Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

face
1. feb 2012

@ellysa ten je taky boží 🙂 to je výhoda u těch jednobarevných, že se dají krásně doladit a měnit, s tím puntíkem to tolik nepůjde, ale třeba bílá podložka na léto by také mohla být fajn 🙂

pimpulienka
1. feb 2012

@face ako prosim prebiehala tvoja objednavka na pramworld?

face
1. feb 2012

@pimpulienka já už tam objednávala potřetí a vždy mám tak 4. pracovní den objednávku doma 🙂 jak jsi ji platila? já platím vždy kartou a mají peníze hned.

pimpulienka
1. feb 2012

@face manžel platil kreditkou vo štvrtok večer, v piatok to stiahlo peniaze, ale mail o poštovno doteraz neobdržal. Tvrdia, že posielali, ale jemu nič neprišlo..Už tam 2 krat volal.Objednavka nie je proste vyexpedovana. Som z toho trošku už na nervy ☹

face
2. feb 2012

@pimpulienka aha, tak to bude asi problém s tím poštovným. oni potřebují souhlas, že souhlasíte se stržením poplatku, jinak vám to nemohou odúčtovat z karty. stačí napsat rovnou do té objednávky, že souhlasíte s poplatky, nebo potom to potvrdit mailem, který by vám ale od nich měl dorazit. Nicméně se neboj, že by kočár nedorazil, oni jsou opravdu solidní. Tak držím palce, ať ho máte také brzy doma ... 🙂

ciernavila
2. feb 2012

neviete niekto ako je to s Babyparkom? Dnes dosiel mail ze to bolo vyexpedovane. Pride to PPL uz zajtra ci az buduci tyzden?

ciernavila
3. feb 2012

tak uz je doma, hurraaa... farba v reali uplne ina ako tie na nete, taka modro-fialova pekna. Maleho som este len posadila a uz vyskal od radosti a ked som mu stiahla tu striesku ze ma akoze "domcek" tak sa hrozne moc tesil a behali sme s kocikom po byte :D

sjuzocka
5. feb 2012

Ahojte, nahodou nemate niekto chut vymenit cierny maclaren XLR za nejaku inu farbicku? (pre chlapca)??

ellysa
5. feb 2012

tak náš nový fusačik 😵 😵 😵 😵

tyrra
6. feb 2012

@ellysa je uplne uzasny, je si tiez nan robim zalusk, chcem si ho objednat spolu s ciernym XTckom, ak sa mi podari predat zappku. zavidim 😉

ellysa
6. feb 2012

@tyrra jj odporúčam si ho rezervovať, mali už posledný 🙂 , ešte rozprávali, že ho ani nevyložia na predajni, že ho do skladu schovajú 😀 😀 😀 -v BM som ho kupovala
a inak je skvelýýýýýýýýýýýýýýýý a krásny a do XT sedí krásne

lodgermaniacka
6. feb 2012

@ellysa tak to je už čo za obchodníkov, že schovaju ho do skladu? 😨 😨 😨 😨 na slovensku je možne všetko vidím 😎

lodgermaniacka
6. feb 2012

@ellysa a važne dokonalý 😉 😵 😵 😵

tyrra
6. feb 2012

@ellysa dakujem pekne za radu 😉

mirka285
6. feb 2012

@ellysa som myslela ze to je nieco take ako bugyssnugle,ci?

ellysa
6. feb 2012

@mirka285 jj to je je buggysnuggle 😉
ja už som mala ten tenší,ten mal len dve šnúrky na upevnenie a sa to dosť zošmykovalo na chrbátiku, ale tento hrubší je super, dá sa nasunúť na chrbtovú opierku, tak sa nič nezošúchava

mirka285
6. feb 2012

@ellysa ja mam tiez ten hruby,a veru ten je super 🙂

ciernavila
7. feb 2012

ak mi date nejaky tip na jarni fusak do MAclarenu budem rada. Lebo na zimu mam Kaiser antracitovy, ale na jar mam tu jarnu zavinovacku limetkovu Emitex, ta sa mi tiez hodi lepsie farebne do mojho sportaka Dorjan., Nechcem davat deky, tie tak dobre asi nedrzia na kociku. Hladam nieco lahke do modra.

ellysa
7. feb 2012

@ciernavila určite to čo ti radí mirka, sadne do XT ako uliaty, keď som v obchode , tak len odzipsujem vrchnú časť, aby malej nebolo teplo a má len podložku, pre chlapca by som ja osobne určite brala tento http://www.babymarket.sk/sk/3772/1844/-bsn183 😀

tyrra
7. feb 2012

@ciernavila aj ja sa pripajam, jednoznacne buggysnuggle. A suhlasim s ellysou, ten co ti doporucila je fakt peknucky, ja ho totiz mam 😉

ciernavila
7. feb 2012

je pekny, nebude moc teply na jar?, ale su krasne, skoda mne sa najviac tam pacia tie dievcenske, pre chlapcov tam sa tazsie vybera, ja som chcela take nieco modro-farebne vesele. Strasne sa mi paci ten s oveckami ale tmavoruzovy, no nic, tak nejaky vyberiem, vdaka za tipy. Jeeeej aj tento sa mi paci: http://www.babymarket.sk/sk/4638/1844/sn078

ellysa
7. feb 2012

@ciernavila oni sú rôzne teplé, myslím, že tento posledný, čo si dala je z tých tenších, takže na jar, aj na leto keď bude škaredo, alebo na večerné prechádzky super 😉

ciernavila
7. feb 2012

a tento je ten hrubsi? Nasla som tmavomodry oveckovy na bazare: https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/gr6q/su...

mirka285
7. feb 2012

@ciernavila ano to je ten hrubsi,ber ho 😉

ellysa
7. feb 2012

@ciernavila toto je hrubší, je to také, ako hrubšia deka, ja ho používam aj teraz, nakoľko mi malá už v kočíku von moc nesedí, a predpoklasám, že tak do mája ho využijeme, na leto už je hrubý, to už len nejakú dečku budem nosiť

ciernavila
8. feb 2012

@mirka285
@ellysa Tak uz som odpisala ze ho berem, do vcera bol este volny, dufam ze bude este aj teraz.

domigb
9. feb 2012

Ahojte...Chcem sa spýtať,či niektorá náhodou nemáte Maclaren Juicy Couture 🙂 🙂 🙂 ste spokojné? Vdaka 🙂

bambola
9. feb 2012

@domigb to je XLR, velky, skor sportak ako golfky 🙂

domigb
9. feb 2012

@bambola myslíš,že je ťažký? 🙂