Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

girlie81
11. jan 2013

@ifkael Jééééééj....tak už ho máš objednaný ;) No ja ho stále očumujem na webe...stále kontrolujem na pramworlde, či majú aj Denim Quest 😀 Sa stále neviem rozhodnúť 😀 Naša bambula bude mať zachvíľu rok a pol - v lete dva roky, je dosť dlhá po tatinovi, ale veľa behá...len zase chcem aby sa v kočíku aj vyspala v prípade potreby, na výletoch a tak 🙂
Najlepší opis BMW a fotky majú priamo na Maclaren stránke 🙂
http://www.shopmaclarenbaby.com/BMW-Buggy/MV000...

manila421
14. jan 2013

Mamicky madlo na Techno XT zhanam...neviete nahodou kde by som ho kupila?

tanija133
14. jan 2013

@man
ila421 mam,nepouzivane,uz ho asi nebudeme potrebovat

tanija133
14. jan 2013

@manila421
@manila421 mam nepouzivane,som ho skreckovla doteraz,ale uz ho nebudeme potrebovat

evita2222
15. jan 2013

Zdravím vás, mám 9mesačné dievčatko a zháňam nejaký golfový kočík. uchvátila ma značka Maclaren. chcela som Techno XT, ale momentálne mám možnosť získať XLR za veľmi dobrú cenu. môžete mi poradiť? prípadne mi stačí aj nižšia rada? Za rady vopred ďakujem Veronika 🙂

ellysa
15. jan 2013

@evita2222 ak ti nebude vadiť, že je to trošku väčší golfáč-hlavne dlhý po zložení, tak je to super voľba 🙂 , určite nebudeš ľutovať

nemi
15. jan 2013

@evita2222 No my sme tiež veľmi dlho váhali medzi XT a XLR. Nakoniec sme kúpili XLR. Je širší oproti XT, ale vôbec neľutujeme. My sme nemuseli riešiť MHD, schody, takže nám nevadí jeho veľkosť, navyše oproti XT je to len kúsoček - aj vzloženom stave, poskúšali sme si všetko v obchode. Takže preto sme si povedali, že dva cm hore dole už nie je veľký rozdiel. A dieťatko tam má skutočne pohodlíčko. Naša malá má teraz 9 mesiačikov a keď sme ju v obhocde dali do XT v zimnej bundičke, mala som pocit, že je akurát. V XLR mala pekne miestečko, dokonca sme sa teraz rozhodli popredať všetky kočíky a necháme iba Maclareny. XLR v pohode nahradí štandardný športový kočík. Je väčší, ale stojí za to 🙂 Zvládame teraz krásne aj sneh, aj všetko, ide ľahúčko a malá tam sedí, prespinká od začiatku spokojne - a teda sme spokojní aj my 🙂

manila421
15. jan 2013

@tanija133 jeeeej a za kolko by si mi ho vedela predat?

girlie81
15. jan 2013

Kočky, tak som sa rozhodla....včera som objednala MC BMW 🙂 Tak som zvedavá kedy príde a aký bude naživo....a pevne dúfam a verím, že budem spokojná 😉 Lebo inak ma asi picne 😀

ifkael
15. jan 2013

@girlie81 odkial si brala?

girlie81
15. jan 2013

@ifkael Objednala som z UK....cez Harrods.com...s postovnym 370€...mal by byt do 6 - 10 dní.
Odporučili mi tam z Pramworldu.

maminamaja4
15. jan 2013

@girlie81 napis ako si spokojna potom,a hod foto,nazivo. Aj ja o nom uvazujem od leta,tak nech nie som nerozhodna 😉

ifkael
15. jan 2013

@girlie81 hmmm. no super 🙂 ja si pockam z ciech..

girlie81
15. jan 2013

@maminamaja4 Jasné, keď príde nafotím...poskúšam 🙂 Ale už musí byť super, lebo ma manžel vysťahuje 😀 Som sama veľmi zvedavá, pretože prvý kočík som dlho vyberala, skúšala, naživo okukávala a tento len tak z fotiek, z videa a dokonca som prvýkrát vôbec objednávala takto zo zahraničia 🙂
Určite dám vedieť 😉

evita2222
15. jan 2013

@nemi
@ellysa
Ďakujem vám veľmi pekne, som rada, že mi poradil niekto, kto má takéto kočíky. lebo ja by som sa nevedela rozhodnúť.
tak už objednávam hnedo-ružový XLR :D
potom napíšem skúsenosti 🙂

nemi
15. jan 2013

@evita2222 Krásnu kombináciu si vybrala 🙂 Tiež sme nad ňou váhali, nakonic vyhrala béžovo-čierna 🙂 My sme váhali tiež rovnako, dlho som tu čítala celú túto diskusiu, nakoniec sme sa rozhodli v obchode. Možno vyhrali tie centimetre navyše pre maličkú, lebo naozaj tam bolo viac miesta a povedali sme si, že hlavne ona nech ma komfort, mi už nejakú tú váhu, či veľkosť navyše zvládneme. Inak si myslím, že rozhodne už XT musí byť dobrý kočík 🙂 Avšak neľutujem svoj výber 🙂 K XLR budeš mať navyše už aj obojstrannú podložku a nánožník a tá podložka je teraz v zime super, aby našim dietkam nebolo zima. Akurát teraz v tejto najväčšej zime sme nánožník nahradili fusakom 🙂 Tak dúfam, že budeš tiež spokojná 🙂 Daj vedieť 🙂
A až teraz som si všimla, že vaša maličká je takmer rovnako stará, ako tá naša 🙂

tanija133
15. jan 2013

@girlie81 tiez som zvedava potom na BMW nazivo...

manila421
16. jan 2013

Mamicky a pokracujem v patrani po madle... neviete kde by som zohnala?

manila421
16. jan 2013
gulocka46
16. jan 2013

@briketa pacia sa mi tvoje prispevky.. My cakame prve babo a som zamilovana do maclarenov, len sa neviem rozhodnut ci xlr alebo xt. Je tam okrem ceny a 4cm v sirke este nejaky rozdiel? vyhoda resp. nevyhoda? pre ktory sa rozhodnut... ty mas este aj ten quest, ale ten nechem.. dakujem

ciernavila
17. jan 2013

teda ja mam syna 20 mesacneho a v pohode mi v zimnej bunde i s fusakom vojde do XT.

girlie81
18. jan 2013

@tanija133
@ifkael
@maminamaja4

Ahojte kočky 🙂 Dnes som zažila prekvapenie 🙂 V pondelok večer som kočík objednávala, v utorok ráno stiahli peniaze z účtu a dnes ráno mi už volal kuriér, že za 2 minuty je pod našim domom a má pre mňa balík 😉 Šťastie, že som si ráno pozrela maily...už som mala správu z Harrods, že kočík bol poslaný včera z Londýna, ale takúto rýchlosť som veru nečakala. Najprv som bola príjemne prekvapená vôbec balíkom ako takým...krásne zabalený...nikdy mi kuriér tak pekne zabalený balík nepriniesol 😀 Tak a máme doma Maclaren BMW 🙂 No kočky, keďže ja nemám nejak extra s čím porovnávať, ale zase golfáče som v obchodoch omrkla, môžem skonštatovať, že je krááááááááásny 😉 Je ľahučký, precízne vypracovaný, strašný fešák takto naživo 😉 Dcérka sa tešila, rozbaľovala balík so mnou, najprv trošku váhala si doňho sadnúť, ale keď som ju povozila, veľmi sa jej to páčilo 🙂 Ona je taký jašo...vozíme ju v bugine pre bábiky 😀 Veľmi mi nechcela pózovať...takže nafotila som čo sa dalo. Musím ale priznať, že som bola trošku sklamaná, pretože som si myslela, že kočík ide viac do ľahu. Je od 6 mesiacov a podľa symbolov by mal ísť do 4 pozícií a z obrázka symbolu to vyzerá, že pekne do ľahu....no nie je to celkom tak. Ale na druhej strane, ak tam malá zaspí...čo bude výnimočne, vyspí sa v pohode. Posielam teda fotky. Ak by ste čokoľvek ohľadom kočíka chceli vedieť, pýtajte sa....popíšem, zmeriam, nafotím 🙂 A teraz ma mrzí, že je toľko snehu...už by som s ním bola vonku 😀
Foto 1
Foto 2....strieška normálne, roztiahnutá pri polohe do ľahu, rozopnutá sieťka
Foto 3....takto ide najviac do ľahu...tým, že je čierny sa to zle fotí

elliah
18. jan 2013

waw, je krasny.....daju sa nozicky polohovat?

mamamonika
18. jan 2013

Najlepsi golfac aky som mala, uz nechcem ziadnu inu znacku! Ja som bola maximalne spokojna so vsetkym. 🙂

ellysa
18. jan 2013

@girlie81 wow, je ganiálny 😵 😵 😵 😵

dolcegucci
18. jan 2013

@girlie81 naaadhera 😵 😵 😵 uz sa na neho tesiiime aj my 🙂

girlie81
18. jan 2013

@elliah Nedajú...Tá vložka do kočíka je síce dlhšia, ale je to mäkké...čiže, áno...zrejme môže byť od 6 mesiacov, lebo to je bábo malinké, ale pre väčšie deti je už viac na sedenie než spanie.

elliah
18. jan 2013

aha, ja mam quest, tam sa to da tak malo povytiahnut a akoze predlzit tie nozicky.....

tanija133
18. jan 2013

@girlie81 nadherny samozrejme, waw, tak to je ina rychlost toho shopu... 😉

girlie81
18. jan 2013

@elliah Quest som chcela aj ja...potom prišiel tento bmw a zamilovala som sa 🙂 Quest ma výhodu tie nožičky a ja som chcela ten Denim s predĺženou strieškou. Ale nakoniec je tento bmw úplne super...to polohovanie nožičiek by sme asi nevyužili vôbec, lebo malá je dlháň...už aj v šporťáku má nohy len dole, pretože keď jej to zdvihnem na členkoch ju to tlačí.
Stále ho očumujem...mám ho v kuchyni 😀 Veľmi milo ma prekvapil tým, že je taký decentný 🙂