Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

tamichloe
2. sep 2012

@jessicax 😵 😵 ďakujem...ano je nadherny, v reale viac,aj ten bežovy je nadhernýýýý

tamichloe
2. sep 2012

@tanija133 pravda v skutočnosti je ta farba inaa

tamichloe
2. sep 2012

@ellysa veru ano 😵 😵

corrin
3. sep 2012

Ahojte baby,
neviete, kde sa da kupit nahradny kosik pod maclaren techno xt? vlastne ta sietka.dik

ciernavila
4. sep 2012

ja mam dotaz, neviete ako sa da upevnit ta strieska aby bola vyssie a nesklzala? Inak ja ho na zimu asi budem muset odlozit a vytiahnut hlboku trojkombinaciu , novorodenca si nebudem davat este do Maclarenu a chcem si tam namontovat stupatko. Niekto tu spominal ze Dorjan neprejde cez sneh,, teda mne sa s nim po snehu islo lahucko, to by som si s mojim XT netrufla aj ked ho mam akokolvek rada. Inak mne ta opierka pride celkom pevna, preto ma vzdy prekvapi ak sa niekomu taka nezda. Akurat jedina nevyhoda je ze by mohla byt kolmejsia, moj syn kolkokrat sedi tak rovno v kociku, ze sa o tu opierku ani neopiera. Inak mu nemam co vytknut. Uz sa tesim ako na jar bude jazdit v nom mala Ninka a Daniel brazdit popri nas na motorke.

ciernavila
4. sep 2012

@corrin dam do IP

monicka75
4. sep 2012

@tanija133 mozes mi prosim ta poradit cez aky eshop si objednavala? lebo som skusala cez amazon ale vyhadzuje mi to, ze nedodavaju na SK...Vdaka vopred

monicka75
5. sep 2012

@tanija133 dakujem 🙂 mrkla som, maju super ceny, postovne si pisala ze bolo 25 libier? na Slovensko, hej?

tanija133
5. sep 2012

@monicka75 ano 25 libier ,cize cca 30 E...za jednu krabicu, teda jeden kocik, plus co sa do tej krabice maximalne zmesti....

jessicax
5. sep 2012

nas maclaren quest denim posuvam dalej, ak by bol zaujem IP

mirka285
5. sep 2012

@jessicax mas novy objav?

tanija133
5. sep 2012

@jessicax coooo????

tamichloe
5. sep 2012

@tanija133 a ty? čo tak zrazu??čo si objavila?? 😵 😵

jessicax
5. sep 2012

@mirka285 no uvidim este co bude 😀

lucy109
5. sep 2012

caute maclarenky, neodolala som a zhanam nas treti kocik a bude to maclaren- su neodolatelne, uplne ma chytil, akurat rozmyslam, ci kupim xt cierny alebo cerveny, inofarebny 😝 -mame doma uz jeden fialovy kocik a jeden cerveny a aj tie farby zacnu liezt na nervy nielen cierna 😝 , fialovy idem predat. odradza ma trochu, ze to kupujem a ide pomaly zima ,ale ako som vas citala a podla vsetkeho chodite s xt aj v zime 😀 , mate plese tip na nejaku dobru stranku,kde sa da objednat nanoznik a prislusenstvo? dakujeeem

mirka285
6. sep 2012

@lucy109
@tanija133 predava cierne xt ako nove 😉

domigb
6. sep 2012

Ahojte baby..Poradte mi prosím nejaký fusák to juicy couture 😉 Originál asi už nikde nezoženiem..Rozmýšlala som nad univerzálnym,alebo lodger bunker 😖

domigb
6. sep 2012

A ešte mám otázočku pohnem sa s ním vôbec v zime? 😝

domigb
6. sep 2012

@jessicax vááá bugaboo fusak na mac? to by mi nenapadlo moj mi doma stojí... 😀

ciernavila
6. sep 2012

haha baby ja som sa nasmiala teraz, si predstavte ze v nasom meste v ekaci predavaju pouzity ale podla foto uplne zachovaly maclaren XT ciernej farby za 2990 Czk, to sa mi zda dost pod cenu aj na pouzity nie? Podla mna ta mamicka by ho na nete predala lepsie.

misiatko999
6. sep 2012

ahojte, neviete aka znacka boardu ( doska, na ktorej stoji dalsie dieta) ide na Maclaren techno xlr, dakujem.

jessicax
6. sep 2012

@domigb ale dobry napad, nie 🙂 ? Sedi fajn, nesmyka sa, urcite vyskusaj. Lepsie ako keby nanho mal sadat prach 😅

face
7. sep 2012

@domigb Do Juicy krásně ladí růžový Lodger 🙂 A ten originál fusak do Juicy se dá sehnat na ebay.co.uk. 🙂 Já do Juicy přemýšlím o žirafkovém Buggysnuggle 🙂

domigb
7. sep 2012

@face prosím ťa ktorý ružový presne...🙂 odíš mi link...Dakujeeem 😉 ano ano stále premýšlam že ešte z ebay sa to dá.. 😉

domigb
7. sep 2012

@jessicax ved asi ho aj ja začnej využívať opať 😲

lentila.g
9. sep 2012

Abojte,pls nemáte náhodou niektorá reálne foto zloženého quest-a a xt popripade vedľa seba tie čo ste mali ich súčasne alebo aspoň parametre xt zloženého?Ď.

tanija133
9. sep 2012

@lentila.g dlzka zlozeneho XT je cca 108 -110 cm.....v Pole ho mam LTT, ale ani koli tomu nechcem mensi kocik... 😉 Quest ja neviem..

lentila.g
9. sep 2012

@tanija133 jeeej Ďakujem. a ty si svoj nepredala? ja ho potrebujem dat mužovi do kufra nastalo...

tanija133
9. sep 2012

@lentila.g predala, ale idem kupovat zasa XT ale v inej farbe..ostavam pri XT....ake mate auto? pokial vacsie od Pola, isto sa zmesti...