Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

bambola
5. mar 2012

@improvizacia ak chces dovolenkovy to ti asi staci quest. inac ja do metra normalne chodim kocikom, ved mi ma porazilo to skladat vkuse a co s dietatom? 😕 😅

bebel
5. mar 2012

@improvizacia XT je brutálne ťažké a veľké na prenášanie v ruke...a v Paríži s malým dieťaťom, to je zlý sen. Absolvovala som to s Bibi, keď mala rok s XTčkom.Tie ich nekonečné schodiská a debilné metro turnikety, kde treba zvoniť a telefonovať, aby ťa pustili...ešte príšernejšie cestovanie v buse.
Kamoška u ktorej sme boli na návšteve samozrejme bývala v starej umeleckej štvrti, kde sú poschodové domy bez výťahu.
Londýn bol úplne babyfriendly oproti Parížu.

mirka285
6. mar 2012

@improvizacia ak ho chces ako dovolenkovy suhlasim s babami ze ti treba nieco este sikovnejsie..ja som sice xt na dovolenke mala,akurat ze nemusela som ho skladat rozkladat,ale podla toho co pises ti urcite staci quest,alebo pp plico mini

ciernavila
6. mar 2012

to ja by som v tom pripade volila manducu, na nu nedam dopustit...vsade sa s nou dostanem, ked bude mat maly cez 12 kg budem nosit na chrbte ako ruksak 😀 Zatial znosim na bruchu kym ma len 9,5. Na postu mame vela schodov a blbo by sa tam islo s kocikom.

improvizacia
6. mar 2012

Neviete o kolko je guest mensi od XT? Kedze uz teraz budeme mat 2r , tak hladam skor nieco, kde sa von na cestach vyspi aj vacsia bambula . Ale zase nech je to skladatelnejsie nez moja "rároha" bogaboo bee ;))) - to su vsak asi vsetky golfky ;)

improvizacia
7. mar 2012

@bambola
Diiiky :D

improvizacia
7. mar 2012

@bebel
To fakt bolo s tym XT v Parizi az take zle???? Joooj, nestras ma - ja uz som bola pren rozdodnutaaaaa....
Lebo doma mame bee-cko a to je hroza na prenasanie - stacilo! 🙂))

bebel
8. mar 2012

😎 @improvizacia tak na prenášanie je xt detto ako bee, ešte blbšie sa drží so spiacim dieťaťom ...úplna pohroma. Radšej quest do Paríža. A chodenie po tých mačacích hlavách 😝 , ktoré sú v Paríži všade 😎 a schodiská nielen v metre , ale všade sú tam prevýšenia aj medzi ulicami riešené nekonečnými schodiskami.
Mala som so sebou 2 kamošky a tie mi pomáhali, inak by ma z toho výletu vystrelo. Neviem ako v Paríži fungujú vozíčkari , asi majú vlastné helikoptéry 😅 ...inak reálne dosť mamičiek tam malo šatky a ergo nosiče a potom mac quest.
Tie schody s kamoškami na ulici, aj v dome som ti tam schválne pridala....tak to vyzerá na každom rohu, plus budeš mať problém aj v kaviarni a reštike problém nájsť miesto na kočík. Na prebaľovací pult pre dieťa úúúúúplne zabudni, v Paríži sa deti prebaľujú na ulici v kočíku. 😎

improvizacia
9. mar 2012

@bebel
fiiiiha - díky. Pekné foto 🙂
Práve sme prišli z toho Paríža a tiež netuším ako tam fungujú vozíčkari - tie schhody a metro no čistá katastrofa!!!
Tam ak sa vrátim, tak dieťa už musí chodiť celodnové túry samé 😀D Klobúk dole, že si to zvládla...
No stále sa mi to XT páči, aj ked bude asi len na dovolenky 🙂 Musím ho niekde zajtra vidieť naživo a rozhodnúť sa. Guest je síce tiež fajn ale potom asi pojdem radšej do nového peg perego Si - nejako ma sa mi páči viac - dnes som ich porovnávala.
každopádne velkééé dííííky!!!

improvizacia
9. mar 2012

Otázka na bratislavčanky - nepôjdete zatra niekto s XT na prechádzku s tým, že by ste boli ochotné mi ho trošku ukázať ? Ide mi najma o zloženie a veľkosť.
Pls dajte mi vedieť ak ste St. mesto, Ružinov, Nove mesto, Trnavka príp. Petržalka apod. - okrajové štvrte totiž nepoznám a preto tam si netrufnem šoférovať.
Prip nepoznáte predajnu, kde by ho mohli mat? Teda okrem babymarketu, tam som bola a aktuálne ho nemali 😢

bambola
9. mar 2012

@improvizacia na kosickej v predeti 🙂

improvizacia
10. mar 2012

@bambola
dík - zajtra tam skočím. Ale čo som pozerala na nete tak tam mali len ten najvyšší model - no čo aspon sa prejdem...

mici111
10. mar 2012

@improvizacia aj mothercare v auparku 🙂

tanija133
10. mar 2012

@improvizacia ja som ho tiez bola skusat, a maju ho iba v ciernom v Auparku v Mothercare...Nikde inde.... 😉 V pre deti maju iba Questa....a tiez sa rozhodujem medzi XT a PP Si....na PP Si sa mi paci ze ma aj madlo.... 😉

mici111
10. mar 2012

@tanija133
@improvizacia inak kocky..ja som tiez strasne chcela XT, kamoska ho ma, ked som tam posadila malu, tak chrbtovu opierku mala do pol hlavy 😕 😕 😕 nechapem..ja mam teraz uz iba pp sí a tam sa aj vyspi uplne v pohode..aj ked XT ma ovela lepsiu strechu..no nechapem, ci ma sicko dlhsiu chrbtovu opierku alebo co 😀

mirka285
10. mar 2012

@mici111 no ja neviem lebo ja som mala aj PP si aj XT a xt je rozodne pohodlnejsie a priestrannejsie pre spanok dietata..inak su oba kociky super,ale ak by som vyberala teraz po vyskusani oboch,brala by som xt a to z dovodu,ze zvladne aj horsi teren...

tanija133
10. mar 2012

Baby, bola som doobeda v Auparku aj s krpatym a skusala som s nim aj PP si, aj XT , nech sa uz konecne rozhodnem.....To Si, sice s madlom, ale cez to sa uplne v klude podvliekol, a mohol vyskocit, takze ako keby tam ani nebolo, a je strasne makke, ze ho stale cele lamal.....Strieska je aj na nom celkom dlha, a aj pri sede sa da spravit bunker.....Ked sedel, tak tam na sedenie bolo az nejako prilis miesta...a ked sa chcel opriet ,t ak mi to pripadalo to sedenie strasne vzadu,daleko od madla.....nie som na to zvyknuta.....ale ja super skladny, je mensi na zlozenie ako XT...Z Xt som mala kusok lepsi pocit....ten sklon sedu je super, musela som ho zaviazat....aby nevyskocil.....ale zdalo sa mi ze je tam kusok spokojnejsi....A ma aj super nosnost, moj krpec ma uz teraz 14 kilov...Co sa tyka chrbtovej opierky, mi pridadala skoro rovnaka.....Hlavne sa mi Mac viac paci dizajnovo....Nehori to este velmi, ale do jari sa snad rozhodnem....Viac sa priklanam k MAcu... 😉

pimpulienka
10. mar 2012

Baby čo hovorite na slnečnik ku quest sport? Trochu ma totiž mrzí, že strieška sa neda sklopiť a rozmyšlam nad slnečnikom aspoň kvôli slniečku..Da sa tam nasadiť aj iny ako original Maclaren? Vďaka

improvizacia
10. mar 2012

Tak len pre info o situácii v BA: včera som bola v BabyMarkete a mali XLR, Guest a PPsi. Neviem ten Guest sa mi moc nepáči a asi vyhráva PPsi. Dnes som bola v Pre deti - a tam nemali nič ale majú ich objednané (prídu cca. o 2 týždne) - no bola to pekná prechádzka na slniečku 🙂
Takže díííky moc za info a zajtra bežím do Auparku - dúfam, že ho tam ešte budú mať. To bude vtipné ked opat aj ja začnem porovnávať XT a PPsi 🙂 Mne sa zase Maclereny moc nepáčia a dizajnovo vyhráva PegPeregoSi ale asi u mna tento krát vyhrá funkčnosť pred dizajnom. Na dizajnovku si ponechám Bugaboo be plus 🙂

improvizacia
10. mar 2012

@tanija133
Ahoj, ked si porovnávala XT a PPsi - mala si ich aj vedla seba obidva uplne zložené? Ak áno, bol to veľký rozdiel? Ja som videla len zložený guest a ten je veľkosťou uplne totožný s PPsi.
Diky za info.

veve39
10. mar 2012

@improvizacia ja som tiez dlho zvazovala medzi PP Si a Maclarenom XT- Si-cko sa mi viac pacilo dizajnovo, aj vnutorne vypolstrovanie ma podla mna lepsie... moje zname v okoli, co ho maju, su spokojne
Ale pred cca 2 mesiacmi som v Brendone v BA skusala PP Si a rucky na vystavenom kuse boli uplne rozhegane 😒 - to ma odradilo a bolo rozhodnute pre Mac XT

improvizacia
10. mar 2012

@veve39
dakujem Ti za názor - asi tak skončím aj ja 🙂

mirka007
10. mar 2012

Ahoj 🙂 ja mam dva maclareny 🙂 jeden quest zodiac a druhy techno XLR 🙂 oba su uzasne nemam ziadne minusy 🙂 myslim ze maclaren su vseobecne najlepsie golface.

boska79
10. mar 2012

@veve39 sicko je ovela viacej rozheganejsie ako maclaren. zo sickom sa neda ist jednou rukou, tie jednokolecka sa zasekavaju v kazdej nerovnosti, dvojkolecko to prejde vsetko v pohode. a cele je sicko take- rozkyvane- nieje take pevne. ja nemam rada take kociky, ze to chytis do ruky a je to cele "rozlietane"

da sa zvyknut na vsetko... no mne ked nieco vadi, kocik ide z domu 😎

tanija133
10. mar 2012

@improvizacia nie , nevidela som ich vedla seba zlozene....SI mali v Per Peregu a XT v Mothercare....ale videla som ich oba v rozpeti asi pol hodiny aj skusala.....iba som si zapametala ze Sicko je mensie zlozene na prvy pohlad to vidno, XT je dlhsie aj kusok robustnejsie zlozene...Ja mam tiez Bee plus, a leze mi na nervy ten kolmy sed a to neoriginalne madlo chicco, ale lepsie ako nic......V XT bol krpec tak prijemne oprety.....Pre mna je aj Mac zatial celkom dizajnovka...kym ho nemam.... 😀 viac ho chcem asi Si....to ma laka iba koli madlu.....ale dokupim aj pre Maca madlo, aj ked som citala ze su o nicom, ale aspon nieco.... 😉

bambola
10. mar 2012

@pimpulienka ja mam slnecnik (original) a som uplne spokojna 🙂 mala chape, ze sa nema do neho babrat ale isto stane sa, ze ho stiahne, ale malokedy, nezaujima ju 🙂 bez neho by sme leto neprezili lebo slniecko jej do oci vadi , no a jasne, ze decka nemaju byt na priamom slnku 😉 zakryje ju celu a ked spi tak he dam tak, ze tam ma sukromie 😎
neoriginal neviem ci je nejaky lebo mne by to vadilo, ze neni origos v rovnakej farbe, by som bola z toho nervozna 😅 tak som to ani neskumala 😉

mirka007
11. mar 2012

@pimpulienka My sme mali original slnecnik a neboli sme spokojni.Ked zafukal vietor slnecnik bol vecne niekde inde ako mal byt ,podla mna zbytocne vyhodene peniaze,vecne som len nadavala a stelovala slnecnik celu cestu po vonku,a moj maly je hyper totalny cize stale tam bastrngoval az ho nakoniec zlomil napoly !
Mali sme aj original madlo a to ked som raz sla odopinat tak sa normalne zlomilo a ostalo mi v ruke !
Najlepsia je clona ziadny slnecnik.
Inak Maclaren klobuk dole ja som velmi spokojna mam dva aj Quest aj Techno XLR ale to prislusenstvo o nicom :(

bambola
11. mar 2012

@mirka007 zvlastne 🙂 pretoze ten nas slnecnik je naozaj pevny, bola som prekvapena ked fukal vietor a naozaj silny tak slnecnik drzal, ani sa nepohol 😕 ja som na zaciatku nadavala, ze sa musim velmi snazit ked s nim chcem manevrovat lebo je "tuhy" ale ma to svoje opodstatnenie 😉
@pimpulienka inac ma maclaren uz aj original clonu ale tusim je bezova

pimpulienka
11. mar 2012

@bambola ahojky 🙂 ano clonu som pozerala, ale popravde ani sa mi nejak nepáči a nehodila by sa nám..Takže spokojná si so slnečnikom.Kde si ho kupovala?