Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

mycats
12. feb 2013

@hajanka tak to cakame 😉 a tesim sa. tak aj bee bola velka zmena po stokke 😀 popri stokke ja vela kocikov ako koza domaca 😀

erinka123
13. feb 2013

kočky objednavali ste si niektora kočik cez stranku www.maclaren.sk ???? ja som objednala a uz par dni čakam a ani potvrdzovaci email,nič mi neprišlo že objednavaka sa doručila alebo take niečo,tak som im pisla a ani neodpisali tak neviem či mam čakat.... cez aku stranu si objednavate vy ? vdaka.

julianna78
13. feb 2013

@erinka123 ja som objednávala už 2krát,ale vždy som si predtým zavolala či ho majú skladom a priplatila som si kuriera a na 2den bol vždy doma.Inak posielajú 2triedou a to asi aj 2-3dni trvá.Skus tam zavolat.

nikol.l
13. feb 2013

@tanija133 no nic co narobim , mala osm viac vyrast 😀 😀 😀
som sa strasne tesila , ale som rada ze som ho aspon bola kuknuta a teda zistila ze je mi moc vysoky 😖
Mac je uzasny kocik a prave preto som ho chcela no hold nic nenarobim...
Pojdem kuknut ten bee+ a uvidim , kazdopadne potrebujem nejaky kocik nech sa neteperim s 15kg,lebo to je o nervy 😠
Bee je sice o dost drahsi a neviem ci bude vyhovovat mojim poziadavkam ..

mirka285
13. feb 2013

baby inak ja mam mojho maca uz 7 mesiacov v garazi len tak ..vobec nepouzivame kocik,ale neviem sa ho vzdat 😀 som si povedala,ze vsak mozno este v lete sa zide a moj muz si tuka na celo 😕 😀

tanija133
13. feb 2013

@nikol.l tak si kup Quest denim, ten ide do lahu, ma striesku, a je nizsi, len sa horsie tlaci s porovnanim s XT alebo XLR....

tanija133
13. feb 2013

@mirka285 ja ti verim, ved co ked nahodou v lete bude treba... 🙂

nikol.l
14. feb 2013

@tanija133 tak ja dost beham takze ak sa blbo tlaci to nie je nic extra 😖
uvidim nieco vymyslim 🙂

hajanka
14. feb 2013

@mycats tak take narycho iba nafotene... 😅
po prvej jazde, fakt to bude chciet velky zvyk pretoze to je uplne nieco ine ako Stokke 🙄 niezeby bol zly to nie, je krasny funkcny, kvalitny, ale je to riadny skok a zmena... za prve vyska, myslim posadenie sedacky, neviem si pomoct, akoby som tlacila babikovsky kociarik 😅 dalsie konstrukcia a zakopavanie 😖 tlaci sa tiez uplne inak ako Xplory, vdaka postaveniu ruciek a zakopavaniu (cize treba mat od kocika odstup) je potrebne vynalozit viac sily na tlacenie, a potom klasicke golfacske rapkacie kolieska 🙂 dalsia vec, kto kedy tvrdil, ze Stokke ma malu sedacku? 😨 nech sa hned preberie 😀 pretoze v tomto je Leuska skutocne ako v kociariku pre babiky, musim priznat ze LTT, zatial co v Xplory mala este miesta habadej..., no uznavam ze nemozno porovnavat dve uplne rozdielne kociky, rozdielne konstrukcie, rozdielne vsetko 😀 no kedze toto ma sluzit ako kompromis na presuny v pripade unavy, tak velmi dobre posluzi. Inak neviem co este dodat, asi je to naozaj len vo zvyku, boli sme zvyknuti na uplne iny styl 🙂 mozno pri prechode z ineho typu kocika by nebol ten rodiel taky markantny 🙂

a toto je skutocna farba, naforene realne, bez uprav, wb snad spravne vyvazene 😉

mycats
14. feb 2013

@hajanka vyzera paradneeeeeeeee 😵 😵 😵 mnamkovyyyyy!!! farba vyzera super!!
tak porovnavas sportiak a golfky 😀 😀 😀 ale ja to chapem, ja som toto iste riesila s bee.
ale bee-cko je super a rychlo som si na to zvykla. aj ked tie drepy k vsetkemu su dost obtazujuce a citelne po stokke 😀
Mne maly zacal bojkotovat kocik, takze ja nakoniec do noveho nepojdem 😖 😖 😖 ☹
aj by som chcelaaaaaaaaaa, no ale jedine, ze by som krtka vozila 😀 😀
to sedadlo vyzera uplne super, makkucko 🙂 aj celkovo je to nadherny kocik!

Dnes som tak brazdila kociky a keby som mala este koho kocikovat, tak idem, ze orbit, bugaboo buffalo a asi mac alebo bee 😀 😀 😀 😀 a mm rovno infakt ako otvori dvere na vstupnej chodbe a uvidi stare dobre casy ked sa nemal kde vyzut 😀 😀 😀

mycats
14. feb 2013

@dolcegucci, @kilian, @kalista - kuk, strieborny mac bmw 🙂

aj ja sceeeeeeeeeeeeeeeem 😲 😲 😲 😲

mycats
14. feb 2013

@hajanka inak tych koliesok som sa ja najviac bala. lebo taketo mini a dvojite..... to nevesti nic dobreho 😀 a clovek to musi tlacit ako kozu 😀

hajanka
14. feb 2013

@mycats sedacka je fajnova, makkucka vystuzena, zatial sme nechali aj vlozku, len kvoli tomu aby bolo teplejsie pod zadkom 😀
kolieska ten material + kamienky, zatial v pohode, s tym nebol problem ziaden, akurat nezvyk to rapkanie po kockach - nerovnom povrchu (kto kedy tvrdil ze Stokke po kockach rapci???? 😀 ze ma problem s roznym povrchom a terenom? pchaaaaa) 😀 ale co si vsimam, tak toto patri ku kazdym golfkam 🙂

mycats
15. feb 2013

@hajanka 😀 no ved zadok je velmi dolezita vec, musi byt v teple 🙂
napr. bee v pohode aj po dlazbovom chodniku, nerapka ako traktor 🙂 to mi robil quinny zapp 😝 som sa jedovala na to.
😀 😀 no ja neviem ako ine stokke, ale teda moje oba presli uplne vsetko od blata, makadamu, travy az po rozbitu cestu 😀
😀 😀 u mna to bol tazko terenny kocik 😀

milankovazuzana
15. feb 2013

@hajanka no ale pozrime sa na Janku, kde ju nájdeme aj Majku 😀 Kočiarik vypadá veľmi elegantne 🙂

girlie81
15. feb 2013

@hajanka Jééééééééééééééj, ten je krááááásny 😉 Normálne mi nachvíľu bolo ľúto, že máme čierny 😀 Asi by som aj nad týmto silno uvažovala, keby som vedela (pri objednávaní), že je skôr takýto sivý než biely 🙂 Sú krásne, také elegantné a jemné 🙂
Chcela som sa ťa opýtať...už ste riešili tú záruku? Ja som všetko na webke Mac vyplnila a prišlo mi len také krátke vyrozumenie na mail...zrejme to mám považovať za záručný list, či?
Z Harrods iba dva papiere....tiež neviem na čo sú 😒

mycats
15. feb 2013

@hajanka Jani, aka vysoka je mala?? 🙂 to len pre istotu keby nahodou, ci by mi vobec maly do toho kocika vosiel 😀 😀 😀 maly ma nieco cez 90cm 🙂
ze by som este predsa len nejakeho kamarata prikupila.
no ved keby vam doma zavadzal, tak daj vediet 😀

hajanka
15. feb 2013

@girlie81 @mycats vyzistim u sestry a dam vediet 🙂 ona to ma vsetko doma, Lea ma urcite viac nez 90cm ale neviem presne kolko, oblecko uz kupujeme na 3-4 (ma 23 mes. buduci tyzden)

mycats
15. feb 2013

@hajanka ze cooo 🙂 tak moj nosi od 86 do 98, ale 98 len riflicky 🙂 odmeriam toho mojho, lebo sa uz nepamatam ci ma 92 alebo 94 😉 😉 😉 tak ho premeriam.

hajanka
15. feb 2013

@mycats v jeseni mala vetrovku na 2-3 kupili sme presnu, svetrik teraz sestra objednala 2-3 uplne presny, menime za vacsi, takze 3-4 to isti 😀 inak leginky sme jej uz od jesene brali vo velkosti na 4-5, ma ich asi 2-3 cm dole vyhnute, aj ked sa nevyhrnu, tak nevadi len trosicku sa nazbierkaju 🙂
satky tieto jej sestra minule skusala 3-4 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/hajanka/albu... su jej akurat 😀

mycats
15. feb 2013

@hajanka tak to nam asi mac nebude maly. tak vo vasom pripade budete potrebovat asi ten jajvacsi mac 😀

mycats
16. feb 2013

@tanija133 a ty neplanues zmenu na bmw?? 😉 🙂

dolcegucci
16. feb 2013

@hajanka prosim ta daju sa na tom BMW aj polohavat nozicky?

hajanka
16. feb 2013

@dolcegucci nie, nozicky sa nedaju polohovat

dolcegucci
16. feb 2013

@hajanka hm...som si myslela 😒 a potah je snimatelny?

hajanka
16. feb 2013

@dolcegucci az tak podrobne som ho este neskumala 😅 ani neskusala, ale pozerala som po boboch je na cvockoch tak by mal ist dole cely vybrat a vyprat 😉

dolcegucci
16. feb 2013

@hajanka diky 😉 lebo ja ho mam objednany len nejako zacinam vahat ☹

hajanka
16. feb 2013

@dolcegucci vahad kvoli comu? 🙂

dolcegucci
16. feb 2013

@hajanka najma kvoli tomu polohovaniu.Maly v kociku sice vobec nespi len ked budeme cestovat na dovolenku tak to by som potrebovala dobre polohovanie.Jedine,ze zoberiem iny kocik,aj nad tym uz uvazujem....

hajanka
16. feb 2013

@dolcegucci chrbatik sa da dat do pololahu (nie uplne vodorovne), ale nozky sa nedaju zdvihnut