Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

lentila.g
12. nov 2013

@zlatulienka prosím ťa zmerala by si mi dĺžku po zložení ked budes mat cas
Ďakujem

zlatulienka
12. nov 2013

@lentila.g 103 cm, no nie je to no milimetre presne, lebo som merala krajčírskym metrom 😉

lentila.g
12. nov 2013

@zlatulienka ďakujem ono aj táto info poslúži 🙂

ustrachana
18. nov 2013

Baby, ak by ste niektora zvazovala xlrko 2013 piste ip.

ifkael
23. nov 2013

@zlatulienka este mam otazku k bmw..ked je tam vacsie dieta- ako sa tlaci? tazko?

briketa
23. nov 2013

@ifkael nie. normalne. mne sedavaju jeden druhemu na kolenach.

zlatulienka
23. nov 2013

@ifkael mne to príde úplne v pohode 🙂 , jasné, že lepšie to ide s 12-kilovým ako 20, ale dá sa 😉 , napr. mne chicco liteway išiel podstatne ťažšie s10 kilovým drobcom ako bmw s 2-násobnou záťažou, to však porovnávam celkom iný level golfiek 😉

ifkael
23. nov 2013

Diiik.. Este by som bola naklonena denim quest- ale nieje skladom- tak jedine to bmw .. Ma laka dobre vychadza teraz

vikipollard
26. nov 2013

Ahojte. Viete niektora prosim porafit kde za dobru cenu kupim nanoznik na maclaren techno xt? Dakujem

ikarkulka
28. nov 2013

Ahoj holky, mohla byste mi některá srovnat XT a XLR - je tu někdo, kdo má zkušenost s oběma?

Vybírám golfky/malý sporťák na jaro pro roční dítě. Máme Stokke a chci k němu něco menšího na popojíždění.
Uvažuji i o Maclaren, ale nejsem si jistá, jestli postačí ty XT, nebo jít radši rovnou do XLR.

Díky moc.

ifkael
28. nov 2013

Ja myslim ze xt Vam uplne staci ;)
@ikarkulka

Maly dvojrocny - 96cm a 15kg

face
14. dec 2013

Ahoj holky, my jsme už bohužel definitivně dojezdili. 🙂 😢 Prodávám dva fusaky Buggysnuggle jako nové, kdyžtak mrkněte a užívejte si kočárkování 😉

ifkael
14. dec 2013

@face ale este jeden kocik nechaj- v lete ked pojdete na cely den niekam sa zide ;)

face
15. dec 2013

@ifkael už jsem všechny kočáry prodala 🙂 možná na letní dovču nějaký pořídím, ale obávám se, že už nebude třeba ... 😢

ifkael
16. dec 2013

@face syn ma 2,5..rozmyslam este nad bmw... Neda mi ta cena na pramworlde. :D obcas sa snad zvezie...

face
16. dec 2013

@ifkael bmw je super a kor pro kluka 🙂 ber ho 🙂

lyfuska
4. jan 2014

baby da sa niekde zohnat nahradna strieska na Maclaren quest ?

erinka123
5. jan 2014

Ahojte mate niektora skusenosti s bočným oraganizerom? aky je? zmesti sa mi tam flaška? diki 😉

e.lle
6. jan 2014

@ifkael ahoj a to bmw sa da polohovat??

misulka47
6. jan 2014

Ahojte kocky, mate niektora aj mclaren globetrotter:
http://www.maclaren.sk/?en_globetrotter,58

zaujima ma ci je dobry a ci sa streiska da sklopit aby dietatu nesvietilo slnko do oci. a ci sa ta streska samovolne nehybe...diky

finda
6. jan 2014

@e.lle polohovanie je na snurku ale nejde do uplneho lahu a taktiez nozicky sa nedaju polohovat

lenkaleg
10. jan 2014

Ahojte baby....vedeli by ste mi poradit s golfacom? Mame koci Mima Xari, je to dvoj kombinacia, cize da aj sportak zaroven. Maly ma teraz 16 mesiacov, a uz mu je sportak len tak tak, lebo on je velmi dlhy, potrebujem uz na jar golfac. Mima nema pekne golface a rozmyslala som nad Maclarenom.
Na internete som videla Maclaren BMW Buggy 2013 ale aj 2014, nevidim tam ziadny rozdiel. Viete mi prosim povedat ci tam je nejaky rozdiel?. Chcela by som ho vo farbe Silver.
Vedeli by ste mi poradit, ci je to dobra volba, ci je pohodlny, ci nie je maly, ci sa tam moj chalanisko vyspi, ci to nie je golfac len na prevoz napr. na letisku do lietadla.
A taktiez kde sa oplati kupit v akom obchode na slovensku alebo je lepsie cez internet?
Dakujeeeeeem

lenkaleg
10. jan 2014

pripajam foto-link o aky kocik ide........potom budem este dalsie otazocky 🙂))))

file:///C:/Users/Michal%20Taufer/Desktop/maclaren-kocik-bmw-buggy-2014.htm

finda
10. jan 2014

@lenkaleg ahoj, ja mam bmw 2013 tak ked chces pozri u mna v albume. Ak sa nemylim tak myslim ze @hajanka ho mala v tej silver farbe. Pocitaj s tym, ze sa neda dat do uplneho lahu a taktiez nevies polohovat nozicky. Nakupny kosik je dost maly ale mne to staci, ja mam aj bgb bee+ a na dovolenky som brala ten kedze mi mala v nom aj pekne spinkala. Ak ta este nieco konkretne zaujima kludne sa pytaj 😉

lenkaleg
10. jan 2014

vdaka finda.....urcite sa budem pytat, idem to kuk. Ten kosik mi nevadi ved na Mima Xari co mam, tam bohvie co neviem dat.

lenkaleg
10. jan 2014

@finda no u hajanky som nenasla ten golfac. Nevadi, idem ta troska drtit mojimi otazockami🙂

1. To, ze sa neda dat do uplneho lahu je podla teba nejaky velky problem alebo nie? PYtam sa mozno tak blbo, ale nemam este vobec skusenosti s golfacmi.Na Mime sa sice da dat do 3 stupnov ale nikdy som ho nedavala v sportiaku uplne do lezata, lepsie sa mu spalo, ked to bolo tak napoli lezmo.

2. Tiez tie nozicky, je to podla teba dolezite aby sa to dalo polohvoat? Ty si ako spokojna?

3. K tomuto golfacu nie je asi nanoznik vsak? Da sa dokupit fusak. Tiez v tom nevidim nejaky problem na Mime tiez nie je nanoznik, bud mu prehodim deku ked este nie je na fusa, co uz teda je, ale aj tam mi moc on nevydrzi v sportaku. Jeho vsetko zaujima, a ked si troska pobezka, je unaveny a na chvilu ide do golfaca ale moc nie, radsej sa vlecie na rukach ako pan 🙂

4. Tento BMW si objednavala cez nejaku stranku alebo ?

5. Potrebujem tam aj tu rebalovaciu tasku? (kedze maly nosi este plienocky, ma 16 mesiacikov, tak urcite budem potrebovat tu tasku, aj na ine veci...ale cakam na tvoj nazor 🙂))

finda
10. jan 2014

@lenkaleg takze co sa tyka polohovania pri spanku, musis posudit sama ako je maly zvyknuty spinkat. Nasa tam v pohode zaspala a aj pekne dlho pospinkala, takze u nas to problem nebol. Polohovanie noziciek nam tiez nevadilo, teraz mi uz aj tak mala nespi cez den, takze vacsinou len beha a ked sa jej uz nechce ist po svojich sa pekne vezie. Co sa tyka nanozniku, musis si kupit sama, ja ho napr nemam v bmw a nemam tam ani fusak kedze ho bravam teraz v zime len do nakupnych centier a pripadne na rychly presun, v beecku mam normalne fusak. Ja som ho objednavala cez harrods ale myslim ze babymarket ho ma normalne v ponuke, tak ak byvas blizko BA, zober maleho a chod poskusat, sama uvidis aj ako sa bude malemu pacit a aj tebe s nim manipulovat. No a prebalovaciu tasku ja nepouzivam uz fakt dlho, vsetko mam ked tak u seba v kabelke len tu ta upozornujem, ze ak na rucky zavesis tazku kabelku alebo tasku tak sa ti moze prevrati dozadu ak tam nebude maly sediet, je to tou lahkou vahou, samozrejme ked bude v kociku tak sa neprevrati 😉
Este sa da dokupit origos organizer k tomu, pripnes ho z bocnej strany a tam ked tak mozes dat v plienky, utierky a pod. Pozri si ten babymarket, mali tam v ponuke aj vsetky doplnky 😉

briketa
10. jan 2014

@lenkaleg mne sa v Maclarane vyspi nudzovo aj moj osemrocny syn, co je druhy najvyssi v triede... Novorocna party a ide sa. Dvokociar techno xt a single xlr. vsetci traja v pohode vyspati na druhe rano a to som prisla domov o tretej..

lenkaleg
11. jan 2014

Ty kokso dobreeeee, tak to uz je co povedat ked sa tam tak vyspinkali. Len ci nie je velky rozdiel co sa tyka sirky a teda velkosti golfaca u techno xt a single xlr a BMW....ja by som ten BMW.....no musim to ist na zivo pokukat

lenkaleg
11. jan 2014

Ach jaj uz sa len rozhodnut ktory, jednoznacne vyhrala farba SILVER
Ten BMW je lahsi, je to tento rocnik BMW 2014 ale zasa ten XLR je krasne skombinovany s tou zelenou.
A este kde ich kupit, na slovensku co som pozerala ich nemaju v sedom (BMW), preferuje cierna farba , jedine zo zahranicia objednat tam je to o doooost lacnejsie.

Baby poradte🙂))), kto ma rave s tymito modelmi skusenost.
Kocky co ste mi odpisali, chvalite tuto znacku, co som aj rada 🙂....lebo som rozhodnuta ze ho chcem len uz teraz ze ktory z tychto dvoch modelov.

http://www.buybuybaby.com/1/1/26383-single-stro...

http://www.kocikovsvet.sk/kociky-maclaren/1864-...