Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

dolcegucci
31. máj 2015

@sviecka hej do lietadla.jasne,ze by sa znicil.Len raz som dala kocik bez nicoho a nikdy viac ☹ ale uz som objednala 🙂

sviecka
31. máj 2015

@dolcegucci mozes mi poslat link odkial?

mam33
4. jún 2015

@silviaaa21 môžem sa opýtať objednávala si si ho ? Já tiež zháňam čierne a neviem zohnať to to už organizoval nepredávajú ?

mam33
4. jún 2015

@dadach84 ja mam malého bude mať teraz 10 mes máme XLR a podľa mňa je v ňom utopeny. Kočík je obrovský a jazdné vlastnosti úžasné nehrckoce nech ides kdekoľvek. Máme teda úplne nový neviem aké sú už jazdené . Čiže je to pan kočík neľutujem kúpu a na dovcu ho berieme .

silviaaa21
4. jún 2015

@mam33 Áno objednala, už ho mám aj doma. Ja som ho chcela tiež hlavne kvôli dovolenke. Syn mal už 2 roky, takže nám kočík naozaj slúži len na rýchle presuny a nechcem ho stále pripútavať, tak som objednala madlo. Problém je, že on si ho sám dá dole, takže ho budem asi predávať. Mám ale modré

silviaaa21
4. jún 2015

@dolcegucci Aj ja som taký kúpila, ale odtiaľto z bazára za 15€ 😀 . Pozerala som aj ten kufríkový, pevnejší obal, ale ten je už moc drahý. Toto bude asi len proti poškriabaniu, ale aspoň niečo.

dolcegucci
4. jún 2015

@silviaaa21 super si kupila🙂urcite to staci,hlavne to zlozim a dam to kocika 😉

mam33
4. jún 2015

@silviaaa21 och škoda ja potrebujem čierne inak by som hneď brala .

mam33
4. jún 2015

Ahoj nepredáva niekto CIERNE MADLO NA MACPAREN XLR ? Dik

dadach84
4. jún 2015

Baby dakujem kupim asi to sive z toho ali..popripade nejdete niekto objednat?predat?

silviaaa21
4. jún 2015

@mam33 Tu v bazáre jedna kočka predáva.

silviaaa21
4. jún 2015

@dadach84 A nechceš to modré?

mam33
4. jún 2015

@silviaaa21 Hej ale šedé ja mam Black/champaign čiže zháňam čierne a nie za 35 ved to mam nové za menej

silviaaa21
4. jún 2015

@mam33 Som pozerala len podľa obrázka a tam je čierne, veru cenu si dala poriadnu a to ešte po zľave.

sjuzocka
8. jún 2015

Kocky, ja som dnes zapasala maleho do(novych) questiek a nevedela som to odopnut. fakt ze som vyvijala neskutocnu silu, skoro mi palce odpadli, nic. nakoniec som dieta dolovala z tych pasov jak tava. nie je nejaky trik ako to rychlejsie vybehat? alebo som prehliadla nejaku poistku? inak doteraz je to neodopnute :D

dadach84
8. jún 2015

No damy takze nakoniec som maclaren zrusila a kupila novy silver cross reflex..prisiel mi rovnaka kvalita a hlavne ma lepsiu chrbtovu opierku,ma madlo a nanoznik v cene...chcela som to sive xt a nikde ho nemaju najblizsie az o 4 tyzdne a tie ostatne farby nic moc.

stenly_l
14. jún 2015

Ahojte, má prosím niektorá z vás sivé xt 2015? Nikde sa k nemu neviem dopátrať, aby som ho videla naživo. Díky moc.

dadach84
14. jún 2015

Ja som chcela sive a neni nikde..u nas aj cr ze tak o mesiac.jedine pramworld ale je drahe

stenly_l
15. jún 2015

No, našla som nejaký eshop z Ostravy, majú ho skladom, ale na prosbu, či by mi neposlali reálnu foto (lebo buďme úprimné, tie fabrické a realita majú k sebe ďaleko), mi už nereagovali..... A spokojná s tým Silver Cross? Mala som ho ako číslo 2. Díky 🙂

dadach84
15. jún 2015

@stenly_l jj ten ostravsky eshop ma take dost divne recenzie takze to som sa bala..hlavne ked distributor povedal ze neni
Inak hej velmi spokojna, to ze je v cene madlo aj nanoznik super..ide aj po terene ako trava strk..dobre sa tlaci,sklada..

sjuzocka
18. jún 2015

prosim vas pekne, neda sa to nejako spravit, aby to sproste origos madlo sa nepolohovalo hore dolu furt? nejako to zlepit alebo co? nech je v jednej polohe?

pripadne - neviete ake ine madlo neoriginal sedi na maclaren xlr?????

peka1
27. júl 2015

Ahojte. som trochu blbec z toho odporucaneho zatazenia xlr. Je to do 15 kg alebo do 25 kg? Chcem to uz pre vacsieho chlapceka, nehovoriac ze aj ten starsi sa mi tam stale trepe 🙂

cokoladka83
28. júl 2015

Mozem sa spytat objednaval niekto aj s uk,zevraj su lacnejsie,,,ak ma niekto link na anglicku stranku poprosim keby mi niekto poslal..dakujem
K

cokoladka83
28. júl 2015

@dolcegucci dakujem velmi pekne... 🙂

1radka
15. aug 2015

@dendy1 cena dakujem

dendy1
15. aug 2015

@1radka Prepáč, neviem akú cenu potrebuješ?

1radka
15. aug 2015

@dendy1 na kocik mclaren juicy

dendy1
15. aug 2015

@1radka Aha, ten je dááávno preč, nejako okolo 300€ tuším. Ja som toho z kočíkov prestriedala hodne,takže už si na tie ceny až tak presne nepamätám.