Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

nicik
26. jan 2013

Děvčata, kdy bude nová kolekce barev pro letošní rok?Mě se BMW libi moc, trochu mě zklmala ta světla barva, na prvních obrázcích vypadala jako béžová. Mojí holčičce bude v květnu rok a Mac chci jako jediny kočárek, tak koupím asi XT.

tanija133
26. jan 2013

@nicik minuly rok vysla nova kolekcia a nove farby niekedy vo februari....tak ocakavam ze aj teraz by to tak mohlo byt....tiez si mylslim ze Xt ako jediny kocik bude lepsi... 😉

palesandra
26. jan 2013

ahojte baby, neviem sa rozhodnut....snad mi pomozete 🙂))
historia>> chcela som kupit pouzivany kocik ale ked som prisla k jednej predavajucej a ukazala mi neskutocne splestnety kocik, tak som skoro odpadla..a nechcem uz nejako cakat na dalsie nove inzeraty, tak som rozmyslala ze si kupim novy ..... stale ma taha kupit Quest, maleho mam akurat 2 rocneho, ma 11 kil, nie je velky a ja som tiez nizka ani nie 160cm..ten quest sa mi zda taky sikovny.xl zase sa mi zda mohutny, pripada mi vacsi jak ja🙂, aj rucky su dost vysoko pre mna ale zato asi sa lahsie tlaci, akoze som bola ohurena..hoci len v obchode oproti inym kocikom vynikali....kocik som chcela nieco na nakupy do mesta a prechadzky (chodime kazdy den tak na 2 hodky)...teda a dnes sme boli v obchode a mali tam Quest za 185 alebo 200eur a XL za 220eur. a teraz nadisla ta dilema , rozdiel cien maly a bud mensi sikovnejsi quest ako pre mna, ale asi sa bude horsie tlacit (uz ma boli chrbat z mojeho kocika) alebo xl lepsi na tlacenie, lepsi z hladiska velkosti pre maleho ale zase ja si pri nom pripadam mala a tie rucky...🙂 co poradite???? haaa?

pazibarb
27. jan 2013

@nicik mojí taky bude v květnu rok 🙂

pazibarb
27. jan 2013

@palesandra myslím, že na řídítka výš se zvykne lépe než na horší jízdu. Zkus najít prodejnu, kde je oba mají, dát si do něho malého a projet se po prodejně, chvilku u něho postát. (Na lyže se také doporučují delší hůlky 😀 )

tanija133
27. jan 2013

@palesandra ja si tiez mylsim ze XT, v lete vyuzijes aj striesku, a ked chodis 2 hodky kazdy den von, isto sa ti bude lepsie tlacit XT....a tiez si mylsim ze si zvyknes na tie rucky..., ono je to aj hlavne o pohodli pre dieta... 😉

zuzana_1
27. jan 2013

@palesandra xt je podla mna lepsie ako quest. A kde maju xt za 220€?

palesandra
27. jan 2013

@zuzana_1 mothercare ie 🙂

zuzana_1
27. jan 2013

baby,je velky rozdiel v XT a XLR? ktory kupit?

tanija133
27. jan 2013

@zuzana_1 oba maju predlzovacie striesky a predlzovacie rukovete, rovnaku velkost koliesok...rozdiel je v tom ze XLR je este priestrannejsi,vacsi, ale po zlozeni na dlzku asi aj o 6 cm dlhsi ako XT a XLR sa predava aj spolu s podlozkou a nanoznikom.... 😉

nicik
28. jan 2013

@tanija133
Děkuji za informaci 😉 , jsem zvědavá, jaké to barvy budou.

nicik
28. jan 2013

@pazibarb Koukala jsem, že Tvoje holčička je o 2 kilča těžší 🙂, to mám pěknýho hubeňoura, ale my to doženeme 😀

pazibarb
28. jan 2013

@nicik ano, patří k větším, srovnatelná s klukama. Ale my s manželem jsme vysoký (já 178 a on 192cm). Ale znám holčičky spíš o 2kg méně. Takovýho pucka jako je naše vlastně žádného neznám. Ona na to nevypadá, je i dlouhá a tak se vždy každý lekne, když si ji vezme do náručí. Tu váhu prostě nečekají 😀

finda
30. jan 2013

Baby, dnes prisiel macleren 🙂

pazibarb
30. jan 2013

@finda to černé držadlo na pití je k tomu, nebo se dá koupit samostatně? mně se nelíbí to šedé, když mam černý XT 😅

zuzka38
30. jan 2013

@finda juuuj dokonaleee

finda
30. jan 2013

@pazibarb kupovala som zvlast 😉

ifkael
30. jan 2013

@finda super! prve dojmy?

finda
30. jan 2013

@ifkael zatial super, uzasne lahky, to som si myslela ze beecko je lahke ale v porovnani s vahou stokke je to perfektne. Nahodila som prave cierny elodie fusak, hodim foto a pojdeme vyskusat. Kolieska su podla mna len o nieco mensie od beecka, takze si myslim, ze to nebude problem na tych nasich chodnikoch. Mala ked ho zbadala tak hned sa tam trepala. Zatial som nim nadsena 😵

finda
30. jan 2013

@ifkael a s fusakom 🙂

finda
30. jan 2013
ifkael
30. jan 2013

Uuzasny je 🙂 @finda

tanija133
30. jan 2013

@finda superrrrrr, nech sluzi 🙂

lentila.g
30. jan 2013

@finda nehodila by si prosím aj foto zloženého

finda
31. jan 2013

@lentila.g zajtra ti hodim foto lebo teraz ho mam v aute 😀

lentila.g
31. jan 2013

@finda jasne až tak to neponahla

erinka123
31. jan 2013

Ahojte kočky ,potrebujem poradit...aky typ je vhodny pre asi 7-8 mesacne babenko...XT,XLR,BMW???? Zalezi mi aby bolo aj dobre polohovanie,aby si aj pospal drobec...chcem si golfacik zobrat na dovolenku,dakujem 😉

manila421
31. jan 2013

@erinka123 ja som kupovala XT ked mal Gregor 7 mesiaov sli sme na dovcu, perfektny, lezanie je uplne do lahu, gregor tam spinkal cely cas...

tanija133
31. jan 2013

@erinka123 ahoj, a budes ho mat ako jediny kocik, alebo iba ako kocik do auta, ci na dovcu? AK jediny by som odporucila XLR, koli priestoru a aj preto lebo je k nemu nanoznik..a ak by to mal byt druhy kocik tak XT, je mensi kusok od XLR? ale stale ma tu predlzovaciu striesku, ktora prefektne chrani proti slnku, alebo ju zatiahnes ked babo spi, aby malo sukromie....Samozrejme aj Questy su ok, to je aj BMW, len tam nie je ta strieska, su mensie koliecka.... a co viem, vraj sa aj horsie tlacia s porovnanim s XT alebo XLR...

mycats
31. jan 2013

@finda prave sem idem kuk ci uz mas tatosika doma 😀 a hned fotky najdem 😀 😀 😀
ake su dojmy???? v porovnani s bee+?? lebo aj ked som teda mac zavrhla, tak este stale zvazujem 😀

a neviete niekto ci aj tetno ma take tie maksie penove kolieska, do ktorych sa nabiju kamienky???