktory cakam

damiani
21. júl 2012

@miroslavazh myslis podlozku? pramworld.co.uk, babymarket.sk

damiani
21. júl 2012

tu je v nom dcera, 19 m, 13 kg a cca 86 cm 🙂 (fotene s bleskom)

tamichloe
21. júl 2012

@damiani krasa,nadhera,ta srtieška je nenormalna 😀 😀 ....mam pocit akoby bol väčši vo vnutry ako klasicky Quest........trošku mimo temyy....ja som prave dnes domalovala synovi detsku izbu presne na zelenu ako maš ty,a jednu stenu som chcela dať modru,no bala som sa toho ,ako to bude,je to podkrovna izba,či by tam nebola tma...no vidim že sa to perfektne hodii k sebe...obe farby...

boska79
21. júl 2012

@tamichloe ja mam taku zelenu celu jedalen a obyvacku, trosku menej sytejsiu- ale to uz asi vybledla... a uz sa tesim, ked to vymalujem na bielo.. len muz nechce, ze ten bude malovat az ked bude mat dom

damiani
21. júl 2012

@tamichloe hodim ti neskor aj fotky ako si chcela na porovnanie.. my mame zelenu farbu oproti sebe a modru oproti sebe, tie farby nie su presne take ako som si predstavovala ale casom snad vyblednu 🙂

tamichloe
21. júl 2012

@boska79 my mame zelenu chodbu aj schody do podkrovia....trošku bledšiu...ja už zelenu ani nechcem vidieť...je mi z nej 😝 😝 ,myslim na stenach...no inu som synovi nemohla dať,aby to nebolo moc tmave,žltu som nechcela ,taku mame jedalen......

tamichloe
21. júl 2012

@damiani ale vyzera to super ,tie farby...už sa tešim na foto...ĎAKUJEM