Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

hanahana7
11. aug 2012

@damiani krasny je ten tvoj..taky energy? taky troska do oranzova aj? super na dofcu....idem pozriet tu stranku co si dala link na porovnanie 😉

kafoditka
11. aug 2012

@hanahana7 ale zas ciernych xt ciek stretnes v sade za den aj 6 😝 😎 ja mam tiez cierny... champagne som videla zatial v sade len jeden 🙂 a to som tam veeeelmi casto...

hanahana7
11. aug 2012

🙂)) vsak toto..a mne tie vo farbe pripadaju vacsie zvnutra 😀 moja mala je taka buchticka..keby mali ten scarlet tak berem ten..ale maju persian rose..kurnik sopa..nemam rada toto vecneeee rozhodovanie o prkotinach..uz som taka..ale ked vyberiem budem mat zas pokoj..

hanahana7
11. aug 2012

ten bittersweet je asi ale starsi typ..nie 2012

peliroja
11. aug 2012

@hanahana7 jj miesto bittersweet je persian rose, ale ta uz je troska ina

hanahana7
11. aug 2012

mozno ten bittersweet je scarlet u mothercare...

hanahana7
11. aug 2012

@damiani prosim ta damiani aky je v skutocnosti bittersw.? skor taky alebo taky?
😀

peliroja
11. aug 2012

@hanahana7 podla mna skor nalavo, ale vsak sa stretnite a kukni ho nazivo 😀

hanahana7
11. aug 2012

je nejaka stranka s fandami maclarenu-s fotkami? ako bugaboo na fb??? 😕

hanahana7
11. aug 2012

uz to mam..takze ten persian rose sa mi pre nas moc nehodi..tak musim vziat cooorny...dakujem baby!

damiani
11. aug 2012

@hanahana7 ja bittersweet predavam, mam ho v albume

damiani
11. aug 2012

@hanahana7 ani ti neviem 🙂 ale nie je problem ked ho chces vidiet nazivo, mozes prist

damiani
11. aug 2012

@hanahana7 aj maclaren ma stranku na FB a su tam fotky s fanusikmi

hanahana7
11. aug 2012

@damiani ja som tu dlho nebola na MK..neda sa mi pozriet tvoj album tusim..

hanahana7
11. aug 2012

@damiani dakujem. prosim len aky je to rok? idem ho popozerat ako malu obriadim-vstala

hanahana7
11. aug 2012

@peliroja neuveris-prave kukam:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=23482645...

to je prave ten scarlet co som chcela! 😀 😀 😀 kojim tu nad netom 🙂))

hanahana7
11. aug 2012

baby neviete preco mi nejde xt objednat z mothercare stranky? vraj tento produkt nejde poslat na slovensko-teda do mojej vybranej country.. 😕 neviete ako dlho im to trva?

boska79
11. aug 2012

@hanahana7 mothercare daj cez gabucinku- ale to neviem,ci Ti stihnu dorucit... 🙄

Pramworld.co.uk ma dobre ceny, i ked tam nemaju cerveny scarlet len bittersweet farbu

boska79
11. aug 2012

@hanahana7 nalavo by mal byt persian red xlr a napravo xt bittersweet... dve podobne farby. Dievcenske.

boska79
11. aug 2012

@hanahana7 ci bittersweet bol minulorocny model? Som z toho domotanaaa

Ale aj ta persian je pekna, len neviem ci to nebude uz moc- ruzova aj konstrukcia

boska79
11. aug 2012

2012 kolekcia ma lepsie polohovanie chrbatika, 2011 nekupuj

hanahana7
11. aug 2012

cely den sa snazim zaplatit na pramworld..a nejde :(..volala som do banky ziadny problem..pisala som anglicanom ziadny problem..tak ja uz neviem 😒 .cela sobota v prdeli. gabika uz neriesi kociky.sme si pisali.

hanahana7
11. aug 2012

@boska79 ja chcem len novy..2012.

hanahana7
11. aug 2012

baby da sa na letisku wien zabalit kocik a po pripade aj v turecku alanya???
dakujem..
nevychadza mi na kabelu dnes..a chcem uz spravit objednavku..nevydrzim do pondelka.

ciernavila
11. aug 2012

juj ja som taka rada ze som hned kupila bez vahania modry XT, nakoniec ked prisiel a videla som ho nazivo pride mi do fialova, cize bude aj pre druhe babo - dievcatko. Aj podlozku mam unisex, tak uz sa tesim do buduceho roka kym budem vozit dalsieho pasazera v nom 🙂

peliroja
11. aug 2012

@hanahana7 vo viedni isto ano, a v turecku neviem, ale snad tiez hej, ale vsak kup kapsu na golfac a mozes si ho nechat az po lietadlo a nemusis riesit ci ho nedokantria. my sme tiez mali tasku

hanahana7
11. aug 2012

@peliroja vsak ale vravim ze mi to nevyjde kupit..jedine ze pockam do pondelka a prevediem si tam prachy aj na kabelu..dnes mi nesla ta objednavka spravit..kapsu mas maclaren normal?

hanahana7
11. aug 2012

@peliroja mas pravdu pockam do pondelka..mozno preto mi neslo objednat lebo aby som urcite kupila aj kabelu 😀 presne! vsak aby som mohla mat malu v koci az po lietadlo...mi nenapadlo... 😔