Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

bambola
12. máj 2011

@katarina.banska neviem ci wd je zrovna silikonovy ale v ktorychkolvek domacich potrebach ale teda aj v tesku 😉 ja som len niekde citala, ze na golfacove koliecka je dobry silikonovy a nie taky obyc, neham si poradit, skumat to nebudem 😀

lucula73
12. máj 2011

@lodgermaniacka a prečo radšej quest ako xt?mne ide o to,ktorý je vačší,aby sa mi doňho zmestilo poprípade dieťa aj na budúci rok...2,5 ročné.

lodgermaniacka
12. máj 2011

@lucula73 len preto, že si pisala že maly už bude mať 2 roky a bude viac behať, môj bude mať v zime 1,5r , kupila som ho na jeho rok, mame ho cca mesiac? a som za xt velmi vdačna, využívam ho denne, teraz ked je teplo sme cely den vonku, super sa mi v nom vyspí kedže ma uplny lah a ta strieška je na nezaplatenie, stale ma tien, aj ked je slnko oproti malemu, ja by som za ine golfky už nemenila, som rada že ma moje dieťa super pohodlny kočík a žiadne ine golfky už nechcem 🙂 😉 ja fakt odporučam

lucula73
12. máj 2011

@lodgermaniacka ..aha........no moj má akurát 16 mesiacov,stále spáva v kočíku,ale doma....takže v lete by sa mi zišiel taký kočík,kde sa dá spať....
A ktorý je teda vačší?už som z toho jeleň 😝
ďakujem. 🙂

katarina.banska
12. máj 2011

@zajo79 dakujem, tak dufam, ze pomoze 🙂

lodgermaniacka
12. máj 2011

@lucula73 xt je drahší ako quest, nad nim je už len xlr, quest je nižšia trieda, nema uplny lah, ani preklopitelnu stirešku k noham, tam by si musela riešiť clonu alebo slnečnik, pri xt a xlr nemusíš, xlr ma rovnake plusy ako xt, teda lah aj strecha, akurat xlr je o niečo širšie a ťažšie a o 100 eur drahšie, xt je podla mna najlepšia volba 😉 sestra ma xlr ona je spokojna tiež

henrieta76
14. máj 2011

ahojte.zas som tu s otazkou na vas.nasla som na nete xlr ale len modru.ta modra je fakt pekna modra len ja mam dievcatko.podla vas by som mohla kupit pre dcerku aj modry kocik.viem ze chlapcov maju bezne v cervenych no neviem sa rozhodnut.

bambola
14. máj 2011

@henrieta76 no tak to je vyhradne na tebe 🙂 hod link, ze aka je to modra, som zvedava 🙂

henrieta76
14. máj 2011

tu su

henrieta76
14. máj 2011

urcite by som viac chcela tu ruzovu ale teoreticky sa ,mi paci aj tato modra.a ruzovy som este zial nenasla.

bambola
14. máj 2011

@henrieta76 ja som videla v reale uz aj ten ruzovy a mne sa to pravdupovediac zdalo uz moc 😕 tento je pekny , popripade mozes dokupit podlozku 🙂 to asi hladas pouzivany, ze?

henrieta76
14. máj 2011

ano pouzivany.takze podla teba by mohol byt aj pre dievcatko?

lodgermaniacka
14. máj 2011

@henrieta76 krasny je 😵 na bazosi je aj ružovy 😉 ale ako píše bambola, dokupiš inu vložku a zase bude iny, on je hnedo-modry, tej modrej je minimum 😉

lodgermaniacka
14. máj 2011

ja som ho chcela kupiť ked mal maly 3m na dovolenku, fotila som ho v pre deti ked mal 2m 🙂

ratocha
14. máj 2011

ahojte,
dnes som bola pozerat maclareny,
@henrieta na českom konikovi je na predaj aj ružový xlr, ale ten modry je veľmi pekný,videla som ho naživo, aj ten ružový a myslím, že pre dievčatko je bledomodrý super 😎

bambola
14. máj 2011

@henrieta76 ja si myslim, ze na farbe vobec nezalezi 🙂 navyse ja mam pre bledomodru slabost 😉 navyse ked malu navlecies do fialoveho ci ruzoveho tak to bude vyzerat uplne uzasne 😎

@lodgermaniacka to co jeeeeeeeeeee 😲 si ani nemala sem davat 😀 perfektna cena 🙂

ratocha
14. máj 2011

@lodgermaniacka
@bambola mne to ukazuje že je už preč ☹(
sa ani nečudujem

bambola
14. máj 2011

@ratocha mne neukazuje nic take 😕

ratocha
14. máj 2011

@bambola a ked si klikneš na "zobraziť celý inzerát", neukáže sa ti, že bol vymazaný? 😕
mne hej ☹

bambola
14. máj 2011

@ratocha mas pravdu 😒 niet divu, ze sa po nom zaprasilo 😠

lodgermaniacka
14. máj 2011

@ratocha @bambola ..aha, no nevšimla som si že je predany 😒 škoda, tato farebna kombinacia je super, ale mne sa asi páčia všetky xlr, aj ten fialovo-sivy 😵 😵 😵 ten by som si kupila pre chlapčeka, keby som nemala moje xt..

lodgermaniacka
20. máj 2011

baby, maju v ponuke čierne madlo, už som objednala, je aj ihned k odberu 🙂 taaak sa tešíííím, že budeme doladení 😎
http://www.maclaren.sk/?ochrann%E9-madlo,54

bambola
21. máj 2011

@lodgermaniacka smrk ☹ aj ja chcem hnedeeee

lodgermaniacka
21. máj 2011

@bambola no ja teda nechapem prečo nie je dostupne vo všetkych farbach v akych su maclareny 😠 sive, čierne, hnede a tmavomodre..konečne je aspon čierne so sestrinym sivym ten naš kočík vyzeral otrasne 😒

bambola
22. máj 2011

@lodgermaniacka ja som inac videla na fb fan stranke maclarenu na fotkach bolo aj hnede ale ze je na predaj v singapure 😠 to je take tazke to dorucit a predavat aspon v GB 😠

lodgermaniacka
22. máj 2011

@bambola kedže konečne dorazilo na naš trh čierne tak hadam do jesene bude aj v tvojej farbe 😀 inač som rozmyšlala, že kupim to sive ked bolo len to a dam našiť čierny navlek..mohla si aj ty niečo vymyslieť ked malej chyba

bambola
23. máj 2011

@lodgermaniacka nad tym som uvazovala aj ja ale pravdupovediac malej nechyba, alebo nemam pocit, ze by ho vyzadovala 😉 ale vies, ked decka nieco dostanu pred seba tak sa toho chytia 🙂 ak pride na trh tak asi kupim ale pockam na tu "moju" farbu 🙂

lodgermaniacka
29. máj 2011

čaute..tak prišlo nam čierne madlo, raz sme ho nasadili a maly ho odmieta, ked mu ho dam dole tak je spokojny, takže ak by mal niekto zaujem mam na predaj za 25 eur, stalo ma s poštou 30, priložím doklad o kupe 😉 kto ste z BA môžme sa stretnuť

bambola
30. máj 2011

@lodgermaniacka vymyselnik 😠 a nepisala si, ze si mala predtym segrine madlo? to sa mu pacilo?