Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

damiani
23. júl 2012

@tamichloe slubene fotky, rozdiel medzi questom a XT-ckom

tamichloe
23. júl 2012

@damiani ďakujem 😵 😵 😵

drake
24. júl 2012

@damiani ahoj,prosim ta nezmerala by si mi sirku kolies? ci sa s nim zmestim na kolajnicky do cinziaku 😀 😀 😀
lebo s bee plus sa nezmestim,lebo je uzky 😅

damiani
24. júl 2012

@drake XT ma sirku vonkajsich kolies 49,5 cm, quest 45 cm

tamichloe
25. júl 2012

Preco nikto nechce mojho Questika.?😢

bambola
25. júl 2012

@tamichloe podla mna blbe obdobie, uprostred leta. navyse to nie je najlacnejsi kocik, asi ti doma chvilku postoji

zuzeca
25. júl 2012

Ahoj,
narazila jsem na vaši diskusi o Maclerenech a chtěla bych se zeptat... Mám kočárek z roku 2007, kupovala jsem na syna. Už ke konci používání mi začaly trochu lepit rukojeti (jsou gumové) a teď, když jsem vytáhla kočárek na druhé dítě, prakticky se s tím nedá jezdit. Guma je jakoby rozteklá, strašně to lepí. Nestalo se to někomu z vás? A nevíte, co s tím? V servisu mi nabídli nové rukojeti za 2 tisíce, což se mi tedy moc dát nechce 😖
Díky moc za rady.

tamichloe
25. júl 2012

@bambola asi ano ☹ 😠

briketa
25. júl 2012

@zuzeca neplat za nove, kup si lepiacu pasku, ktorou sa oblepuju rukovate tenisovych rakiet. Tym to oblep. Maju ich v roznych farbach. su makke a nesmykaju sa na dotyk. No ako pre potreby tohto sportu.

zuzeca
26. júl 2012

@briketa Moc díky za radu. Taky jsem si říkala, že to zkusím. Trochu se bojím, že ty rukojeti budou pak hodně široké... No za zkoušku nic nedám. Je fakt, že cena za nové mi kapku vyrazila dech. Čekala jsem tak polovinu, to bych za to i dala. Ale takhle... A jaké jsou vlastně ty nové rukojeti? Už asi pěnové, že?
Jinak jsem s kočárkem moc spokojená. Mám techno XT šedé, tehdy jiná barva snad ani nebyla. Syn v něm jel naposledy ve skoro 3,5 letech a naprosto v pohodě. Teď v něm začínám vozit 8měsíčního. Ale moc se mi líbí teď ten nový béžový 🤐 Tak prý zas na další dítko... 😀

drake
26. júl 2012

@damiani dakujem,tak to by som sa mohla konecne zmestit,lebo moje bgb bee plus ma sirku zadm.kolies 36 😀 😀 😀 a pred tym som mala quinny buzz 3 cize tiez som nemohla ist po kolajnickach tak snad uz pojdem 😀 😀 😀 aspon som si par mesiacov zacvicila nosenim kocikov po schodoch 😀
uz mam na ceste maclaren quest denim 2012 😵 😵 😵 😵

drake
26. júl 2012

@ka3na jedna je moja 😀 😀 😀 ta s tymi bubl. ci jak to nazvat 😀 😀 😀 uz sa tesiiiiiiiiiiiiim na nu 😵 😵 😵 😵

peliroja
30. júl 2012

@ka3na Katuska ako to prosim vyzera?

drake
31. júl 2012

tak uz ho mame aj my doma
@peliroja dakujem 😵 😵 😵 😵 bez teba by som ho nemala 😵

peliroja
31. júl 2012

@drake ale no, nieco by si vymyslela, ale som rada, ak som mohla pomoct 😵

peliroja
31. júl 2012

@ka3na dakujeme za podlozky aj drziak, si poklad 😵

tanija133
31. júl 2012

@ka3na aj nam dnes podlozka dorazila, je supeeeer...dakujeme.... 🙂

ciernavila
1. aug 2012

prosim, ktora ste nadvihovali strechu na XT aby bola vyssie, ako ste to upevnili aby sa to nezosmykovalo? Mne sa to vzdy potom zosunie dole naspat.

tanija133
1. aug 2012

Tesime sa z novej podlozky....A ked budeme mat Beatles, tak bude aj tam dokonala.... 🙂

tamichloe
1. aug 2012

@tanija133 krasne 😵

denda83
1. aug 2012

@damiani mozem sa sputqat kolko ta vysiel????

damiani
1. aug 2012

@denda83 250,- kupovala som ho v babymarkete

mirka285
2. aug 2012

baby inak kamoska ma xt aj guest denim,ktory je fakt pekny,naozaj tuto novu kolekciu super vylepsili,aj tu latku ma denim taku pevnejsiu,ze neni hned taka roztahana ako na ostatnych guestoch,ale aj tak skonstatovala,ze s xt ckom sa predsalen jazdi lepsie 😉

tyrra
2. aug 2012

@mirka285 tak tuto informaciu som potrebovala vediet, dakujem 🙂 Strasne sa mi paci ten denim, ale nechcem sa vzdat ani mojho xt, tak mi to nedalo spavat. Bala som sa tych malych koliesok na queste, hlavne v zime bude asi lepsie xt. Kazdopadne vdaka za info, konecne sa vyspim 😉

ellysa
2. aug 2012

@mirka285 riešim tiež dilemu, či vymeniť 😉

boska79
2. aug 2012

@ellysa mas teraz xt?

kacenka1310
2. aug 2012

najlepsi kocik, aky som kedy mala, to som ich mala 5, ale tento by som nevymenila. Je fakt super. Mam quest a fakt super 🙂

ivanek
2. aug 2012

Souhlasím, Maclarany jsou pro mě nejlepší kočárky. Já mám Triumph a ještě jsem objednala XLR. Vždycky jsem ho chtěla zkusit a po prázdninách se mi na trase škola - školka ještě bude hodit 😉

V Mothercare ho měli v akci za 208 liber (letošní kolekci)

ellysa
2. aug 2012

@boska79 jj mám, a rada by som niečo menšie do auta, keďže budem kupovať ešte nejakú kombináciu pre krpca

tamichloe
2. aug 2012

A nechcete niekto vymenit xt za mojho Questika,pouzivaneho tyzden...