Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

lentila.g
6. apr 2014

@lenkaleg foto foto foto prosím

lenkaleg
6. apr 2014

@lentila.g
A @ kacka66
Sľúbené foto....samotný golfac som ešte nestihla odfotit( bez malého)

lentila.g
6. apr 2014

@lenkaleg super a koľko ma maly rokov?
Ja zvažujem este bmw teraz ku quest-u dokúpiť 🙂 silver je top farba ale 400€ A trosku ma odrádza ze ked sa maly guľa v piesku a potom nastúpi do paradneho kočíka tak bude hneď špinavý
Čierny mam quest a modrý som este nevidela...ale asi čierny..

lenkaleg
6. apr 2014

@lentila.g áno je to veľa určite ale keď chceš mať krásny golfac tak čo narobis🙂)).... A veď golface stoja okolo 300 eur tak to nie je až taký rozdiel hlavne keď sa ti páči. Stal 385€. A samozrejme,sú aj za 200€ ale no,nechcem nikoho uraziť,vôbec sa mi nepáči. Samozrejme,100 ľudí,100 chuti. A to pranie,čo ja viem,urcite je to robota navyše ale pri toľkom praní sa to stratí....

lenkaleg
6. apr 2014

@lentila.g malý má 18 mesiacov. Je dosť veľký na svoj vek🙂

lentila.g
6. apr 2014

@lenkaleg ved ja viem ja som to porovnavala s pramwor. ze tam su lacnejsie ale nie biely...len my este mame doma dalsie 3 kociky...ale golfky sa mi zapacili preto chcem este bmw on ma dokonale prepacovanie...
ja som myslela ze mal uz 2roky...ale viem ze my uz malo v kociku pospime tak tiez nepotrebujem lezovisko....
😀

lenkaleg
6. apr 2014

@lentila.g presne,nepotrebuje tam nejakú veľkú plochu. Hej aj ja som pozerala pramworldu aj iné UK stránky ale vôbec sa silver neoplatí objednať odtiaľ,čierny a modrý ak áno. Možno ušetriťs 80-100 eur. V januári mali aj na silver zľavu,len to som estelen začala pozerať golface,čiže som to prepasla....

.Fuu ešte ďalšie 3 kocare? To máš koľko detičiek.
No môj krpec vyzerá veru na 2 roky

lentila.g
6. apr 2014

@lenkaleg dve deti ale uz len jeden sa vozí/nevozí 😀

kacka66
7. apr 2014

Ahoj holky.Prosím o radu.Definitivně jsem se rozhodla pro Macleren Quest,jenže nevím který.Váhám mezi black a denim.Ten černý je asi univerzálnější,co se doplňků týče,ale ten denim má zase prodlužovací střechu a je takový netradiční.Fakt si nejsem schopná vybrat ☹ Moc prosím,který by jste braly vy???Děkuji za všechny rady 🙂

lenkaleg
7. apr 2014

@kacka66 ja som vzdy za netradicnost 🙂)))

lentila.g
7. apr 2014

@kacka66 denim🙂
Ja som myslela ze predĺžená strecha "načo" ved malému by vadila len lebo on uz v kočíku nespí ale minule som musela prehodiť trochu nižšie deku na strechu lebo "však pozeraj sa do slniečka"ked ani okuliare nemáš
A ten denim je v skutočnosti krásny a teda aj pevnejšia latka

kacka66
7. apr 2014

@lentila.g já jsem právě také víc pro denim,ta stříška by se hodila.Jen jsem ho ještě neviděla naživo.Ale dnes mi volali z jednoho obchodu,že budou mít příští týden skladem black i denim,tak se na ně půjdu podívat 🙂

lentila.g
7. apr 2014

@kacka66 ja som kúpila bl.bol v akcii...a chcela som teda skúsiť golfky...a denim nemali vtedy...ale osvedčili sa mi a dnes by som jednoznačne radšej brala denim....a teda najradšej bmw pre jeho prepracovanie,vzhľad...
Striešku na slnko poriešim do bee+

kacka66
7. apr 2014

@lentila.g Já Bee+ právě prodala 🙂 .Nějak mi ten kočárek nevyhovoval.Ale mám ještě Cameleon,takže jezdím hlavně s ním a golfky potřebuji na rychlé přesuny a na dovolenou.Ale malé je 17měs. a občas si v kočárku zdřímne,takže proto potřebuji,aby šly do lehu.Jinak bych šla určitě do BMW 🙂

lentila.g
7. apr 2014

@kacka66 ja pravdupovediac som tiež podľahla čaru a teda aj jazde s golf.
Cam je super len skladanie 2 časti...mohli by to doriešiť

hornaulica
15. apr 2014

@bambola
no toto je asi dost vec nazoru... Ale ja ti to poviem asi takto, zili sme v Anglicku asi 6,5 roka... A madla tam skoro vobec nevidis... V ramci bezpecnosti su vhodne pasy... a jednoducho dieta za kazdych okolnosti ma byt priputane... Je to ako ked ides v aute, tiez sa nebudes spoliehat na madlo... Najviac zraneni je prave preto, ze sa deti nepriputaju, ale je tam madlo, ktore ho akoze ma ochranit... Nevraviac o tom, ze sa deti snazia pocas jazdy dostat z kocika... Takze moj nazor... na Slovensku... a teraz to neber zle sme vo viacerych veciach akosi nechcem povedat pozadu, ale nereflektujeme na nove trendy, aj co sa tyka obliekania deti (styri, pat vrstiev), tvrda obuv atd... Problemom je, ze by sme sa uz mali vymanit z podrucia tych odbornikov pediatrov, ktory este stale ziju v svete z pred 20 rokov... No dufam, ze som do toho vlozil aj trochu zabavne intro... 😎

bambola
15. apr 2014

@hornaulica tak toto asi absolutne vobec nebolo pre mna 😀

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hornaulica
16. apr 2014

@bambola to je mozne ja sa este len ucim diskutovat na tychto forach takze mozno niekedy odpoviem zlej osobe, asi som uz visiel z cviku... 🙂

hornaulica
16. apr 2014

@teegreen

Poslal som ti odpoved do internej posty... Nechcel som ho sem pridavat, nakolko bol dost rozsiahli.... Chcel som len zdorazdnit, ze si nemyslim, ze slovenske mamicky nereflektuju na nove trendy a uz vobec nie, ze su 100 rokov za opicami... Chcel som hlavne poukazat na stare pediatricke struktury... cest vinimkam! Ako je zlozite pre dnesne mamicky ''bojovat'' proti vlastnym mamam, odbornikom...
Nechcel som svojim pohladom vyvolat ziadnu nevrazivost, na druhej strane je to presny priklad toho co hovorim...

Mozno mozeme o tomto otvorit diskusiu...

jeanka
17. apr 2014

ja suhlasim s @hornaulica ... vela mamiciek nepouziva pasy a nechapem preco.... pre mna je to take samozrejme, ze ho v kociku priputam ako je pre mna samozrejme ze ked sadnem do auta sa priputam... aj ked idem len par metrov...
ja som mala maclaren xlr a je to vyborny kocik... madlo mi tam vobec nechybalo, praveze by mi tam len zavadzalo 🙂 teraz rozmyslam ze by som kupila nieco mensie, lebo drobec chce aj tak len vsade chodit... co by ste odporucili?

@teegreen a co take strasne napisal ze tak reagujes? 😅

eviq
26. apr 2014

ahojte, uvazujeme o kupe kocika maclaren quest, neviem sa rozhodnut, odkial ho objednat, maju ho na stranke www.maclaren.sk alebo aj na babymarket a aj inde samozrejme. Nemate niekto skusenost, ze kde su najspolahlivejsi, najrychlejsie dodanie a pod? Odkial by ste mi odporucili? dakujem

kacka66
26. apr 2014

@eviq já teď objednávala z www.chytryhracky.cz ,mají téměř vše skladem a posílají i na Slovensko.Jo a právě mají do konce měsíce slevy! Brala jsem tam Quest black a je úžasný 🙂

erinka123
26. apr 2014

@eviq ja som ho kupovala quest sport z maclaren.sk, do 3dni bol doma 😉 a doplnky z babymarket.sk

hornaulica
27. apr 2014

dobre si urobila maclaren ma velmi kvalitne konstrukcie a poskytuje dokonca dozivotne zaruky na svoje konstrukcie... My sme tiez nad nim uvazovali, kedze sme predali XLR... ale kto vie mozno zase kupime Maclaren XLR, nakolko ten sa velmi dobre preda aj pouzity. Uzi si ho a daj mi vediet ako si s nim spokojna. Marek

zdenushka
27. apr 2014

@erinka123
@kacka66 prosim Vas aka je strieska,nesvieti slnko priamo tvare?????

erinka123
27. apr 2014

@zdenushka pomerne aj svieti ,ja som si kupla slnečnu clonu je super,ked maly zaspi a tak ju natiahnem

kafoditka
1. máj 2014

Ahojte, kúpim moskytieru na XT, ak máte doma a nepoužívate, ponúknite 😊

e.lle
8. máj 2014

@ifkael ahoj,v com je prosim ta lepsi quest nez bmw?? Som bola na neho namotana a teraz neviem... dik

e.lle
9. máj 2014

@lentila.g ahoj, prosim ta to uni madlo si kupila v kamennom obchode, či net? dik