Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

suzle
29. aug 2014

Maminky neposuvate prosim niektora Maclaren Bmw?Ak ano, prosim ponuknite. Vopred dakujem

suzle
4. sep 2014

Dobry vecer, skusim este raz. Mamicky viete mi prosim poradit, ktory z kocikov Maclaren Quest okrem Denim ma predlzitelnu strechu?Dakujem za radu

dundy27
5. sep 2014

@suzle iba denim

suzle
5. sep 2014

@dundy27 Dakujem veľmi pekne za odpoved. Nikde sa k tomu neviem dopatrat. Páči sa mi aj Quest Liberty, Quest Heritage a Quest Railroad Black-Sand, avšak neviem, ktorý z nich ma predlzitelnu strechu.

migely
21. sep 2014

mi ho máme a sme snim spokojny až na to zapínanie občas nejde odopnuť

mia8181
25. sep 2014

prosim vas niekto aj sije taketo podobne fusaky?

erinka123
6. okt 2014

Ahojte mam v ponuke Maclaren quest sport model 2012,faraba charcoal / silver kupovany 2013 v zaruke 😉

tatso
17. okt 2014

@annesz Ako ste spokojná s XT? Uvažujem či quest alebo XT? Ďakujem

petraxy6
17. okt 2014

AHojte, prosím vás, dá sa oprať nakomplet XLR? Ďakujem 🙂

alakapo
9. dec 2014

Ahote baby,prosim objednaval niekto zo stranky pramworld uk ? Vdaka.

magdusaaa
23. jan 2015

Dobry den ,chcem kupit macleren bmw,neviete o niekom?Alebo ktory z macleren je najlepsi,vopred dakuje🙂

moonlighting
14. apr 2015

Baby prosím Vás, uvažujeme tiež nad kúpou BMW, teraz to študujem a už som z toho fakt hlúúúpa, rada by som aby mal kočík aj opierku na nožičky, aby mal aj predĺženú striešku, neviem ako sú polohovateľné, a s akým príslušenstvom sa predáva, resp. čo musím dokúpiť?

moonlighting
14. apr 2015

@lenkaleg Dobrý deň, môžem sa Vás spýtať do akej hmotnosti je kočík BMW? Ako s ním ste alebo ste bola spokojná už postupom času?

lenkaleg
14. apr 2015

@moonlighting zdravím......Ja som s ním veľmi spokojná,síce ho používam malo ale zo začiatku som ho používala častejšie. Malý má teraz 2,5 roka a ma 15 kg a ešte sa tam v pohode zmesti a môj malý je dlhý každý hovorí,že má aj 4 roky a to mu kupujem aj také oblecko. Golfac,je ľahký,ľahko skladateľny,ideálny na presuny,maly keď je unavený zaspí aj v ňom aj keď niekto rieši,že opierka sa nedá dať úplne do ľahu ale nám to vôbec nevadí. Kľudne sa pýtajte,zodpoviem....

moonlighting
14. apr 2015

@lenkaleg Veľmi pekne ďakujem za odpoveď, keď ma niečo napadne určite sa ozvem 🙂

dadach84
21. apr 2015

Baby chcem kupit 10 mesacnej dcere maclaren xlr ..v podstate ako druhy kocik do auta atd..ste s nim spokojne?nehrkota moc?prejdete nim dlazovne kocky,trocha travy atd?
Madlo som videla ze sa da kupit nejake uni...

camina
24. apr 2015

ahojte. kupila som si pouzity maclaren spitfire a mam zaaretovane - zafixovane predne kolieska. ked stlacim to tlacidlo, tak sa mi pekne uvolnia, ale hned pri otacke to zase zapadne a zafixuju sa. neviem ci je to napisane zrozumitelne, ale viete m iporadit ako to uvolnit aby sa mi nezafixovali same pri otocke? dakujem vopred

ifkael
24. apr 2015

Viac zatlacit?
@camina

camina
25. apr 2015

@ifkael dajak mi to nejde, sa bojim ze to zlomim🙂 ale ak to tak ide naozaj tak zatlacim az do zlomenia 🙂) len si nie som ista ci to tak ma fungovat 🙂

ifkael
25. apr 2015

@camina ano, tiez sombto tak mala - zatlacit neboj sa

camina
26. apr 2015

@ifkael oki, tlacim 🙂

camina
26. apr 2015

Zatlacene az ma ruka boli a cuduj sa svetu drzi to 🙂 dakujem pekne za pomoc a pochopenie 🙂

ifkael
26. apr 2015

@camina 👍

silviaaa21
12. máj 2015

Baby veľa z vás zháňala madlo. Včera som objavila toto: http://m.aliexpress.com/item/32219652267.html
Určite to nie je originál, ale tak postačí 😉 a za tú cenu...

sviecka
14. máj 2015

ahojte, kupili sme pouzivany M techno xt, chcela som ho vyprat, ale neviem, ako zlozit striesku a zadnu cast. Teda aby tam nebola ta obruc zo striesky, lebo takto sa to bojim dat do pracky, aby sa to neznicilo.

camina
15. máj 2015

@silviaaa21 a ako sa to madlo uchycuje? len pre info🙂)

camina
18. máj 2015

dakujem, si super 🙂
@silviaaa21

dolcegucci
30. máj 2015

Ahojte,prosim nepredava niektora prepravnu tasku na XT?alebo pozicat za poplatok na tyzden?Dakujem

sviecka
31. máj 2015

@dolcegucci naco potrebujes? Do lietadla? Aj my letime a tiez nemam tasku. Teda ani som sa nechystala ju zohnat? Myslis, ze by sa mohol znicit?