Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

adelkav
21. nov 2011

Holky, díky moc, už jsem klidnější🙂 Myslím, že i tady si skřípnou prckové prstíky, ale nikoho by to nenapadlo se soudit🙂 A taky nechápu, kdo skládá golfky s mimčem🙂

bambola
21. nov 2011

@adelkav ja by som sa sudila keby to hodilo take prachy 😀 😀 😀 ale tak nie sme v US 😉 a uz vobec by som to nespravila schvalne aby som sa mohla sudit 😕 😠

ivet69
26. nov 2011

Ahojte holky, můžete mi jěkterá poradit, jak se instaluje original fusak do maclarena?
díky iveta

dajushka11
29. nov 2011

@gucci ahoj prosím ťa vieš mi poradiť, kde by som zohnala nejakú podložku do kočiarika techno xt? Ďakujem

zuzkasu
29. nov 2011

Aj já budem už čoskoro mať XT 😀 už sa neviem dočkať , len dúfam že moj velký chlap sa tam aj vojde 🙂

gucci
29. nov 2011

@dajushka11 bohužel, já sama jí nemám, tak netuším 😒

dajushka11
29. nov 2011

Prosím Vás neviete niekto o podložke do kočiarika techno xt?

dajushka11
29. nov 2011

@gucci Ďakujem pekne

mirka285
29. nov 2011

@dajushka11 ak by si si precitala par prispevkov dozadu,pisalo sa tam,ze v Babymarkete predavaju...

dajushka11
30. nov 2011

ďakujem, keby som si to prečítala tak by som asi nepísala. potrebujem to narýchlo a toto bola taká najjednoduchšia cesta, vždy mi tu baby poradili.

zebricka23
6. dec 2011

nemozete niektora majitelka nafotit ten cerveny xt na dennom svetle???

pele
7. dec 2011

Ahojte, neviete mi poradit, ktory z univerzalnych prsiplastov pasuje na Maclaren Techno XT? My mame origos maclaren, ale nepokryva strechu, chcela by som ho zmenit za taky, co bude pokryvat aj zadnu cast. Budem vdacna za tipy.

almita
9. dec 2011

Ahojte dievcence,mam strasnu dilemu 😕 😕 😕 Neviem ci zvladnem zimu s xt,co si o tom myslite?Budete kupovat este nieco,ci si vystacite s nim.Je tu nejaka mamina,co uz zimu s nim zmakla???Uplne lutujem,ze som tu teutonku predala,som si ju mohla este jednu zimu nechat ☹ ☹ ☹

mirka285
9. dec 2011

@almita ale Alic,co ocakavas dva metre snehu v Trencine?ja mam tiez len xt na zimu a vobec o tom nepochybujem,ze ten kocik to zvladne 😉 a ze si predala Teutonku,tak to bud stastna,ze si sa jej zbavila 😉 a ked pojdete na hory,stacia sanky,my sme minuly rok na lyzovacke kocik ani raz nepouzili,akurat co nam zbytocne zabral miesto v kufri,uplne sme si vystacili so sankami 🙂

almita
9. dec 2011

@mirka285 to mi aj muz hovori,ze pojdeme na saniach 😀 😀 😀 ale take male snezenie by mohlo aj xt zvladnut,vsak?povedz,ze ano,lebo uz mam na male,aby som nieco kupila 😝

mirka285
9. dec 2011

@almita jasne ze zvladne, ked @bambola prezimovala s questom,tak xt to zvladne urcite 🙂

almita
9. dec 2011

@mirka285 ok,dakujem.si ma ukludnila a zatial si mi par eur aj usetrila 😀

bambola
9. dec 2011

@almita ano ano potvrdzujem, ja som uz minulu zimu otestovala quest na snehu a lade 😉 a v pohode 😎 ja by som sa isto nebala 🙂 ale ak chces novy kocik a chces presvedcit muza tak mu kludne povedz, ze sme ti napisali, ze my mame este aj "zimne" kociky 😀 😀

lodgermaniacka
9. dec 2011

@bambola 😀 😀 😀 😀 😀 môj vie že by sme zimu s xt nezvladli, preto mame dalšie 2 😎 😎 😀 😉

almita
9. dec 2011

@lodgermaniacka ktory mas treti?mne sa strasne paci ten brio spin,na zimu sa mi zda perfis 😉 ale zatial som neni presvedcena o dalsom kociku 😝

adelkav
12. dec 2011

@zebricka23 Tak jsem nafotila ten kočárek, už ti to někdo poslal nebo to mám vložit sem?

zebricka23
12. dec 2011

@adelkav nie,nikto neposlal....dakujem

adelkav
12. dec 2011

@zebricka23 na téhle fotce vypadá ta barva docela věrohodně.

marselitta
12. dec 2011

ahojte kočky, chcem vás poprosiť o radu. už dlhšie zháňam pre 2,5r. dcérku nejaký veľký golfáčik na príležitostné presuny do mesta, cestovanie... malá má 15kg, tak sa rozhodujem medzi Maclaren Triumph a Icoo Plutom. viete mi niektorá poradiť? len pluto má myslím max. nosnosť do 15kg. malá je dosť vysoká, a aj ja, tak potrebujem kočík do ktorého sa ešte v lete vopchá. ďakujem za rady.

mirka285
12. dec 2011

@marselitta maclaren je skor taky mensi sikovny,icoo je dost velky...tazko povedat,asi si musis sama zvazit co by ti bolo lepsie..

pele
12. dec 2011

@adelkav ten odfoteny kocik je techno xt? Ta strieska sa na nasom pokial viem neda takto sklopit, ale bolo by to vyborne, tak ci mame daky starsi model alebo pokazenu streisku? Ci tam mas nieco pridavne proti slnku?

ellysa
12. dec 2011

@pele tak sa dá odzipsovať, nemáš na strieške zips??

pele
12. dec 2011

@ellysa pozrela som len zbezne, lebo akurat v nom mala spi, ale nie. Mame ho spod ruky a vyzera dost stary, je mozne, ze ta strieska je nova vec?

marselitta
12. dec 2011

Mirka285 nemám možnosť ich niekde naživo odskúšať, ale ak je maclaren menší, tak potom skôr pluto. len ten má zase menšiu nosnosť. hrúza-🙂

mirka285
12. dec 2011

@marselitta icoo je fakt dost velky kocik,maclaren sa mi zda taky sikovnejsi...ale pokial ti nevadi,ze to icoo je vacsie,tak kludne ho zober...