Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

frlka
23. júl 2011

@kika9449 ahoj, mozes mi prosim napisat cez IP - cez koho si kupila kocik + cena? Vdaka, Katka

vadelka
23. júl 2011

Ahojte,
aj ja rozmýšľam nad Maclarenom,máte niekto skúseosti s typom Techno Classic?Ďakujem 😵

ellysa
24. júl 2011
ellysa
24. júl 2011

ponorka je krááááááááááásna a tu za celkom dobrú cenu aj s fusakom a podložkou http://4little.de/marken/maclaren/6230-1000.html

mirka285
24. júl 2011

no mne sa sice maclareny nepacia,ale dnes som narazila na tento a veru by som tento brala 🙂 http://www.kocikomania.sk/kocikomania/eshop/1-1...

zajo79
24. júl 2011

ja som mala denimovy quest..a si teraz bucham hlavu ze naco som ho predavala 😅

ellysa
24. júl 2011

@zajo79 ja si búcham hlavu prečo som ho od teba nekúpila 😀 ,ale tak bude iný, už je objednaný,ale budem sa tešiť až dojde konečne 😀 a ak bude druhé, tak si to ešte užijem

zajo79
24. júl 2011

@ellysa aky si objednala?

fakt som s nim bola spokojna, asi najlepsi kocik po beecku co som mala.. a ja trubka ho predam...ale potrebovala som zmenu, a aj babyhome je fajn. quest bol kocik oblubeny mm..ani sa so mnou nebavil, ked som ho predala 😀

barbora87
24. júl 2011

Babule aky rozdiel je medzi quest,techno xt a xlr?

ellysa
24. júl 2011

@zajo79 ten čo má @bambola, jeden deň bol v akcii na jednej de stránke a som to akurát vystihla

ellysa
24. júl 2011

@zajo79

https://www.youtube.com/watch?v=ynn6uU8tOzA

ale však neboj, kým drobec bude veľký na golfky, ešte aj mac bude, ja už si teraz brúsim zuby na nejaký xlr a to druhé ešte ani na ceste nie je 😀

zajo79
25. júl 2011

@ellysa tiez ked som ho predavala, som si hovorila...xtcko alebo xlr este kupim..na jar... na xt sa mi paci ta clona a ze nieje take velke ako xlr.
alebo si robim este zalusk na cierne urbo, alebo na bee+ ...

ale zatial nie, zatial sa vytesujem z cameleona a pre matka z babyhome.

barbora87
25. júl 2011

Babule na mmb je jedna predavajuca cez kt objednat maclareny za dobru cenu...mate s nou skusenosti?

bambola
25. júl 2011

aha co som nasla ak by mal niekto zaujem 🙂
http://deti.bazos.sk/inzerat/9091005/Predam-gol...

frlka
25. júl 2011

ahojte, viete mi niekto poradit? prave som sa dozvedela, ze Maclaren XLR je do 15 kg... 😨 ale ved vsade sa uvadza, ze je do 25kg! Vraj EU norma udava do 15 kg a USA predava do 30 kg. Tak uz som z toho "blazen"...neviem, ci ho mam kupit, alebo nie. 😖

denisocka
25. júl 2011

@frlka ja som to včera tiež citala. divne,ale je pravda že moj 3,5ročny ma len 15,takže nam by vyhovoval

frlka
25. júl 2011

@denisocka no, nasa mala ma 2,5r. a 17,5kg, chcem skladny kocik do viac kg. Este mi radili jane, pripadne teutonia, su vraj do 3 rokov. 😕

denisocka
25. júl 2011

@frlka ja som kupila janečko 😀 ,je to moj druhy golfač,oprvy bol chicco liteway a letel z domu do 3dni, toento je super. najprv som chcela aj madlo,ale ako som tam dala deti,tak by bolo nanič , len by bol problem pri skladani,dolezite su bezpečnostne pasy. ja nelutujem,len hadam sa u nas ohreje dlhšie,lebo to vymýšlanie s kočikami ma nebavi

a fajne sa dnu sedelo aj stašiemu

frlka
25. júl 2011

@denisocka starsi ma kolko? (vaha+vyska). 😉

denisocka
25. júl 2011

@frlka 93cm/14kg

frlka
25. júl 2011

@denisocka ten co si kupila sa ako presne vola? A do kolko kg je?

denisocka
25. júl 2011

@frlka jane energy - do 25kg , btw,maju na bazare na bazoši červeny ako novy s nanožnikom aj taškou ,vrelo odporučam

frlka
25. júl 2011

@denisocka co je to btw? Nech kuknem inzerat. 😀

bambola
25. júl 2011

@frlka je to jeden a ten isty kocik na EU a US trhu akurat, ze EU normy su do 15kg cize oficialne MUSI maclaren uvadzat do 15kg ale tie kociky su do 25kg tak ako v US 😉 (neposobi tu silnejsia gravitacia ako v US 😀 )

frlka
25. júl 2011

@bambola vdaka 🙂

frlka
25. júl 2011

@denisocka vdaka 🙂

almita
25. júl 2011

@ellysa nakoniec dobre,ze Ti ho predali pred nosom,kupila si este krajsi 😀 ja uz si tiez brusim zuby na dalsie kociky 😎 ,presne viem,co si uz kupim pri druhom 🙂

almita
25. júl 2011

@bambola dakujem za radu,asi som to pochopila 😀 ,ja mam este pp si a tam je to polohovanie noziciek dlhsie,etse nam pretcaju nozky iba trosicku,takze taktiez to zdiham.Suhlasim,urcite je to pohodlnejsie pre dieta. 😉

frlka
25. júl 2011

mozete mi prosim niekto povedat presny rozdiel medzi XT a XLR? teda okrem sirky golfacu. To viem, ze XLR je sirsi. Len som tu niekde citala, ze XLR je velmi velka a nespratny, ze uz to je skor sportak ako golfac. Prosim poradte mi, ktory mam kupit. Vdaka.