Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ifkael
2. okt 2012

@face Niekde som nasla - soon, takze cakaaaam..snad to bude naozaj coskoro

tanija133
2. okt 2012

@face ja si to pamatam presne,tento rok som cakala na novu kolekciu na jar..a vysla presne vo februari 2012....bolo nove to bezove XTa novy dizajn koliecok.....a aj nove XLR ka, tie modre, zeleno biele...takze, tak...takze tak...ak to bude ako minulu kolekciu, tak to bude az po novom roku....oni asi davaju nove modely k jari... 😉

face
3. okt 2012

@tanija133 jé tak to je škoda, ale díky moc za info, chci ho koupit tak za měsíc, tak holt bude černé nebo šedé 🙂

erteplicek
3. okt 2012

Holky ten buggysnuggle ten je teploučký na zimu? A kde je kupujete? Zase další novinka pro mě, jsou nádherné. Já mám pocit, že s tím originálním Maclaren fusakem v zimě nevystačím.

erteplicek
3. okt 2012

Hm tak mám vybráno 🙂

ciernavila
3. okt 2012

@face kamoska ma ten zeleny kvetinkovy a nazivo je fakt krasny, ona ho mala v sivej teutonii
@erteplicek ja mam ten teply buggysnuggle takyto motiv: http://i22.photobucket.com/albums/b347/aliwassi...
ale ja som ho uzivala len na jesen, ja dam na zimu urcite Kaiser termo iglu, ak nevleze do maclarenu dam ho do sportaka. Mne ten buggysnuggle na zimu pridu malo teple a to mam aj usity perfektny nanoznik na to. Ale mne maly uz bude asi len slapat pripadne skejt, kedze uz budem tlacit hlboky kocar.

erteplicek
3. okt 2012

@ciernavila tento by mel byt kozesinkovy, tak snad teplejsi. Ale asi budu dal vybirat, mi prijde ze vzdycky koupim prvni blbost co se mi libi a dcerka nema dostatecne pohodli. Dik za odpoved 🙂

ifkael
3. okt 2012

@erteplicek buggysnuggle na zimu nestaci

tanija133
3. okt 2012

@erteplicek presne tak, mas male babo, Snugle na zimu isto nestaci...je tak na jesen, jar,alebo pre chodiace dieta, ktore je viac vonku ako v kociku.......Ja mam na zimu 2 Lodgere....a som spokojna...ale mozno este Kaiser kupim, aby mohli byt nozky vonku.....este fusaky Elodie Details su krasne, kuk, neodolas... 😀 ....Do XT by ti Lodger krasne isiel a je aj na zimu teplucky.......

tanija133
3. okt 2012

@erteplicek a este Buggysnugle su 3 typy fusacikov, resp. diek, od najtesich po najhrubsie.....tie najdrahsie su najhrubsie...ale ani ten nestaci na zimu, ako som vyssie pisala...

face
4. okt 2012

@ciernavila já ten zelený květinkový mám 🙂 vozila jsem ho v růžovém Bugaboo Bee a byla to bomba 🙂 teď vybírám ještě jeden do šedého nebo černého xt. To jednoduché nandání na kočár je bezkonkurenční. 🙂 Ten ovečkový je také krásný 🙂

ciernavila
4. okt 2012

@face ja som ho kupila z druhej ruky od maminky co ho mala z anglicka, tu som ho nezohnala na sk ani v cr, este ho robia aj cerveny:
http://www.kiddymania.co.uk/media/catalog/produ...
a zeleny:
http://images.thatcuteage.com/photos/bs_sheep_g...
aj tie by sli do neutralneho kocika.

ciernavila
4. okt 2012

jeeej tento je genialny, ale tu asii bude uz ina znacka, ale kto by mal dievcatko:
http://www.ebay.co.uk/itm/Pink-Sheep-Quality-Sh...

ellysa
4. okt 2012

@erteplicek ja by som tiež radšej kúpila ešte iný fusak, buggysnuggle mám ten najhrubší a my sme ho už síce mali v zime, ale to mala malá 20 mesiacov a viac chodila ako sa vozila, na tak malinké dieťa by bol asi najlepší ten lodger

face
5. okt 2012

Tak já se rozhodla pro tento buggysnuggle do šedého xt 🙂

drake
5. okt 2012

@tanija133 kde sa da ten maclaren BMW zohnat?

drake
5. okt 2012

@erteplicek ahoj
prosim ta si spokojna s fusakom? zvazujem bud tento,alebo ten tmavo hnedy................. tak na teplesiu zimu a jesen,na brutal zimu mam keiser 🙂

tanija133
5. okt 2012

@face krasny je....vsetky od nich su oroste krasne...
@drake neviem, to boli len fotky na fb na ich stranke....PREDSTAVOVALI TAM TENTO MODEL...mozno buduci rok, limitka?

ifkael
5. okt 2012

@drake nechavas na zimu len maclaren?

face
5. okt 2012

@drake někde jsem četla, že ta limitka maclaren bude v prosinci ...

face
5. okt 2012

@tanija133 jsou nádherný a pro kluka bych brala ten modrý hvězdičkový nebo tento 🙂

poppy1
5. okt 2012

ahojte! 🙂 vidim, ze preberate Buggysnuggle. Ja mam jeden na predaj v nadhernych ziarivych veselych farbach 🙂 ak by bol zaujem kontaktujte ma prosim ip 🙂 Za 35 eur. Posledna fotka je odzipsovany buggysnuggle v Maclarene 🙂

poppy1
5. okt 2012

farba je trochu skreslena na fotkach, ale posledna fotka- kde je dcerka v kociku, zodpoveda realite 🙂

poppy1
5. okt 2012

este jedna oficialna fotecka

drake
5. okt 2012

@ifkael no zatial ano,a sanky 😀 u nas je sneh tak maximalne tyzden ako bolo aj minulu zimu a ked bude najhorsie pojdem do bria,ale podla mna v poho prezimujeme s maclarenom🙂

ifkael
5. okt 2012

@drake ja cakam na brio mesiac..koncom oktobra ma byt...i ked som veeelmi rozmyslala nad xlr...alebo versou....

U nas bol sneh poslednu zimu pol dna..

ellysa
6. okt 2012

u nás tento rok nebol sneh ani dve hodiny 😀 , ale za to u našich na orave boli asi dva metre hádam dva mesiace, ale xt prešlo po aspoň odhrnutých a utlačených chodníkoch

drake
6. okt 2012

baby nebudete objednavat nejak hromadne z PRAMWORDU ???? by som sa pridala,chcela by som fusak a drziak 😕 😕 😕 😕

ifkael
6. okt 2012

@drake napis nat, ta rozmyslala

ifkael
6. okt 2012

A ja tiez pouvazujem - xlr pod stromcek Misulovi